0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Alanya Nakliyat Hizmeti

Alanya içerisindeki tüm nakliyat işlemlerinizi Octovan güvencesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Sabit fiyat garantisi ile evden eve, şehirler arası veya parça eşya taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Alanya Evden Eve Nakliyat

Akdeniz Bölgesi'nin sınırları içerisinde yer alan Antalya’nın en sevilen ilçelerinden birisi olan Alanya, ülkemizin sevilen turizm merkezlerinden birisidir. Güzel plajları, tarihi mekanları ve ilçe sakinleri için bolca sosyal alan bulundurması gibi sebeplerden ötürü taşınma talebinin gün geçtikçe arttığı bölgelerden birisi haline gelen Alanya’da nakliyat hizmetine olan talep oldukça fazladır.

Alanya Parça Eşya Taşıma

Alanya parça eşya taşımacılık hizmeti bölgede en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İlçe sınırları içerisinde birçok avm bulunması sebebi ile bölgede bu hizmete olan talep oldukça fazladır. Özellikle beyaz eşya, koltuk takımı ve gardrop gibi yapı marketlerden satın alınan, özel araçla taşınılamayacak büyüklükte olan eşyaların istenilen noktaya nakliye işlemleri için parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Birçok nakliyat firması tek tip araçla faaliyet gösterdiğinden bu tarz eşyaları araçlarına az geldiği için almazlar veya aracın tamamı dolmuş gibi ücret alırlar. Bu yüzden nakliyat hizmeti alan birçok kişi aldığı hizmete ödemesi gerekenden fazla ücret ödemektedir. Octovan tam bu noktada yardımınıza koşuyor. Bünyesinde Octovan Mini, Octovan Large, Octovan XLarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti çeşitlerini bulunduran Octovan’da birkaç parça eşya taşımak için kamyonetin tamamı dolmuş gibi ücret ödemenize gerek kalmaz. İyi bir nakliyat hizmeti almak için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Alanya Evden Eve Nakliyat

Alanya’nın sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş olması sebebi ile parça eşya taşımacılık hizmetinin yanı sıra evden eve taşımacılık hizmetine olan talepte oldukça fazladır. Bu sebepten ötürü bölge sektör önemli bir pazar payına sahiptir. Haliyle ilçede onlarca nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Evden eve taşımacılık işlemi son derece titizlik gerektiren bir işlemdir. Bu yüzden onlarca firma arasından kendiniz için en doğru olanı seçmek için detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Çünkü tercih ettiğiniz firmanın kalitesi ile alacağınız hizmetten memnun kalma seviyeniz doğru orantılıdır. Octovan tam olarak bu noktada yardımınıza koşuyor. Octovan’da hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Bu sayede hizmet almak isteyen kişiler seçeceği firma hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve kendileri için en uygun seçimi yapabilirler. Bu nedenle güvenli bir Alanya evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Alanya Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Nakliyat hizmeti alırken taşınma günü herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamanız için nakliyat firması seçimi son derece önemlidir. Özellikle tercih ettiğiniz firmanın tecrübesi alacağınız hizmetin kalitesini belirlemede aktif rol oynamaktadır. Buna bağlı olarak alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat ekipleri ile çalışan Octovan, bünyesindeki nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Ayrıca işletmelerin donanımlarını ve yeterlilik seviyelerini de denetleyerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti taşımacılık hizmetini verme vizyonu ile hareket eden Octovan taşınma günü kötü bir sürprizle karşılaşmanızı engellemektedir. Bu nedenle kusursuz bir Alanya evden eve nakliye hizmeti için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Alanya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat hizmeti talebinde bulunan kişilerin aklına gelen ilk sorulardan birisi olan fiyat konusu en az diğer unsurlar kadar büyük önem arz etmektedir. Çünkü ödeyeceğiniz ücretin alacağınız hizmet ile doğru orantılı olması gerekmektedir. Müşterilerine hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme seçeneği sunan Octovan’da kişilere kendi bütçelerini ayarlama imkanı sunulmaktadır. Böylelikle kendinize en uygun ücret tarifesini seçebilir, taşınma işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu Octovan’da fiyat teklifleri kişiler ek hizmet talep etmediği sürece değişmez. Ayrıca taşınma esnasında eşyalarınızın herhangi bir hasara uğraması durumunda oluşan hasar nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. Böylelikle taşınma işlemlerinizi Octovan ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Alanya Evden Eve Nakliyat Rezervasyon Yapmak

Octovan’da ister mobil uygulamamızdan (apple store veya google play store), ister www.octovan.com sitemizden dilediğiniz zaman taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ek olarak Antalya evden eve nakliyat hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Taşınma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda destek hattımız her zaman yanınızda!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir nakliyat firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Sabit fiyat garantisi ile kaliteli bir nakliyat hizmeti için aşağıya tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!