0850 305 16 90

Octovan ile İstanbul Bostancı Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Bostancı evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte hizmetinize paket ekleyerek özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı evden eve nakliyat sektörünün en önemli merkezlerinden bir tanesidir. İstanbul Anadolu Yakası’nın en popüler ve en çok tercih edilen semtlerinden biri olan Bostancı ev taşıma hizmetlerinin en çok talep edildiği bölgeler arasında yer almaktadır. Kozyatağı, Suadiye, Ataşehir, İçerenköy ve Altıntepe’ye komşu olan sahil semti, aynı zamanda Adalar’a da en yakın merkezlerden biridir. Bostancı evden eve nakliyat hizmetleri İstanbul nakliyat hizmetlerinin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Bostancı Evden Eve Nakliye

Bostancı evden eve nakliye firmaları bölgedeki yoğun nakliyat hizmeti taleplerini karşılamakta zorlanmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nın en fazla göç alan semtlerinden biri olduğu için büyük bir pazar payına sahip olan Bostancı evden eve nakliye firmalarının en gözde merkezlerindendir. Bölgede nakliye firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmasına rağmen talep tam anlamı ile karşılanamamaktadır. Her yıl artan nüfus ile birlikte bölgede hizmet veren nakliyat firması sayısı da artmaktadır.

Bostancı Parça Eşya Taşıma

Bostancı parça eşya taşıma hizmetinde de İstanbul’un ve Türkiye’nin en aktif bölgelerinden bir tanesidir. Özellikle özel araç ile taşınamayan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kanepe ve fırın gibi eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için Bostancı parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Nakliyat firmaları taşınması istenen eşyaları belirtilen yerden alarak sökme ve takma işlemleri ile birlikte istenen noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ev taşıma işlemlerinde olduğu gibi Bostancı parça eşya taşıma işlemleri için de sınırlı sayıda nakliyat firması sigortalı taşımacılık yapmaktadır.

Bostancı Evden Eve Taşımacılık

Bostancı evden eve taşımacılık hizmeti sunan nakliyat firmaları hizmet alan kişilere birçok farklı seçenek sunmaktadır. Bostancı evden eve taşımacılık hizmeti alırken en çok karşılaşılan sorulardan bir tanesi de ek hizmet konusudur. Bostancı bölgesinin büyük bir bölümü yaşlı binalardan oluştuğu için birçok binada ya asansör bulunmamaktadır ya da eski tip ve küçük asansörler eşya taşıma işlemi için uygun değildir. Böyle bir durumda, özellikle de üst katlara eşya taşıma yapılacak ise en iyi çözüm asansörlü nakliyat ek hizmetinden faydalanmaktır. Bu yüzden Bostancı evden eve taşımacılık hizmeti sunan nakliye firmalarının büyük bir çoğunluğu asansörlü nakliyat hizmeti de vermektedir.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bostancı evden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bölgenin nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olması nedeni ile bu semtte çok fazla dolandırıcı nakliye firması bulunmaktadır. Taşınırken maddi ve manevi zarar görmemek için Bostancı evden eve nakliyat firmaları arasından doğru seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. Doğru Bostancı evden eve nakliyat firması seçimi yapabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. En deneyimli ve profesyonel Bostancı evden eve nakliyat firmaları nakliyat sektörünün en güvenilir markası olan Octovan çatısı altında hizmet sunmaktadır.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bostancı evden eve nakliyat fiyatları sektör geneli ile kıyaslandığında ortalamanın üzerindedir. Genellikle orta ve üst gelir seviyesindeki bireylerin yaşadığı Bostancı bölgesinde nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler kaliteye önem vermektedir. Bu yüzden de Bostancı bölgesinde yaşayan kişiler için en önemli öncelik Bostancı evden eve nakliyat fiyatları değildir. Bu kişiler kaliteli eşya taşıma hizmeti almak için belirli bir ücretin altına düşülmemesi gerektiğini bilmektedir. Bu yüzden Bostancı evden eve nakliyat fiyatları genellikle nakliyat sektörü ortalamalarının üzerinde olmaktadır. Ancak kaliteli ev taşıma hizmetlerini tercih eden bireylerin taşınma günü kötü sürprizlerle karşılaşma olasılığı da ucuz hizmetler ile kıyaslandığında çok daha düşüktür.

Bostancı Şehirler Arası Nakliyat

Bostancı şehirler arası nakliyat hizmeti sektördeki en popüler hizmetlerden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nın en fazla göç alan merkezleri arasında en üst sıralarda yer alan Bostancı kusursuz konumu, ulaşım ve sosyal yaşam alanları ile fark yaratmaktadır. Bu yüzden farklı şehirlerden birçok kişi Bostancı şehirler arası nakliyat hizmeti alarak bölgeye yerleşmektedir. Türkiye’nin en önemli cazibe merkezlerinden biri olarak gösterilen Bostancı şehirler arası nakliyat hizmetinin en çok talep edildiği bölgelerden biri olarak dikkat çekmektedir.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Bostancı evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesidir. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Bu sayede hizmet almak isteyen kişiler Bostancı evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Bostancı evden eve nakliyat tavsiye bölümü için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bostancı Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bostancı evden eve nakliyat hizmeti denince akla gelen tek marka Octovan’dır. Sadece alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, İstanbul Bostancı evden eve nakliyat hizmeti sunarken hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme imkanı sunmaktadır. Taşınma günü, öncesi ve sonrasında yaşanabilecek her türü probleme karşı çözüm üretmek için müşteri destek hizmetleri ile hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, ek olarak hasar güvencesi de vermektedir. İstanbul Bostancı evden eve nakliyat hizmeti alırken eşyaların hasar görmesi durumunda nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içerisinde ödemektedir. Birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının yeterliliklerini düzenli olarak kontrol eden ve sürekli olarak taşıma ekiplerine eğitimler veren Octovan, müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır. Bunun yanı sıra istanbul evden eve nakliye hizmeti hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Bostancı Evden Eve Nakliyenin En Güvenilir Hali

Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Siz de güvenli ve temiz nakliye hizmeti için hemen bizi arayabilir, aklınıza takılan her konuda yardım alabilirsiniz!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!