0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Feriköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'ın uzman ekipleri ile en kaliteli ve en uygun fiyatlı Feriköy nakliyat hizmetini deneyimleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ek hizmetleri tercih ederek premium taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. En profesyonel Feriköy evden eve nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

Feriköy Evden Eve Nakliyat

Feriköy İstanbul'un Şişli içesinin sınırları içerisinde yer alan, birçok farklı milleten insana ev sahipliği yapmasıyla kompozit bir yapıya sahip olan, İstanbulumuzun nadide semtlerinden bir tanesidir. Şehrin merkezinde yer alması ve köklü bir tarihe sahip olması ile de ön plana çıkan Feriköy, Taksim ve Beşiktaş gibi önemli ilçelere yakın konumu ile de yeni bir ev arayışında olan kişilerin ilgisini çeken yerleşkelerden birisidir. En iyi Feriköy nakliyat hizmeti için Octovan doğru bir tercih olacaktır.

Feriköy Evden Eve Nakliye

Feriköy'ün bölge sakinleri için sosyal aktiviteleri gerçekleştirilebilecek onlarca mekana sahip olması, bölgede ve yakın çevrede yaşayan kişiler tarafından çok beğenilen bir özelliktir. Sadece yakın çevreden değil İstanbul'un dört bir yanından sürekli ziyaret edilen bu semt normal olarak taşınma taleplerini üzerine çekmektedir. Öyle ki Feriköy'de en fazla talep edilen nakliyat hizmeti çeşidi "Feriköy evden eve nakliyat" hizmetidir. Octovan olarak böyle fazla talep edilen bir hizmeti, her bölgedeki gibi alanında en az 5 yıl deneyimli ve gerekli bütün belgelere sahip alanında uzman profesyonel ekipler eşliğinde kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Çünkü güvenilir bir hizmet vermeye ve siz değerli müşterilerimizin sunduğumuz hizmetten memnun kalmasını fazlasıyla önemsemekteyiz. Nakliyat hizmeti memnuniyet puanımızın 5 üzerinden 4,67 olması bu durumu kanıtlar niteliktedir. Octovan'da Feriköy nakliye hizmeti alan her müşterimiz aldığı hizmetin ardından nakliye ekiplerinin kalitesinden memnun kalıp kalmadığına dair puanlama ve yorum yapma hakkına sahiptir. Böylece Feriköy evden eve, parça eşya, depolama veya şehirler arası nakliyat hizmeti alacak olan müşterilerimiz kendisinden önce Octovan Feriköy nakliyat hizmetini deneyimleyen müşterilerimizin deneyimlerinden yola çıkarak kendi kriterlerine en uygun firmayı dakikalar içerisinde kolay bir şekilde rahatça bulabilirler. En uygun Feriköy nakliye hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Feriköy Parça Eşya Taşımacılık Hizmeti

Feriköy parça eşya sektörü için şehirdeki önemli pazarlardan bir tanesidir. Ayrıca şehirde nadiren bulunan antika pazarlarının en önemlilerinden bir tanesi de Feriköy semtinde yer almaktadır. Bu ve Bunun gibi sebeplerden dolayı Feriköy parça eşya taşımacılık hizmetine olan talepte en az diğer taşımacılık hizmetlerine olan talep kadar yoğundur. Parça eşya taşımacılık hizmeti bazı kişiler tarafından kolay bir işlem olarak görülebilir. Bunun sebebi taşınacak eşyaların evden eve nakliyat hizmetinde taşınacak eşyalara nazaran daha az miktarda ve küçük boyutta olmasıdır. Lakin nakliyat işlemleri eşyaların miktarı ve boyutu fark etmeksizin en iyi güvenlik önlemleri ile profesyonel bir şekil de gerçekleştirilmelidir. Bu durumun hassasiyetinin farkında olan Octovan, müşterilerinin eşyalarının herhangi bir hasara uğramaması için her biri alanında eğitimli ve düzenli olarak denetlenen ekipler ile iş birliği içerisinde olmasının yanı sıra oldukça fazla talep edilen bu hizmeti en uygun fiyata müşterilerine sağlamaktadır. Octovan'da Feriköy parça eşya taşımacılık işlemleriniz için birden fazla araç çeşidi bulunmaktadır. Bu araçlar Octovan Mini, Octovan Large ve Octovan Xlarge olmak üzere üç çeşittir. Müşterilerimiz eşyalarının boyutuna ve miktarına göre en uygun araç tipini tercih ederler ve seçtiği araç tipi ile kat edilecek yol mesafesine göre bir ücret tarifesine tabi tutulur. Böylelikle müşterilerimize en uygun fiyatlı taşımacılık hizmetini kolay bir şekilde sunabilmekteyiz. Ek olarak eşyalarını en üst düzey güvenlik önlemleri ile taşıtarak hasar güvencesi altına almak isteyen müşterilerimiz için eşya sigortalama hizmetimiz mevcuttur. Bu seçeneğimiz kapsamında eşyalarınız en üst düzey kalite ve güvenlik önlemleri çerçevesinde taşınır ve bizim tarafımızdan paketlenip taşınan eşyalarınızın başına Feriköy nakliyat işlemi esnasında herhangi bir hasar gelmesi durumunda oluşan masraf nakliyat firması tarafından karşılanır. Böylece en uygun Feriköy nakliye hizmetinden yararlanmaya ek olarak eşyalarınızı hasar güvencesi altına da almış olursunuz. Sizde en kaliteli Feriköy nakliye hizmetinden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir

Ek Hizmetler ile En Konforlu Nakliyat Hizmetini Deneyimleyin

Octovan müşterilerine en kaliteli hizmetin yanı sıra en konforlu Feriköy nakliyat hizmetini de sunabilmek için müşterilerine ek hizmetler ile taşınabilme fırsatı sunmaktadır. Ek hizmetlerimizden yararlandığınız taktirde eşyalarınızın kolilenmesi, taşınması ve montajlanması gibi işlemler uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir ve sizlerin nakliyat sürecinde hiçbir eşyaya elinizi dahi sürmenize gerek kalmaz. Yani Feriköy nakliye hizmeti için yalnızca evinizin anahtarını teslim etmeniz, sürecin kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için oldukça yeterlidir. Sizde en konforlu Feriköy evden eve, parça eşya, depolama veya şehirler arası nakliyat hizmetinizi en uygun fiyata gerçekleştirmek istiyorsanız tercihinizi Octovan'dan yana kullanmanız yeterlidir.

Feriköy Evden Eve Nakliyat Rezervasyon

Octovan'da Feriköy nakliyat işlemleriniz için mobil uygulamamız veya internet sitemiz üzerinden fiyat al butonuna tıklayıp gerekli bilgileri doldurarak dakikalar içerisinde en uygun fiyat ve tarih bilgisine erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat hizmeti hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Taşınma sürecinde herhangi bir sorun ile karşılaşmanız veya aklınıza bir soru takılması durumunda 0850 305 16 90 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak yalnızca alanında uzman ekipler ile iş birliği yapmaktayız. Bu sayede sizlere en iyi taşımacılık hizmetini verebilmekteyiz. Sizde en konforlu Feriköy nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!