0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Ulus Evden Eve Nakliye Hizmeti

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Ulus Evden Eve Nakliyat

Güvenilir Ulus Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Bulurum?

Karşılaştığınız yüzlerce nakliyat firması arasından en güvenilir olanını arıyorsanız çok doğru yerdesiniz. Octovan ile güvenilir ve profesyonel nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Tecrübeli ve güvenilir nakliyat ekibi, güvenli ödeme seçenekleri ve müşteriyi zor durumda bırakmamak için hazırlanmış eşya sigortası ile keyifli bir taşıma dönemi geçirmek isterseniz web sitemize göz atmayı unutmayın.

Ulus Evden Eve Nakliyat Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Octovan ile aldığınız nakliyat hizmetinin ödemesini yapmak için iki seçenek bulunuyor. Birincisi randevu alma işlemini gerçekleştirirken en son adım da kredi kartı ile ödeme seçeneğini tıklayarak güvenli bir ödeme yapabilirsiniz. İkinci olarak ise taşıma günü evinize gelen ekip arkadaşlarımıza nakit ödeme yapabilirsiniz.

Ulus Evden Eve Nakliyat için İşlemler Nelerdir?

Eğer sizde Octovan ile Ulus evden eve nakliyat almak istiyorsanız birinci adım olarak Octovan sitesine girmeniz gerekir. Octovan sitesine girdikten sonra gerekli bilgileri doldurarak randevu alabilirsiniz. Bu işlemden sonra seçtiğiniz tarihte nakliyat ekibimiz verdiğiniz adreste olacak ve taşıma işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

Ulus Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Octovan ile Ulus evden eve nakliyat fiyatını tamamen eşit ve açık bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Bu hesaplamayı Octovan sitesine girip fiyat modülünden yapabilirsiniz. Ulus evden eve nakliyat fiyatımız sabittir. Sadece aldığınız ek paketlerle fiyat artabilir. Bunun dışında fiyat modülü ile hesapladığınız miktarı ödemeniz gerekmektedir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!