0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Aksaray Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'da Aksaray içerisindeki tüm nakliyat işlemlerinizi sabit fiyat garantisi ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak premium hizmetlerden de yararlanarak paketinizi özelleştirebilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Aksaray Evden Eve Nakliyat

İstanbul denilince akla ilk gelen lokasyonlardan birisi olan Fatih’in en popüler semtlerinden olan Aksaray, sınırları içerisinde bulunduğu ilçe gibi köklü bir tarihe sahiptir. İstanbul’un en sevilen ve en gelişmiş ilçelerin ortasında bulunması ile şehir içi ulaşımında kilit bir rol oynayan Aksaray, aynı zamanda ülkemiz için önem arz eden eğitim kurumlarına da ev sahipliği yapmaktadır. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı taşınma oranının en fazla olduğu konumlardan birisi olan Aksaray’da evden eve nakliyat hizmetine olan talep günden güne artış göstermektedir.

Aksaray Evden Eve Nakliye

Gelişmiş ve gelişmeye devam eden ulaşım ağı, şehrin uğrak noktalarına yakın konumu ve ticari açıdan önemli bir bölge olması ile beraber kompozit bir yapıya sahip olan Aksaray nakliyat sektöründe önemli bir pasta dilimine sahiptir. Evden eve nakliyat süreci gözde çok büyütülmektedir. Çünkü güvenle taşınılması gereken onca eşya ve halledilmesi gereken onca işlem vardır. Octovan’ın src taşıma belgesine sahip eğitimli ekipleri sayesinde bu sürecin yoğunluğu ve telaşı minimuma inmektedir. Çünkü gerekli eğitimlere ve belgelere sahip olmanın yanı sıra sektörde en az 5 yıldır faaliyet gösteren ekiplerimiz taşımacılık işlemlerinizi son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu sayede taşınmak sizin için çok kolay bir hale gelecektir. Sizde en kaliteli Aksaray evden eve nakliyat hizmetini deneyimlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Octovan İle Eşyalarınız Güvende

Nakliyat işleminizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için tercih edeceğiniz firmanın nitelikli olması büyük önem arz etmektedir. Çünkü eşyalarınızın başına gelecek her hasar sizler için gereksiz bir masraf demektir. Octovan ile taşınan eşyalarınızın nakliye süresince başına bir hasar gelme olasılığı imkansız denecek kadar azdır. Bünyemizde faaliyet gösteren firmaların memnuniyet puanının 5 üzerinden 4,67 olması bu durumu kanıtlar niteliktedir. Ustaca muhafa edilen eşyalarınızın güvenlik önlemlerini daha üst seviyeye çıkarmak için “ Eşya Sigortalama” hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimizin standart taşımacılık hizmetine ek olarak daha avantajlı yönleri vardır. Örnek vermek gerekirse bizim tarafımızdan paketlenen eşyalarınızın başına nakliyat süresi boyunca herhangi bir hasar gelmesi durumunda oluşan zarar nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede hem gereksiz masraflardan kaçınmış hem de en üst düzey güvenlik önlemleri çerçevesinde hizmet almış olursunuz. En güveli Aksaray nakliyat hizmeti için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Birden Fazla Araç Çeşidi İle Nakliyat Hizmeti

Aksaray, İstanbulda’ki en önemli avmlere, çarşılara ve yapı marketlere çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Ek olarak kendi sınırları içerisinde de meşhur Aksaray Yeraltı Çarşısı’nı bulundurmaktadır. Bu tarz alanlardan alınan eşyalardan bazıları özel araçla taşınılamayacak miktarda ve ağırlıkta olabilir. Sektörde faaliyet gösteren çoğu firmaya bu eşyalarınız için nakliyat hizmeti talep ettiğinizde orantısız bir ücretlendirme ile karşılaşırsınız. Çünkü çoğu firma tek tip araç tipi ile çalışmaktadır. Bundan dolayı araçlarına küçük gelen eşyaları taşımak istemezler veya kamyonetin tamamı dolmuş gibi bir fiyat talep ederler. Parça eşya taşımacılık hizmeti talep eden müşterilerde bundan mütevellit mağdur durumuna düşmektedir. Kişilerin bu ihtiyacını fark eden Octovan birden fazla araç tipi ile yardımınıza koşuyor. Müşterilerimize eşyalarının büyüklüğüne göre; Octovan Mini, Octovan Large , Octovan Xlarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarını taşıtmak isteyen müşterilerimiz dilediği araç tipini seçerek taşınacak eşyanın miktarına ve kat edilecek yol mesafesine göre ücret öderler. Bu sayede eşyalarını en uygun fiyata nakliye ettirme konforunu tadarlar.

Nakit ya da Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı

Octovan olarak müşterilerimize en kaliteli ve konforlu evden eve, parça eşya, şehir içi veya şehir dışı nakliyat hizmetini vermeye ek olarak taşımacılık işlemlerini en ekonomik şekilde gerçekleştirmesine de son derece önem gösteriyoruz. Bunun içinde diğer firmalara nazaran en uygun fiyat tarifeleri ile faaliyet gösteriyoruz. Octovan’da nakliye işlemleriniz herhangi bir ek hizmet talep etmediğiniz sürece sabit fiyat garantisi ile gerçekleştirilir. Eğer ki mevcut hizmetinizi özelleştirip daha konforlu bir hizmet almak isterseniz premium nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Premium nakliyat paketlerimizin içerisinde montaj işlemini gerçekleştirme ve kolileme gibi hizmetler bulunmaktadır. Hizmetinizi premium olarak talep ettiğiniz takdirde eşyalarınıza elinizi bile sürmeye gerek kalmadan Aksaray nakliye işlemleriniz pratik bir şekilde kolayca gerçekleştirilir. Ayrıca ödemelerinizi dilerseniz nakit veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. En kaliteli evden eve, parça eşya, şehir içi veya şehir dışı nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda.

Aksaray Nakliyat Hizmeti Rezervasyon

Octovan’da nakliyat işleminizin gerçekleştirileceği en uygun tarih ve fiyat bilgisine, mobil uygulamamız veya internet sitemizdeki fiyat al butonuna tıkladıktan dakikalar sonra erişebilirsiniz. Ek olarak İstanbul evden eve nakliyat hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Aklınıza herhangi bir soru takılması durumunda müşteri hizmetlerimiz her zaman yanınızda.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak taşınma sürecinizdeki stresinizi minimuma indirmek için en kaliteli evden eve, parça eşya, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetini vermekteyiz. En güvenilir nakliyat hizmeti için hemen tıklyaın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!