0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Günümüzde ev bulmak kadar bulduğumuz eve güvenilir bir şekilde taşınmakta önem gösterilmesi gereken konulardan biridir. Çünkü yeni bir hayata başlayacağımız bu alanlarda eşyalarımızın da sağlamlığını koruyarak yerini alması oldukça önemli. Octovan, bu noktada kafanızda oluşabilecek bütün endişeleri sıfırlıyor ve eşyalarınızı güvenle taşıyor. Buna bağlı olarak yalnızca alanında deneyimli, gerekli belgelere sahip profesyonel ekipler ile nakliyat hizmetinizi gerçekleştiriyor. Bu sayede eşyalarınız en iyi önlemler ile taşınarak "Yenişehir evden eve nakliyat" işlemleriniz kusursuz bir şekilde tamamlanıyor.

Yenişehir Parça Eşya Taşıma

Yenişehir günden güne gelişmeye devam eden bir lokasyon olması nedeniyle taşınma talebinde ilginin yoğunlaştığı bölgelerden bir tanesidir. Yenişehir için evden eve nakliyat hizmetine ek olarak, parça eşya taşımacılık hizmetine olan ilgi de oldukça fazladır. Çünkü bölge yapısı gereği parça eşya satın alınabilecek birçok işletmeyi bünyesinde barındırmaktadır. Parça eşya taşımasında nakliyat firması seçimi oldukça zor ve uğraştırıcı olabilir. Çünkü çoğu firma küçük eşyalar için büyük araçlarını kullanmak istemiyor ve kullandığı taktirde de yüksek ücretler talep ediyor. Octovan olarak küçük parça eşyalarınızın taşınmasında gereğinden fazla ücret ödememeniz adına birden fazla araç çeşidimiz ile sizlere en ekonomik hizmeti sunuyoruz. Bünyemizde bunulan Octovan Mini, Octovan Large ve Octovan Xlarge araç çeşitlerinden eşyalarınızın büyüklüğüne göre dilediğinizi seçerek hem pratik hemde ekonomik şekilde Yenişehir parça eşya taşıma hizmetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yenişehir Evden Eve Nakliye Firmaları

Yenişehir nakliyat firmaları açısından önemli bir bölge olduğu için pekçok firma bu lokasyonda taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu nakliyat firmaları arasından kendi kriterlerinize uygun olanı bulmak vaktinizi alabilir. Lakin Octovan'ın hızlı ve pratik arayüzü, çözüm odaklı müşteri destek hattı sayesinde kriterlerinize en uygun Yenişehir evden eve nakliyat ekibini bulmak çok kolay. Octovan olarak bizlere ulaşan müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek adına işini severek yapan nakliye ekipleri ile çalışıyoruz ve bizlere nasıl bir taşınma talep ettiğini anlatan kullanıcılarımıza en uygun ekipleri atayarak taşıma sürecinin en güvenilir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Yenişehir Evden Eve Nakliyat Rezervasyon Yapmak

Octovan’da ister uygulamamızdan, ister web sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman taşıma hizmeti için rezervasyon oluşturabilirsiniz.. Bunun yanı sıra evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!