0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

3+1 Evden Eve Nakliyat

3+1 Eviniz İçin En Uygun Fiyatı Almak

Evden eve nakliyat fiyatları hesaplanırken; evinizin kaç odalı olduğu, hangi nakliyat aracı kullanıldığı, yanınızda çalışacak nakliyat elemanı sayısı, evler arası mesafe gibi birçok madde göz önüne alınır. Aynı zamanda 3+1 evinizin eşyaları, az odalı evlere göre daha fazla olacağı için fiyat anlamında biraz daha fazla ücret ödemeniz gerekmektedir. Fakat doğru firma ile çalışmadığınız takdirde fiyat konusunda birçok problem yaşamanız olası bir durumdur. Bazı profesyonel olmayan nakliyat firmaları neredeyse bütçenizi aşmanız için ellerinden geleni yapar ve sizlere asılsız sebepler sunarak fazladan ücret isteyebilirler. Bu gibi durumlarla başınızı ağrıtmamak için; sabit fiyat garantisi veren, eşya sigortası yapan, evden eve nakliyat için gerekli belgelere sahip olan, uzman müşteri servisi bulunan, alanında profesyonel nakliye ekipleri ile çalışan, sistematik ve iş bitirici olan, ve daha fazlasını sizlere verebilen nakliyat firmaları ile çalışmanız en doğru seçenektir. Octovan olarak, bu gibi durumlara gerekli önemi göstererek kullanıcılarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Taşınma Günü ve Saatini Kesin Olarak Belirlemek

Taşınma gününü ve saatini belirlemek sizler için çok önemli bir pay taşımaktadır. 3+1 evden eve nakliyat işleminizde eşyalarınız çok fazla olacağı için o günün büyük bir kısmını boş bırakmalısınız. Taşınma gününüz ve saatinizin ayarlamadan randevu oluşturduğunuzda her şey aceleye gelmiş gibi görünerek küçücük sorunlar bile büyük sorunlara dönüşebilmektedir. Dolayısıyla evden eve nakliyat işleminiz için zaman yönetimi yaparak size en uygun olan gün ve saati belirleyerek sorunsuz bir evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Eşyalarınızı Taşımaya Uygun Şekilde Paketlemek

Eşya paketleme işlemi her ne kadar kolay gibi görünse de aslında bu işlem de gayet önem taşımaktadır. Eşyalarınızın yanlış şekilde paketlendiği ve nakliyat aracına yanlış şekilde yerleştirildiği takdirde hasar oluşma oranı yükselmektedir. Dolayısıyla eşyaların türüne göre nasıl paketlendiği hakkında ufak bir araştırma yaparak kendiniz paketleyebilir ya da hiç uğraşmadan Octovan’ın ek hizmetlerinden biri olan eşya paketleme hizmetinden yararlanarak, profesyonel nakliyat ekiplerimizin sizler için eşya paketleme işlemini yapmalarını isteyebilirsiniz.

3+1 Evden Eve Nakliyat Araç BoyutuKm Başına ÜcretParça Eşya Taşıma Fiyatları
Mini Araç13 TL750 TL
Large Araç15 TL1000 TL
Xlarge Araç17 TL1500 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!