0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Fenerbahçe Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Fenerbahçe içerisindeki tüm nakliye hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra premium taşımadan yararlanabilir, şehirler arası taşınabilir; ya da eşya taşıma ve ofis taşıma, depolama hizmetlerini alabilirsiniz. İstanbul Fenerbahçe Evden Eve taşıma hizmeti rezervasyonu için hemen tıklayın!

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

Anadolu yakasının en yaşanılası ve nezih ilçelerinden birisi olan Kadıköy’ün semtlerinden biri olan Fenerbahçe; İstanbul’un önemli merkezlerine komşu olması, semt sakinleri için bolca sosyal alan bulundurması ve şehrin en prestijli yerlerinden birisi olması gibi sebeplerden ötürü taşınma talebinin en fazla olduğu bölgelerdendir. Bu nedenle nakliyat firmaları için önemli pazarlardan biri haline gelen Fenerbahçe’de birçok nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Buna bağlı olarak işletmelerin arasındaki rekabet de gün geçtikçe artmaktadır. Onlarca firma arasından kendiniz için en uygun olan nakliyat hizmetini almak için iyi bir araştırma yapıp seçeceğiniz firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Octovan ile çalışan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin ardından hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Bu sayede istediğiniz nakliyat firması hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, nakliyat işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir bir nakliyat hizmeti için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Fenerbahçe Parça Eşya Taşıma

Fenerbahçe parça eşya taşıma hizmeti bölgede en fazla talep edilen hizmetlerden bir tanesidir. Ev taşıma hizmetlerinin yanında sadece belirli eşyalarının bir noktadan belirli bir noktaya taşınması hizmetine olan talep de oldukça fazladır. Özellikle beyaz eşya, koltuk takımı ve gardrop gibi yapı marketlerden satın alınan, özel araçla taşınılamayacak büyüklükte olan eşyaların da istenilen noktaya nakliye işlemleri için parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Birçok nakliyat firması tek tip araçla faaliyet gösterdiğinden bu tarz eşyaları araçlarına az geldiği için almazlar veya aracın tamamı dolmuş gibi ücret alırlar. Bu yüzden nakliyat hizmeti alan birçok kişi aldığı hizmete ödemesi gerekenden fazla ücret ödemektedir. Octovan tam bu noktada yardımınıza koşuyor. Bünyesinde Octovan Mini, Octovan Large, Octovan XLarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti çeşitlerini bulunduran Octovan’da birkaç parça eşya taşımak için kamyonetin tamamı dolmuş gibi ücret ödemenize gerek kalmaz.

Fenerbahçe Evden Eve Nakliye

Fenerbahçe’de eğitim, sağlık ve sosyal yaşam alanlarının gelişmiş olması sebebi ile bölgeye olan taşınma talebi bir hayli fazladır. Nakliyat hizmeti alırken seçeceğiniz firma çok önemlidir. Çünkü anlaştığınız firma ne kadar tecrübeli ve profesyonel olursa alacağınız hizmetin kalitesi de artacaktır. Bu sebepten ötürü alanında en az 5 yıl deneyimli ve profesyonel ekipler ile iş birliği yapan Octovan, müşterilerine en iyi taşınma hizmetini sunma vizyonu ile hareket etmektedir. Taşınma günü kötü bir sürpriz ile karşılaşmamanız için bünyesinde bulunan işletmelerin yeterliliklerini ve ekipmanlarını düzenli olarak denetleyen Octovan, nakliyat hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. İyi bir evden eve nakliyat hizmeti almak için Octovan ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınma işlemlerindeki en önemli konulardan birisi de fiyattır. Çünkü ödeyeceğiniz ücretin alacağınız hizmet ile doğru orantılı olması gerekmektedir. Octovan, evden eve nakliyat hizmeti alacak kişilere kendi bütçelerini ayarlama imkanı sunar ve sunulan fiyat teklifleri kişiler ek hizmet talep etmediği sürece değişmez. Ayrıca nakliyat hizmeti talep eden müşterilerine hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme seçeneği sunan Octovan’da taşınma işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat Rezervasyon Yapmak

Octovan’da ister mobil uygulamamızdan (apple store veya google play store), ister www.octovan.com sitemizden dilediğiniz zaman taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte İstanbul evden eve nakliye hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Unutmayın taşınma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda destek hattımız her zaman yanınızda!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Nakliye hizmetinde Octovan hizmeti ile güvenli ve pratik bir taşınma deneyimini yakalayabilirsiniz. Fenerbahçe evden eve nakliyat için en uygun fiyatlarla nakliye hizmetini güvenilir ve temiz şekilde alabilirsiniz. Fenerbahçe evden eve nakliye hizmetiniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!