0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Yapı Marketten Taşıma Hizmeti

Yapı Marketten Taşıma Hizmeti

Yapı marketlerden ya da dekorasyon ürünleri satışı yapan mağazalardan aldığınız eşyaların nakliye süreçleri kimi zaman oldukça sorunlu olabilmektedir. Bu noktada profesyonel ekiplerden oluşan eşya taşıma ekipleri ile sorunsuz bir şekilde yapı marketten ya da mağazalardan taşıma hizmetini Octovan kalitesinde alabilirsiniz. Octovan olarak bu süreçte hem eşyalarınızı güvenilir ve sağlam bir şekilde paketlemelerimizi yapıp, daha sonrasında gidilecek yerde mantolama işlemlerinizi de isteğiniz doğrultusunda profesyonel ekibimizle beraber sizlere bu hizmeti sağlıyoruz.

Yapı Marketten Eşya Taşıma Nasıl Yapılır ?

Mağazalardan yaptığınız alımlarda büyük eşyalarınızı taşımak için Octovan web sitesine girmeniz ya da mobil uygulamamızı indirmeniz yeterli olacaktır. Ardından fiyat al bölümünden taşıma işleminin yapılacağı tarih saat ve detaylı girdikten sonra karşınıza yapı marketten taşıma fiyatları çıkacaktır. Burada isterseniz anında kredi kartınızla ödemeyi gerçekleştirebilir ya da nakit olarak taşıma günü ödemenizi yapabilirsiniz.

Octovan Yapı Marketten Taşıma Fiyatları

Web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden yapacağınız tüm fiyat hesaplama işleminden çıkan fiyatlarımız sabittir. Böylece taşıma işleminden sonra hiç bir şekilde ekstra ödeme yapmayacak ve farklı fiyatlar ile karşılaşmayacaksınız.

Dilerseniz aşağıdan yapı marketten taşıma işlemleri için hazırladığımız fiyat tablosunu inceleyebilirsiniz.

Yapı Marketten Taşıma Hizmeti Araç BoyutuKm Başına ÜcretParça Eşya Taşıma Fiyatları
Mini Araç13 TL750 TL
Large Araç15 TL1000 TL
Xlarge Araç17 TL1500 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!