0850 305 16 90

Antalya Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Antalya evden eve nakliye, küçük eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir, Antalya içi veya şehirler arası nakliyat hizmeti için en uygun fiyatlarla hemen talep oluşturabilirsiniz!

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya evden eve taşımacılık hizmeti, nakliyat sektörünün en çok talep gören hizmetlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Turizm denince akla il gelen nadide şehirlerimizden biri olan Antalya, evden eve taşımacılık ihtiyaçlarının en çok talep gördüğü ve karşılandığı illerimizdendir. Özellikle turistlerin ev satın almayı tercih ettiği Antalya nakliyat sektörüne yön veren merkezlerden biri haline gelmiştir. Muhteşem doğası, kusursuz iklimi ve çok hızlı büyüyen ekonomisi ile fark yaratan Akdeniz'in incisi Antalya her geçen yıl daha fazla göç almaktadır. Yazımızda, Antalya evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilmeniz gerekenleri detayları bir şekilde listeledik. Eğer siz de hazırsanız Antalya nakliye işlemleri konusunu birlikte incelemeye başlayabiliriz.

Antalya Evden Eve Nakliyat

Türkiye'nin turizm cenneti Antalya nakliye firmaları için de çok önemli bir merkezdir. Antalya'nın nüfusunun hızlı bir şekilde artması ile birlikte nakliyat hizmetlerine olan talep de her geçen gün artış göstermektedir. Sektörün en büyük pazarlarından biri olması nedeni ile birçok nakliyat firmasının merkez ofisi Antalya'da yer almaktadır. Gelişen sosyal alanları ve yaşam alanları ile birlikte sadece yaz aylarında değil 4 mevsim yaşanan bir şehre dönüşen Antalya birçok ailenin yaşamayı tercih ettiği en güzel merkezlerden bir tanesidir. Nüfusun her geçen yıl hızlı bir şekilde artış göstermesi ile birlikte nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri haline gelen Antalya'da nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır.

Antalya'nın nakliyat sektörü açısından büyük bir önem taşıması nedeni ile bölgede birçok dolandırıcı nakliyat firması bulunmaktadır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolay bir şekilde ikna edebilmektedir. Bu firmalar iş aldıklarında belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı nakliyat firmalarına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı nakliyat firması ile karşılaşınca büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemler yaşamamak için doğru Antalya evden eve nakliyat firması seçimi yapabilmek büyük önem taşımaktadır. En doğru nakliyat firması seçimi yaparak kusursuz bir Antalya nakliye hizmeti için ise tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan'a ulaşmaktır.

Antalya evden eve nakliyat hizmeti; Alanya, Finike, Gazipaşa, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Muratpaşa ve diğer tüm ilçelerine nakliye hizmeti profesyonel şekilde Octovan tarafından verilmektedir.

Antalya Parça Eşya Taşıma

Antalya, evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra parça eşya taşımacılık hizmetinin de en fazla talep edildiği bölgelerden birisidir. Özellikle bölgedeki üniversitelerde okuyan öğrenciler tarafından sıkça tercih edilen bu hizmet genellikle Antalya içerisinde bulunan spotçu veya yapı marketlerden satın alınan; beyaz eşya, gardırop, koltuk takımı ve mutfak eşyaları gibi eşyalar için için sıkça talep edilmektedir. Yapı market ve spotçular dışında kendi evinizdeki veya ofisinizdeki parça eşyalar içinde dilediğiniz zaman “Antalya Parça Eşya Taşımacılık” hizmeti talep edebilirsiniz. Antalya parça eşya taşımacılık hizmeti üst düzey titizlik ile gerçekleştirilmelidir. Çünkü bazı eşyalar kişiler için maddi ve manevi olarak derin anlamlar taşıyabilir. Bu yüzden Antalya parça eşya taşımacılık işlemleriniz için eşyalarınızın iyi bir şekilde paketlenip kaliteli bir şekilde taşınması gerekmektedir. Sektörde yaşanılan bir diğer sorun ise çoğu nakliyat firmasının Ankara nakliyat işlemleri için tek tip araç ile faaliyet göstermesidir. Araç sahipleri çoğu zaman araçlarına küçük gelen eşyaları taşımak istemezler veya gerekenden fazla bir ücret talep ederek müşterilerin bütçelerini zora sokarlar. Haliyle müşteriler Antalya parça eşya işlemlerini düzgün bir şekilde gerçekleştiremediği için bu durumdan hiç memnun değildir. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Octovan tam olarak bu noktada yardımınıza koşuyor. Bünyesinde Octovan Mini, Octovan Large ve Octovan XLarge çeşitlerini bulunduran Octovan’da dilediğiniz araç tipini seçebilir, eşyalarınızın araçlara nasıl yerleştirileceğine dahi siz karar verirsiniz. Böylelikle taşımacılık işlemlerinizi ekonomik ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Kaliteli bir Antalya nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda.

