0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Ankara Dikmen Evden Eve Nakliye

Octovan güvencesiyle Dikmen evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte hizmetinize paket ekleyerek özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Ankara Dikmen Evden Eve Nakliyat

Dikmen evden eve nakliyat hizmetleri Ankara’da en yoğun ilgi gören nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Ankara’nın Çankaya İlçesi’ne bağlı bir semt olan Dikmen ev taşıma, paça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de öne çıkmaktadır. Ankara’nın en fazla göç alan merkezleri arasında yer alan Dikmen büyük toplu konut projelerinin hayata geçirilmesi ile birlikte tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Ulaşım kolaylıkları, eğitim, sağlık ve sosyal yaşam olanakları ile dikkat çeken Dikmen nakliyat sektörüne yön veren merkezlerden bir tanesidir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Dikmen evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Dikmen Evden Eve Nakliye

Dikmen evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu nakliyat firması seçimidir. Seçeceğiniz nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonellik seviyesi alacağınız hizmetin kalitesini belirlemektedir. Müşterilerine kusursuz bir taşınma deneyimi sunma vizyonu ile hareket eden Octovan, alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Nakliyat firmalarının donanımlarını ve bilgilerinin güncelliğini düzenli olarak kontrol eden Octovan, taşıma ekiplerine sürekli olarak eğitim vermektedir. Sorunsuz ve özenli bir Dikmen evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan’ın uzman ekipleri ile iletişime geçmektir.

Dikmen Evden Eve Taşımacılık

Dikmen evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu neden ile alanının en deneyimli nakliyat firmaları ile birlikte çalışan Octovan, sunduğu ayrıcalıklar ile fark yaratmaktadır. Müşterilerine nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunmaktadır. Ek olarak, hizmet alan kişilere hasar garantisi de veren Octovan’da, eşyaların taşınma esnasında hasar görmesi durumunda, oluşan hasarı nakliyat firması aynı gün içerisinde karşılamaktadır. Uzman ekipleri ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, oluşabilecek her türlü sorunu çözen bir ekibe sahiptir. Bu yüzden en iyi Dikmen Evden eve taşımacılık hizmeti için internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Dikmen Parça Eşya Taşıma

Dikmen parça eşya taşıma hizmeti en fazla talep gören nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Bölgenin çok yoğun bir şekilde göç alması nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine olan talep ikiye katlanmıştır. Özellikle çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve koltuk takımları gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için parça eşya taşıma hizmeti alınmaktadır. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve ağır eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması için de parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. En iyi Dikmen parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile işbirliği yapmaktır.

Dikmen Evden Eve Nakliyat Firmaları

Dikmen evden eve nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet bölgedeki nakliyat firmalarının sayısının katlanarak artması nedeni ile en üst seviyededir. Ankara’nın en kalabalık ve en fazla göç alan merkezleri arasında yer alan Dikmen nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından bir tanesidir. Bu nedenle bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu nedenle Octovan ile iletişime geçerek en iyi Dikmen evden eve nakliyat firmaları ile çalışabilirsiniz.

Dikmen Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Dikmen evden eve nakliyat fiyatları açısından Ankara’nın en uygun fiyatlı bölgelerinden biridir. Bölgede çok fazla sayıda nakliyat firması olmasından dolayı rekabet çok üst seviyededir. Rakiplerini geride bırakarak daha fazla iş almak isteyen nakliyat firmaları fiyatlarda indirim yapmayı tercih etmektedir. Zorlu rekabet ortamında geride kalmak istemeyen diğer nakliyat firmaları da fiyatlarda indirime gittiği için ortalama nakliyat fiyatları da aşağı inmiştir. En kaliteli ve en uygun Dikmen evden eve nakliyat fiyatları için Octovan ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Bunların yanı sıra Ankara evden eve nakliye hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Dikmen Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Dikmen evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Nakliyat firması seçimi yaparken tek unsurun fiyat olmadığını, tecrübe ve profesyonellik düzeyinin de mutlaka göz önünde bulundurulması gerektiğini unutmayın. Nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız Dikmen evden eve nakliyat tavsiye bölümünü mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Dikmen Şehirler Arası Nakliyat

Dikmen şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de en üst sıralarda yer almaktadır. Ankara’nın en fazla göç alan semtlerinden biri olan Dikmen, şehir dışından gelerek başkente taşınan ailelerin en çok ilgi gösterdiği bölgelerdendir. Bu neden ile de Dikmen şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan talep çok fazladır ve bu talep sayısı da her yıl katlanarak artmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmetleri çok daha fazla deneyim ve özveri gerektirmektedir. Alanının en deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, hizmet alan kişilerin yeni evlerine sorunsuz bir şekilde yerleşebilmesi için her türlü desteği ve güvenceyi sağlamaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Dikmen şehirler arası nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!