0850 305 16 90

Octovan'la Çorlu Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Çorlu'da evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu evden eve nakliyat hizmeti Kuzey Marmara Bölgesi’nde en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Tekirdağ’ın en büyük ilçesi olan Çorlu ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır. Ergene, Çerkezköy, Silivri, Süleymanpaşa, Muratlı, Marmaraereğlisi ve Marmara Denizi ile komşu olan Çorlu evden eve nakliyat hizmetlerine yön veren merkezlerden bir tanesidir. Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçelerinden bir tanesi olan Çorlu konumu, sosyal yaşam olanakları ve benzersiz doğası ile tam anlamı ile bir cazibe merkezidir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Çorlu evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Çorlu Parça Eşya Taşıma

Çorlu parça eşya taşıma hizmeti de evden eve nakliyat hizmeti kadar yoğun talep gören bir hizmettir. Bölgenin çok hızlı bir şekilde büyümeye devam etmesi ile birlikte parça eşya taşıma hizmetine olan ilgili de doğru orantılı bir şekilde artış göstermektedir. Nüfusun yoğun olması ve Çorlu’nun İstanbul’a çok yakın olması nedeni ile parça eşya taşıma hizmeti parlayan yıldızlardan bir tanesidir. Özellikle bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, ağır ve geniş eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için Çorlu parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. En kaliteli Çorlu parça eşya taşıma hizmeti için Octovan profesyonel ekipleri ile her zaman yanınızda!

Çorlu Evden Eve Nakliye

Çorlu evden eve nakliye hizmeti Kuzey Marmara bölgesinde nakliyat sektörünün atar damarlarından bir tanesidir. Bölgenin benzersiz konumu, Tekirdağ ve İstanbul gibi önemli merkezlere yakınlığı nedeni ile Çorlu her yıl çok sayıda göç almaktadır. Bölgedeki nüfusun çok hızlı bir şekilde büyümeye başlaması da nakliyat hizmetlerine olan talebin artmasına neden olmaktadır. Kimya, deri ve tekstil alanında geniş bir sanayiye sahip olan Çorlu sunduğu imkanlar ile birçok kişinin yaşamak için tercih ettiği yerler arasındadır. Sorunsuz bir Çorlu evden eve nakliye deneyimi için doğru nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Evden eve nakliye işlemlerinde Octovan ile taşımanıza hizmet ekleyerek özelleştirebilir ya da asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. En doğru nakliyat firması seçimi için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Çorlu Evden Eve Taşımacılık

Çorlu evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Çorlu’nun Türkiye’nin en hızlı gelişen ilçelerinden biri olması nedeni ile bölgede çok sayıda nakliyat firması hizmet verektedir. Ancak sorunsuz bir taşınma deneyimi için alanında profesyonel taşıma ekipleri ile çalışmak büyük önem taşımaktadır. Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Ek olarak hizmet alan kişilere nakit ödeme seçeneği ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunan Octovan, Çorlu evden eve taşımacılık hizmeti için tek ihtiyaç duyduğunuz adrestir.

Çorlu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Çorlu evden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bölgenin nakliyat hizmetlerinin en önemli ve büyük pazarlarından biri olması nedeni ile bölgede çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Ayrıca, nakliyat hizmetlerine olan talebin çok yüksek olması nedeni ile Çorlu’da çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklfileri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemlerin yaşanmaması için Çorlu evden eve nakliyat firmaları arasından doğru seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. En doğru nakliyat firması seçimi için internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmanız yeterlidir.

Çorlu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çorlu evden eve nakliyat fiyatları Kuzey Marmara bölgesindeki diğer merkezlere oranla çok daha uygundur. Bunun en önemli nedeni ise Çorlu’nun Tekirdağ’ın en büyük ilçesi olmasıdır. Nakliyat hizmetlerine olan talebin çok yoğun olması ile birlikte çok sayıda nakliyat firması bölgede hizmet vermektedir. Çorlu’da nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet de nakliyat fiyatlara yansımıştır. Rakiplerinin önüne geçmek isteyen nakliyat firmaları fiyatlarda indirim yapmayı tercih etmektedir. Bu yüzden de Çorlu evden eve nakliyat fiyatları diğer merkezlere oran ile çok daha uygundur. En iyi Çorlu evden eve nakliyat fiyatları Octovan ayrıcalıkları ile sizleri bekliyor.

Çorlu Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Çorlu evden eve nakliyat tavisye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Çorlu evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan’da olumsuz kullanıcı yorumları ve düşük puanları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir. Eğer siz de nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız Çorlu evden eve nakliyat tavsiye bölümünü mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte İstanbul nakliye hizmeti için buraya tıklayabilirsiniz.

Çorlu Şehirler Arası Nakliyat

Çorlu şehirler arası nakliyat alanında da Türkiye’de en fazla talep gören merkezlerden bir tanesidir. Tekirdağ’dan 35 km uzaklıkta olmasına rağmen İstanbul’a yakınlığı nedeni ile birçok kişi için bir cazibe merkezi olan Çorlu şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de listenin ilk sıralarında kendine yer bulmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmetleri çok daha fazla deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı vizyon edinen Octovan’da sadece alanında en deneyimli ve profesyonel ekipler hizmet vermektedir. Bu yüzden Çorlu şehirler arası nakliyat hizmeti için de tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Çorlu Evden Eve Nakliyenin En Kolay Çözümü

Evden eve nakliyat hizmetinde Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermek için burdayız. Çorlu evden eve nakliye işlemleriniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!