0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Dikilitaş Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'ın tecrübeli ekipleri eşliğinde en uygun fiyata Dikilitaş taşımacılık hizmetlerini deneyimleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ek hizmetleri tercih ederek paketinizi özelleştirebilir ve premium taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. En konforlu Dikilitaş nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

Dikilitaş Evden Eve Nakliyat

Dört bir yanı kendisi gibi önemli mahallelerle çevrili olan Dikilitaş, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yer alan güzide bir semtimizdir. Adını Osmanlı döneminde hatıra olarak dikilen bir taştan alan Dikilitaş, yıllardır gelişmeye devam ederek varlığını sürdürmektedir. Sınırları içerisinde yer alan sosyal merkezleri, bölgedeki çocuklar ve yetişkinler için kurs ve tiyatro gibi kültürel imkanlara sahip olması, hoşgörülü ve nezih insanı gibi özelliklerine ek olarak temel standartlar konusunda da gayet gelişmiş olan Dikilitaş semtine olan taşınma talebi günden güne artış göstermektedir.

En İyi Dikilitaş Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sahip olduğu avantajlardan mütevellit taşınma taleplerinin bir hayli fazla olduğu Dikilitaş'taki nakliyat hizmetleri arasından en fazla talep edilen taşımacılık hizmeti çeşidi Dikilitaş evden eve nakliyat hizmetidir. Böyle fazla talep edilen bir işlem için verilecek olan hizmetinde üst düzey kalitede olması gerekmektedir. Çünkü nakliyat hizmeti aksiliklerin mümkün olduğunca az olması gereken bir süreçtir. Octovan olarak bu gerekliliği yerine getirmek için her biri alanında eğitimli ve src taşıma belgesine sahip uzman ekipler ile Dikilitaş evden eve nakliyat hizmetinizi gerçekleştirmekteyiz ve bu ekiplerimizin alanında en az 5 yıl deneyimli olmasına dikkat etmekteyiz. Çünkü siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem verilen Octovan'da sunulan nakliyat hizmetleri doğrultusundaki memnuniyet puanı 5 üzerinden 4,67'dir. Octovan'da verilen her Dikilitaş nakliyat hizmetinin ardından hizmet alan müşterilerimiz puanlama ve yorum yapma hakkına sahiptir. Bu uygulamamız sayesinde hem müşterilerimizin memnuniyet seviyesini öğrenmiş hem de nakliyat hizmetimizden ilk defa yararlanmayı düşünen müşterilerimizin kendi kriterleri için en uygun firmayı bulmasına katkı sağlamış oluyoruz. Sizde en profesyonel ekipler eşliğinde kaliteli bir Dikilitaş nakliye hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Dikilitaş Parça Eşya Taşımacılık

Parça eşya taşımacılık hizmeti; yakın çevredeki beldelerde olduğu gibi Dikilitaş'ta da oldukça fazla talep edilmektedir. Her nakliyat hizmeti çeşidinde olduğu gibi bu hizmet çeşidinde de profesyonel ekipler ile güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çünkü bazı eşyaların kişiler için derin anlamları veya önemli maddi değerleri olabilir. Bu yüzden Octovan olarak kaliteli ekipler ile çalışmakla kalmayıp bu ekiplerimizin yeterlilik seviyesini düzenli olarak denetlemekteyiz. Böylelikle kalite çizgimizi bozmadan sizlere kaliteli bir Dikilitaş nakliyat hizmetini kolay bir şekilde verebilmekteyiz. Eğer güvenlik önlemlerini daha da arttırmak isterseniz hasar güvencesi avantajı bulunan eşya sigortalama seçeneğimizden yararlanabilirsiniz. Eşya sigortalama hizmetimiz sayesinde Dikilitaş evden eve, parça eşya, depolama veya şehirler arası nakliyat hizmetiniz için bizim tarafımızdan paketlenip taşınan eşyalarınızın başına herhangi bir zarar gelirse oluşan masraf nakliyat firması tarafından karşılanır. Böylelikle en güvenli nakliyat hizmetini alıp aynı zamanda eşyalarınızı hasar güvencesi altına da almış olursunuz.

En Avantajlı Araç Çeşitleri

Dikilitaş nakliye işleminde zaman çok önemlidir. Çünkü yapılacak işlem ne kadar erken biterse hizmet alacak kişi açısından o kadar iyidir. Lakin işlemin erken bitirilmesi kadar güvenli bir şekilde de tamamlanması lazımdır. Octovan olarak Dikilitaş parça eşya taşımacılık hizmetinizi en kısa sürede en kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için birden fazla araç tipi ile Dikilitaş nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu araç tiplerimiz Octovan Mini, Octovan Large ve Octovan Xlarge olmak üzere üç çeşittir. Bu araç çeşitlerimizden eşyalarınızın boyutuna göre en uygun araç tipini seçerek hem sürecin daha kısa sürede güvenli bir şekilde tamamlanmasını hem de yakıt tasarrufu yapılmasını sağlamış olursunuz.

Dikilitaş Nakliyat Hizmeti Rezervasyon

Octovan’da Dikilitaş nakliye hizmetiniz için rezervasyon yapmak tıpkı sergilediğimiz hizmet gibi çok pratiktir. İnternet sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden gerekli adımları takip ederek dakikalar içerisinde sizler için en uygun fiyat ve tarih bilgisine erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Kafanıza herhangi bir soru takılması durumunda 0850 305 16 90 numaralı müşteri hizmetlerimiz her zaman yanınızda!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan'da müşterilerimize en yüksek kalitede Dikilitaş nakliyat hizmetini sunabilmek için her biri alanında profesyonel ekipler ile çalışmaktayız. Siz de kusursuz bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!