0850 305 16 90

Etimesgut Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Etimesgut evden eve nakliye, ofis taşıma, gibi taşıma hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut evden eve nakliyat hizmeti Ankara nakliyat sektörünün en çok aranan hizmetlerinden bir tanesidir. Ankara’nın en büyük ve nüfusu en kalabalık ilçelerinden biri olan Etimesgut evden eve nakliyat sektörüne yön veren hizmetler arasında yer almaktadır. Ankara’nın ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilçelerinden biri olan Etimesgut, Sincan, Yenimahalle ve Çankaya ilçeleri ile komşudur. Bölge yapılan büyük ve lüks toplu konut projeleri ve sosyal yaşam alanları ile tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline gelen Etimesgut şehir merkezinden uzaklaşarak daha sakin bir hayat yaşamak isteyenlerin ilk tercihi oldu. En iyi Etimesgut evden eve nakliyat hizmeti için Octovan ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Etimesgut Evden Eve Nakliye

Etimesgut evden eve nakliye hizmeti büyük deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Hizmet alan kişilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmak için büyük çaba sarf eden Octovan, hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışmaktadır. İşbirliği yaptığı nakliyat firmalarının yeterlilik seviyesini düzenli olarak kontrol eden ve taşıma ekiplerine sürekli olarak eğitimler veren Octovan, en iyi müşteri deneyimi için çalışmaktadır. Etimesgut evden eve nakliye hizmeti almak isteyen kişilere nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunan Octovan, fiyat ve hasar garantisi ile fark yaratmaktadır. Etimesgut evden eve nakliye hizmeti için internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Parça Eşya Taşıma

Etimesgut parça eşya taşıma hizmeti Ankara’da en fazla aranan ve talep edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Bölgede son yıllarda art arda inşa edilen büyük toplu konut projeleri ile Etimesgut nüfusu çok hızlı bir şekilde artmaya başlamıştır. Ankara merkezden uzak olmasına rağmen ulaşım kolaylıkları ve sosyal yaşam alanlarının zenginliği nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilen Etimesgut parça eşya taşıma hizmeti için de çok büyük bir pazardır. Özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların taşınması için Etimesgut parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Deneyimli Etimesgut parça eşya taşıma ekipleri ile çalışmak için tek yapmanız gereken Octovan ile işbirliği yapmaktır.

Etimesgut Evden Eve Taşımacılık

Etimesgut evden eve taşımacılık hizmeti alırken nakliyat firması hakkında detaylı bilgi sahibi olunması gereklidir. Türkiye’nin en hızlı büyüyen merkezlerinden biri olan Etimesgut aynı zamanda nakliyat sektörünün önemli pazarları arasında yer almaktadır. Bu yüzden de Etimesgut evden eve taşımacılık hizmeti veren çok sayıda nakliye firması bulunmaktadır. Ancak taşınma günü herhangi bir sorun ya da zaman kaybı yaşamamak için Etimesgut evden eve taşımacılık hizmetinde deneyimli ekipler ile çalışmak çok önemlidir. En deneyimli ve profesyonel Etimesgut evden eve taşımacılık hizmeti için Octovan her zaman yanınızda! Tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden bize ulaşmak.

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Firmaları

Etimesgut evden eve nakliyat firmaları arasından seçim yaparken çok dikkatli olmak gerekmektedir. Türkiye’deki nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olan Etimesgut evden eve nakliyat firmaları için en büyük rekabetin yaşandığı bölgelerdendir. Etimesgut evden eve nakliyat firmaları yaşanan rekabet ortamında rakiplerinin önüne geçebilmek için birçok farklı yöntem denemektedir. Özellikle de bölgede faaliyet gösteren dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri ikna edebilmektedir. Problemsiz ve güvenli bir şekilde yeni evinize taşınmanızı sağlayacan en iyi Etimesgut evden eve nakliyat firmaları için Octovan ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Etimesgut evden eve nakliyat fiyatları bulunan konum ve çalışılan nakliyat firmasına göre değişiklik göstermektedir. Ankara’nın Çankaya gibi diğer büyük ilçeleri ile kıyaslandığında Etimesgut evden eve nakliyat fiyatları çok daha uygun fiyatlıdır. Nakliye fiyatlarının diğer büyük ilçelere oran ile daha uygun olmasının temel nedeni ise Etimesgut’ta nakliyat firmaları arasından yaşanan büyük rekabettir. En kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile alabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Ankara evden eve nakliyat hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Etimesgut Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Etimesgut evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Octovan ile işbirliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Etimesgut evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Siz de Etimesgut ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız Octovan’ın Etimesgut evden eve nakliyat tavsiye bölümünü detaylı bir şekilde inceledikten sonra hızlı ve kolay bir şekilde size en uygun Etimesgut nakliye firmasını seçebilirsiniz.

## Etimesgut Şehirler Arası Nakliyat

Etimesgut şehirler arası nakliyat sektöründe en çok talep gören hizmetler arasında yer almaktadır. Bölge sosyal yaşam olanakları, iş, sağlık ve eğitim fırsatları nedeni ile çok hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Ankara’ya göç etmeye karar veren orta gelirli aileler yaşam alanı olarak genellikle Etimesgut bölgesini tercih etmektedir. Merkezde son yıllarda hayat geçirilen birçok toplu konut projesi ile birlikte Etimesgut şehirler arası nakliyat hizmetine olan talep de artış göstermiştir. Şehirler arası nakiyat şehir içi nakliyat hizmetlerine göre çok daha fazla deneyim ve özen gerektirmektedir. Bu yüzden en iyi Etimesgut şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini alabilmek için internet ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşabilirsiniz. Deneyimli ve profesyonel ekipleri ile eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere taşıyan Octovan, sunduğu ek hizmetler ile her zaman yanında!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi ve temiz hizmeti vermekteyiz. Bunu her taşımamızda daha iyiye getirmek için çalışıyoruz.Siz de önceki taşımalardan yüksek puan almış, taşıma önerisi olan nakliye firmalarıyla taşınmak için hemen Octovan'ı arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir. Bu nedenle taşıma öncesinde piyano taşıması yapılacaksa, firmaya bilgi verilmelidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!