0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Beykoz Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan ile Beykoz evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis nakliye hizmetleriniz için hemen rezervasyon yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra şehirler arası nakliyat hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Octovan'dan alacağınız hizmetinizi kendinize göre özelleştirebilir, kolileme hizmeti, yerleştirme hizmeti, asansörlü nakliyat hizmetlerini ekleyebilir ya da premium taşımadan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için hemen tıklayın!

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat sektörünün en önemli merkezlerinden bir tanesidir. İstanbul Anadolu Yakası’nın en popüler ve en çok tercih edilen semtlerinden biri olan Bostancı ev taşıma hizmetlerinin en çok talep edildiği bölgeler arasında yer almaktadır. Konumu itibariyle hem İstanbul merkezinde oluşu, hem de huzur dolu bir yaşam yeri oluşu nedeniyle, Beykoz evden eve nakliye hizmeti en yoğun semptlerdendir. Avrupa Yakasındaki maslak ve Sarıyer'in karşısında yer alan Beykoz; Üsküdar, Ümraniye, Reşadiye ve Sırapınar'a komşu olan sahil semti, aynı zamanda köprüye en yakın merkezlerden biridir. Beykoz evden eve nakliyat hizmetleri İstanbul nakliyat hizmetlerinin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Beykoz Parça Eşya Taşıma

Beykoz eşya taşıma hizmeti nakliyat sektörünün lokomotiflerinden bir tanesidir. Bölgede nakliyat hizmetlerine olan talep her geçen gün arttığı için parça eşya taşıma hizmetlerine olan talep de düzenli olarak artmaktadır. Özellikle özel araçla ile taşınamayan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi büyük eşyaların taşınması için Beykoz parça eşya taşıma taşıma hizmeti talep edilmektedir. Parça eşya taşıma hizmeti büyük tecrübe ve profesyonellik gerektirmektedir. En iyi Beykoz parça eşya taşıma hizmetini almak için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Tecrübeli Ekipler İle Beykoz Evden Eve Nakliyat

Octovan güvenilir bir evden eve nakliyat hizmeti sunmak için bünyesinde bir çok tecrübeli ve profesyonel nakliye ekibi bulundurmaktadır. Beykoz evden eve taşımacılık hizmeti alırken en çok karşılaşılan sorulardan bir tanesi de ek hizmet konusudur. Beykoz bölgesinde yaptığımız nakliye hizmetlerinizi özelleştirebilir; kolileme veya paketleme hizmeti alabilir, bunların asansörü olmayan binalar için bir taşıma yöntemi olan asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Avantajları

Genellikle orta ve üst gelir seviyesindeki bireylerin yaşadığı Beykoz bölgesinde nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler kaliteye önem vermektedir. Bu yüzden de Beykoz'da yaşayan kişiler için en önemli öncelik Beykoz evden eve nakliyat fiyatları değildir. Bu kişiler kaliteli eşya taşıma hizmeti almak için belirli bir ücretin altına düşülmemesi gerektiğini bilmektedir. Bu nedenle Beykoz evden eve nakliye hizmetini diğer hizmetlerimiz gibi en yüksek puanları almış ve profesyonel ekipler yapmaktadır. Böylece eviniz taşınırken, siz de kahvenizi yudumlayıp evden eve nakliyat işlemlerini stressiz bir şekilde atlatabilirsiniz. Aynı zamanda ek paketlerimizden satın alarak hızlı ve kolayca oturduğun yerden taşınmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Beykoz evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken en büyük etkenlerden birisi eşyaların büyüklüğüdür. Eşyalarınızın büyüklüğüne göre hangi nakliye aracının kullanılacağı belirlenecektir. Web sitemizden ya da mobil uygulamamızdan bu bilgileri belirterek anında Beykoz evden eve nakliyat fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız Beykoz evden eve nakliyat fiyatları tablomuzdan tüm fiyatları inceleyebilir ve taşınma öncesinde bütçe planlaması yapabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan ile yeni eve taşınmak artık çok kolay! Beykoz evden eve nakliyat hizmeti için en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Sen de aklındaki her soruyu sorabilmek ve rezarvasyon yapabilmek için hemen bizi ara!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!