0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Atakent Evden Eve Nakliye Hizmeti

Atakent içerisindeki evden eve, parça eşya, depolama veya şehirler arası nakliyat işlemlerinizi Octovan'ın profesyonel ekipleri ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ek hizmetlerden yararlanarak premium taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sabit fiyat garantisi ile en ekonomik nakliye hizmeti için hemen tıklayın!

Atakent Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un ilk uydu kenti olma özelliğine sahip olan Atakent, Küçükçekmece ilçesinin sınırları içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda mahalle olmasına rağmen bir ilçe kadar büyük olan yüzölçümü ve nüfusu ile şehirdeki çoğu beldeden daha büyük bir yapıya sahip olan Atakent, şehrin en büyük 2. mahallesidir. Bunun gibi sebeplere bağlı olarak yeni bir eve taşınacak olanların tercih noktalarından birisi olan Atakent’de evden eve nakliyat hizmetine olan talep oldukça fazladır.

Atakent Evden Eve Taşımacılık

Atakent diğer özelliklerinin yanı sıra; bölge sakinleri için konser ve tiyatro gibi aktivitelerin gerçekleştirilebileceği en popüler mekanlara sahip olması, ulaşımı, gelişmiş ve gelişmeye devam eden bir bölge olması gibi artıları nedeniyle de taşınma talebinin fazla olduğu semtlerimizden bir tanesidir. Bu yüzden bölgede en fazla talep edilen hizmet “Atakent evden eve nakliyat hizmetidir”. Siz değerli müşterilerimize bu hizmeti en yüksek kalitede verebilmek için her biri alanında eğitimli ve uzman olan ekipler ile iş birliği yapmaktayız ve bu ekipleri düzenli olarak denetlemekteyiz. Çünkü taşınma süreci zor bir süreçtir. Octovan olarak bu süreci daha kolay bir hale getirerek Atakent evden eve nakliyat hizmetinizi yüksek kalite standartlarında gerçekleştiriyoruz. Eğer ki hizmetinizin kalitesini arttırarak eşyalara elinizi dahi sürmeden taşınmak istiyorsanız premium taşımacılık hizmetimiz yardımınıza koşuyor. Premium taşımacılık hizmetimizden yararlandığınız taktirde eşyaların paketlenmesi ve montajlanması gibi işlemler siz elinizi dahi sürmeden gerçekleştirilip bütün süreç alanında en az 5 yıl deneyimli ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Bu sayede Octovan ile kolaylaşan Atakent nakliyat süreci daha da kolay bir hale geliyor. Size de rahat bir taşınma deneyimini yaşamanın tadını çıkartmak kalıyor. En konforlu ve profesyonel nakliye hizmeti için Octovan ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

En Güvenli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliyat sürecinde eşyalarınızı taşıyacak firmanın güvenilir olması çok önemlidir. Çünkü bazı eşyaların kişiler için hem maddi hem de manevi değeri fazla olabilir. Bu yüzden en güvenilir firmayı bulmaya ek olarak kriterlerinize de uygun olan bir firma ile anlaşmanız gerekmektedir. Çünkü herhangi bir anlaşmazlık, olumsuzlukları peşi sıra getirebilir ve kişiler de haklı olarak bu durumun yaşanmasını hiç istemezler. Kriterlerinize uygun firmayı bulmak için detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir ancak bu işlem bir hayli zor ve vakit alan bir işlemdir. Zamanın sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Octovan puanlama ve yorumlama sistemi ile müşterilerinin yardımına koşuyor. Octovan’da Atakent evden eve, parça eşya, depolama veya şehirler arası nakliyat işlemleriniz için dilediğiniz firmayı dakikalar içerisinde bulabilirsiniz. Çünkü Octovan’da Ataköy nakliye hizmeti veren her firma verdiği taşımacılık hizmetinin ardından kullanıcı yorumu ve puanı alıyor. Bu sayede kişiler firmanın eski taşımacılık deneyimlerine göz atarak kriterlerine uygun olup olmadığını anlayabiliyor ve aradığı firmayı dakikalar içerisinde kolay bir şekilde bulup taşınma işlemini güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyor. Eğer ki süreci en üst güvenlik önlemleri ile tamamlayarak olağan hasar ve zararlardan kaçınmak istiyorsanız eşya sigortalama hizmetimiz tam size göre. Atakent nakliye hizmetiniz için eşya sigortalama hizmetimizden yararlandığınız taktirde eşyalarınız Octovan’a özel teknikler ile paketlenerek en güvenli şekilde taşınır. Ayrıca eşyalarınızın başına bir hasar gelir ise oluşan zarar firma tarafından karşılanır. Yani süreci sıfır masraf ile tamamlarsınız. Sizde en güvenilir firmalar ile kolay bir Atakent nakliye hizmeti talep ediyorsanız tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Atakent Parça Eşya Taşımacılık

Octovan’da en uygun fiyatlı Atakent nakliye hizmeti “parça eşya taşımacılık” hizmetidir. Çünkü eşyanızın boyutuna ve miktarına göre dilediğiniz araç tipini seçebilirsiniz ve güzergahın uzunluğuna göre bir ücret tarifesine tabi tutulursunuz. Araç tiplerimiz Octovan Mini, Octovan Large, Octovan Xlarge olmak üzere 3 çeşittir. Ek olarak Atakent nakliyat hizmetinizin gerçekleştirileceği lokasyon dar bir konumda ise asansörlü taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızın hasara uğramasını engellemenizin yanı sıra süreci daha da hızlandırarak kolaylaştırmış olursunuz. En profesyonel Atakent evden eve, parça eşya veya şehirler arası nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda.

Atakent Evden Eve Nakliyat Rezervasyon

Atakent nakliyat işlemleriniz için mobil uygulamamız veya internet sitemiz üzerinden fiyat al butonuna tıklayarak çok kısa bir sürede randevu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliye hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Aklınıza herhangi bir soru takılması durumunda 0850 305 16 90 numaralı müşteri hizmetlerimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak yalnızca alanında en az 5 yıl deneyimli ve profesyonel ekipler ile çalışmaktayız. Çünkü en iyi nakliyat hizmetini verme vizyonu ile hareket etmekteyiz. Sabit fiyat garantisi ile en kaliteli nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!