Antalya Nakliyat Firmaları

Octovan'a ulaştıktan sonra fiyat al tuşuna tıklayarak karşınıza çıkan kısa bilgi formunu doldurmanız yeterlidir. Bu kısa bilgi formunu doldurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını Octovan çatısı altında hizmet veren nakliyat firmaları ile detaylı bir şekilde paylaşmış olursunuz. Almak istediğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyen nakliyat firmaları dakikalar içinde fiyat teklifleri sunmaya başlar. Nakliyat firmaları fiyat teklifi sunarken diğer firmaların tekliflerini kesinlikle görüntüleyemez. İş alabilmek için Antalya evden eve nakliyat firmalarının kendi arasında rekabete girmesi hizmet almak isteyen kişilerin en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile almasını sağlamaktadır.

Peki fiyat teklifi sunan Antalya nakliyat firmaları arasından nasıl seçim yapılır? Bu sorunun da yanıtı oldukça açık ve nettir. Octovan ile iş birliği yapan nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet verdiği kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumları herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler fiyat teklifi sunan nakliyat firmalarının puan ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek en doğru Antalya nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Octovan'da düşük kullanıcı yorumu ve puanı olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içinde sistemden otomatik olarak silinmektedir. Antalya nakliye işleminiz için firma seçimi yapıldıktan sonra hizmet alan kişiler ile nakliyat firması yetkilileri taşınma hizmetinin gerçekleştirileceği gün ve alınacak ek hizmetler konusunda anlaşma sağlamaktadır. Bu işlemlerin de tamamlanmasının ardından Antalya evden eve nakliyat işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Antalya Ev Taşıma

Antalya evden eve taşımacılık hizmeti almak isteyen kişilere nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunan Octovan'da sabit fiyat garantisi sunuluyor. Ek hizmet talebi olmadığı durumlarda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmiyor. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile hizmet alan kişilere ulaştıran Octovan; Antalya ev taşımadan şehirlerarası nakliyata, depolama hizmetlerinden evden eve nakliyat hizmetlerine kadar her Antalya nakliyat hizmeti için sizin yanınızda!

Sadece alanında en 5 yıl tecrübesi bulunan profesyonel taşıma ekipleri ile çalışan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterliliklerini sürekli olarak takip eden Octovan'da Antalya evden eve nakliyat veya eşya taşıma işlemlerinizin en uygun şekilde gerçekleşmesi için hasar güvencesi de bulunmaktadır.

Octovan’da eşya sigortalama hizmetinden yararlandığınız taktirde evden eve taşımacılık veya eşya taşıma sırasında, öncesinde ya da sonrasında eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içinde karşılamaktadır. Taşınma günü yaşanabilecek her türlü sorunun çözümü için müşteri destek hattı ile her zaman hizmet alan kişilerin yanında olan Octovan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır. Ek olarak ödemelerinizi hem nakit hem de kredi kartı ile gerçekleştirebildiğiniz Octovan’da paketinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilir Antalya evden eve taşımacılık hizmetinizi premium olarak en konforlu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sigortalı Taşıma Hizmeti

Antalya evden eve taşımacılık sürecindeki en önemli unsurlardan bir taneside güvendir. Bu durumun bilincinde olan Octovan müşterilerine en uygun fiyata en güvenilir evden eve veya eşya taşımaıclık hizmetini sunmaya ek olarak müşterilerine en güvenli hizmetide sağlamaktadır. Eşyalarının maddi veya manevi değerine çok fazla önem veren ve eşyalarının en üst güvenlik önlemleri çerçevesinde taşınmasını isteyen kullanıcılarımız için eşya sigortalama seçeneğimiz mevcuttur. Eşyalarını en iyi güvenlik önlemleri ile taşıtmak isteyen müşterilerimiz bu hizmetimizden yararlandığı taktirde; bizim tarafımızdan özel teknikler ile paketlenip taşınan eşyalarınızın başına herhangi bir hasar gelmesi durumunda oluşan zarar nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. Sizde profesyonel ekipler eşliğinde güvenilir bir Antalya evden eve nakliyat veya eşya taşımacılık işlemini deneyimlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Antalya Güvenilir Nakliye Ekibimiz

Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde +30.000 üzeri taşıma yapan profesyonel nakliye ekibi Octovan'da!

Taşıma yetki belge kontrolü

Antalya'da taşınmanıza yardımcı olacak nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Antalya'daki nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin Antalya'da En Kolay ve Güvenilir Hali

Antalya'da evden eve nakliye işlemlerinizi için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular