0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

### Profesyonel Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Bulurum?

Evden eve nakliyat firması ararken yüzlerce seçenek ile karşılaşırsınız. Bu seçenekleri tek tek araştırarak en güvenilir olanı bulmanız gerekir. Ama Octovan ile araştırmanıza gerek kalmadan nakliye işlemlerinizi güvenilir bir şekilde halledebilir ve sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşınabilirsiniz.

### Octovan Üsküdar Nakliyat İşlemleri Güvenli Midir?

Octovan ile aldığınız nakliye işleminden önce ekip arkadaşlarımız taşınacak bütün eşyaların durumlarını rapor eder ve nakliye işleminden sonra eğer hasar oluşmuşsa zararı ekip arkadaşlarımız tarafından karşılanır. Bu hasar ücretleri hiçbir şekilde nakliye fiyatlarına yansıtılmayacaktır.

### Üsküdar Evden Eve Nakliyat Fiyatları Sabit Midir?

Kesinlikle! Octovan’ın fiyat hesaplama modülü sayesinde hiçbir karışıklık olmadan ödemeniz gereken miktarı görebilirsiniz. Yalnızca ek paket alırsanız veya yanlış hesaplama yaparsanız ödemeniz gereken fiyat değişir bunun dışında sabittir. İsterseniz randevu aldığınız işlemin sonunda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz ya da taşımanın gerçekleştiği gün ekip arkadaşlarımıza hesaplanan miktar kadar ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

### Nakliyat İşlemi Gerçekleşmeden Önce Neler Yapmalıyım?

Octovan ile aldığınız Üsküdar evden eve nakliyat işlemi öncesinde tek yapmanız gereken taşınma bilgilerinizi eksiksiz girmek ve ek paket alıp almayacağınıza karar vermektir. Seçtiğiniz pakete göre yapmanız gerekenler de değişecektir. Eğer sadece nakliyat seçeneğini seçtiyseniz taşımanın olacağı güne kadar eşyalarınızı taşımaya uygun hale getirmeniz gerekir. Bunun dışında kolileme hizmeti alırsanız ekip arkadaşlarımız gelip taşıma işleminden önce eşyalarınızı taşınacak hale getirir ve titizlikle eşyalarınızı yeni evinize taşır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!