0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle En Uygun ve Profesyonel Cevizli Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle İstanbul Cevizli evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Semte uygun asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanabilir, ya da hizmetinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Rezervasyon yapmak ve fiyat bilgisi almak için hemen tıklayın!

Cevizli Evden Eve Nakliyat

Cevizli evden eve nakliyat hizmeti İstanbul Anadolu Yakası’nda en fazla aranan nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. İstanbul’un Maltepe İlçesi’ne bağlı bir semt olan Cevizli, Yalı, Bağlarbaşı, Orhantepe, Gülsuyu ve Esenkent ile komşudur. E-5 Karayolu üzerindeki merkezi konumu ve ulaşım kolaylıkları nedeni ile yoğun ilgi gören merkez, son yıllarda inşa edilen büyük toplu konut projeleri ile birlikte tam bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen semtlerinden biri olan Cevizli, nüfusu en hızlı artan bölgeler arasındadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Cevizli evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Cevizli Evden Eve Nakliye

Cevizli evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Birlikte çalışacağınız nakliyat firmasının tecrübesi ve profesyonellik seviyesi nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyen en önemli unsurlardır. Bu yüzden alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, sunduğu ayrıcalıklarla fark yaratmaktadır. Hizmet alan kişilere sabit fiyat garantisi sunan Octovan’da taşınma günü ek ücret talebi gibi kötü sürprizler yaşanmamaktadır. Ek hizmet talebi olmadığı sürece, Octovan’da teklif edilen fiyat kesinlikle değişmemektedir. En iyi Cevizli evden eve nakliye hizmeti için Octovan ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Cevizli Evden Eve Taşımacılık

Cevizli evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve özveri gerektirmektedir. Nakliyat firmalarının taşınma esnasında göstereceği özveri ile taşıma ekiplerinin tecrübesi büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden alanının en deneyimli ve profesyonel ekipleri ile işbirliği yapan Octovan, birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının güncelliğini ve donanımlarını sürekli olarak denetleyen Octovan, sunduğu hasar güvencesi ile fark yaratmaktadır. Taşınma esnasında eşyalarda hasar oluşması durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içerisinde karşılamaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Cevizli evden eve taşımacılık hizmeti için hemen rezervasyon yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliye hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevizli Parça Eşya Taşıma

Cevizli parça eşya taşıma hizmeti de İstanbul’da en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Bölgenin Türkiye’nin en hızlı gelişen merkezlerinden biri olması nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine olan ilgi çok yüksektir. Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve ağır eşyaların hızlı ve güvenli bir şekilde istenen yere nakliye edilmesi için de parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. En iyi Cevizli parça eşya taşıma hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Cevizli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Cevizli evden eve nakliyat firmaları İstanbul Anadolu Yakası’nda öne çıkan nakliyat firmalarıdır. Bölgenin çok hızlı bir şekilde gelişmesi ve çok yoğun bir şekilde göç alması nedeni ile nakliyat hizmetlerine olan talep çok yüksektir. İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük nakliyat pazarlarından biri haline gelen Cevizli’de çok sayıda nakliyat firması hizmet sunmaktadır. Ek olarak, çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da bölgede faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük sorunlar yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemlerle karşılaşmamak ve en iyi Cevizli evden eve nakliyat firmaları ile taşınmak için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Cevizli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Cevizli evden eve nakliyat fiyatları İstanbul’un diğer semtleri ile karşılaştırıldığında çok daha uygun fiyatlıdır. Bölgede çok fazla nakliyat firmasının hizmet sunması ve yaşanan rekabet nedeni ile nakliyat fiyatları düşüş yaşamıştır. Cevizli’nin E-5 Karayolu üzerinde yer alması ve ulaşım kolaylıkları evden eve nakliyat fiyatlarına yansımaktadır. En kaliteli nakliyat hizmetleri ve en uygun Cevizli evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan ile iletişime geçmektir.

Cevizli Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Cevizli evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi aşamasında öne çıkmaktadır. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları, verdikleri her nakliyat hizmeti karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve güvenli bir şekilde seçebilmektedir. Cevizli nakliyat hizmeti almak istiyorsanız mutlaka Cevizli evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Cevizli Şehirler Arası Nakliyat

Cevizli şehirler arası nakliyat hizmetleri de son yıllarda en fazla talep edilen nakliyat hizmetleri listesinde yer almaktadır. Son dönemde bölgede üst üste inşa edilen büyük toplu konut projelerinin hayata geçmesi ile birlikte şehir dışından İstanbul’a göç eden birçok aile Cevizli’ye taşınmayı tercih etmektedir. Cevizli’nin E-5 Karayolları üzerinde olması da şehirler arası nakliyat hizmetlerinin işleyişini kolaylaştırmaktadır. Alanının en deneyimli ve profesyonel nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, sorunsuz bir şehirler arası nakliyat deneyimi sunmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Cevizli şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken mobil uygulama ya da internet sitesi üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Octovan'la Cevizli Kartal Evden Eve Nakliye Hizmeti

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermek için burdayız. Parça eşya taşıma veya ev taşıma hizmetlerinden yararlanmak için aşağıya tıklayabilirsiniz!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!