0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Dudullu Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan olarak İstanbul Dudullu nakliyat işlemlerinizi taşıma puanı 5 üzerinden 4.67 olan profesyonel nakliyat ekipleri eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra parça eşya ve ofis taşımacılık hizmetinden de yararlanabilir, dilerseniz paketinizi özelleştirebilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Dudullu Evden Eve Nakliyat

Dudullu, İstanbul'un önde gelen ilçelerinden birisi olan Ümraniye'nin seyrek nüfuslu semtlerinden birisidir. Sınırları içerisinde iki mahalle bulunduran bu semt, merkezi konumu ve bünyesinde bulundurduğu organize sanayi bölgesinin yarattığı iş imkanları ile taşınma talebinin gün geçtikçe arttığı bölgelerden birisi haline gelmiştir.

Dudullu Evden Eve Nakliye

İstanbul'un doğusunda yer alan ve Kadıköy ile Beşiktaş gibi şehrin önemli merkezlerine yakın bir konumu bulunan Dudullu her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Öyleki dizilere ve romanlara dahi konu olmuştur. Bunun gibi sebeplerden ötürü semte olan taşınma talebi de bir hayli fazladır. Evden eve nakliyat fazlasıyla özen gösterilmesi gereken bir işlemdir. Alanında en az 5 yıl deneyimli, profesyonel ve src taşıma belgesine sahip nakliyat ekipleri ile iş birliği içerisinde bulunan Octovan'da eşyalarınız büyük bir özenle taşınır. Bünyesindeki ekiplere düzenli olarak eğitimler veren Octovan ayrıca firmaların yeterlilik seviyelerini ve ekipmanlarını da düzenli olarak denetlemektedir. Böylelikle taşınma günü herhangi bir sürpriz ile karşılaşma olasılığınız minimuma inmektedir. Sizde kusursuz bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız Octovan ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Dudullu Parça Eşya Taşımacılık

Dudullu'da evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra parça eşya taşımacılık hizmetine olan talepte günden güne artış göstermektedir. Bazı eşyaların maddi değerinin yanında manevi değeri de oldukça fazladır. Bu sebepten ötürü eşyalarınızın çok iyi bir şekilde muhafaza edilip taşıma işleminin özenle gerçekleştirilmesi lazımdır. Dudullu'nun bünyesinde birçok avm bulundurması sebebi ile koltuk takımı, gardrop ve beyaz eşya gibi yapı marketlerden satın alınan nesneler için parça eşya taşımacılık hizmetine oldukça yoğun bir talep vardır. Sektörde faaliyet gösteren çoğu nakliyat firması bu tarz eşyaları araçlarına az geldiği için taşımak istemezler veya ödenmesi gereken ücretin üstünde bir fiyat talep ederler. Bu yüzden müşteriler bu durumdan hiç memnun değildir. Octovan tam olarak bu noktada yardımınıza koşuyor. Bünyesinde Octovan Mini, Octovan Large, Octovan XLarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti çeşitlerini bulunduran Octovan'da dilediğiniz araç tipini seçebilir, eşyalarınızın araca nasıl yerleştirileceğine dahi karar verebilirsiniz. En kaliteli parça eşya taşımacılık hizmet için Octovan her zaman yanınızda!

Dudullu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Dudullu evden eve nakliyat hizmeti talep eden kişilerin nakliyat firması seçimi çok önemlidir. Çünkü tercih edeceğiniz firma ne kadar profesyonel ve tecrübeli olursa alacağınız hizmetin kalitesi de doğru orantılı olarak artmaktadır. Octovan bu yüzden alanında en az 5 yıl deneyimli ve src taşıma belgesine sahip profesyonel nakliyat firmaları ile iş birliği yapmaktadır. Dudullu’nun nakliyat sektörü için önemli pazarlardan birisi olması sebebi ile bölgede pek çok nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Buna bağlı olarak müşterilerin onlarca firma arasından kendisi için en uygun firmayı bulması bir hayli zor hale gelmiştir. Octovan tam olarak bu noktada yardımınıza koşuyor. Octovan’da hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Böylelikle nakliyat hizmeti talep eden müşteriler istediği firma hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, kendileri için en uygun nakliyat firmasını bulabilirler. Bu nedenle güvenli bir Dudullu evden eve nakliye hizmeti için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Dudullu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat işlemlerinde ki en önemli konulardan birisi ise fiyat konusudur. Çünkü taşınmak oldukça masraflı bir işlemdir. Müşterilerine herhangi bir ek hizmet talep etmediği sürece sabit fiyat garantisi sunan Octovan, siz değerli müşterilerimize en kaliteli nakliyat hizmetini verme vizyonu ile hareket ederek taşınma süreciniz deki masraflarınızı minimuma indirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca taşınma esnasında eşyalarınızın başına herhangi bir hasar gelmesi durumunda oluşan zarar nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. Böylelikle en uygun fiyata en kaliteli hizmeti Octovan sayesinde alabilirsiniz.

Dudullu Evden Eve Nakliyat Rezervasyon Yapmak

Octovan’da ister mobil uygulamamızdan (apple store veya google play store), ister www.octovan.com sitemizden dilediğiniz zaman taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Taşınma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda destek hattımız her zaman yanınızda.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Kolay ve Güvenilir Dudullu Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan olarak sadece en profesyonel taşımacılık ekipleri ile çalışmaktayız. memnuniyet puanı yüksek ve güvenilir nakliyat firmaları ile kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız aşağıya tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!