0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Octovan konforuyla Tekirdağ evden eve, parça eşya ve şehirlerarası nakliyat işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ek hizmetlerimizden yararlanarak hizmetinizi premium hale getirebilir ve taşınma konforunuzu en üst düzeye çıkarabilirsiniz. En ekonomik Tekirdağ taşınma hizmeti için hemen tıklayın!

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ Evden eve nakliye hizmeti, şehrin konumu ve diğer özellikleri nedeniyle sektör açısından büyük önem arz eden hizmetler arasında yer almaktadır. Marmara Bölgesi'nde en çok hizmet talep edilen illerden birisi olan Tekirdağ'da evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılık gibi işlemler talep listelerinde genellikle üst sıralarda yer almaktadır. İstanbul ve Çanakkale gibi şehirlere komşu olmasına ek olarak gelişimini günden güne hızla devam ettiren Tekirdağ; konumu, sosyal imkanları ve birçok özelliği ile son yıllarda oldukça rağbet gören şehirlerimiz arasındadır. En profesyonel ve güvenli Tekirdağ taşımacılık hizmeti için Octovan ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma

Tekirdağ'da evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra parça eşya nakliyat hizmetine olan talepte oldukça yoğundur. Bölgede bulunan spotçu, beyaz eşya dükkanları ve öğrenci nüfusunun bu hizmete olan talebin artmasında rolü büyüktür. Özellikle dolap ve koltuk takımı gibi şahsi araç ile taşınamayacak kadar büyük ama büyük bir nakliye için de küçük olan eşyalar için bu hizmet fazlasıyla talep edilmektedir. Müşteriler parça eşya nakliyesi için birtakım nakliyeciler ile iletişim kurmaya başladıklarında tahmin ettikleri fiyat ile firmalardan aldıkları ücret teklifleri genellikle farklılık göstermektedir. Çünkü firmalar küçük parça eşyalar için büyük nakliye aracı kullanmaya ya sıcak bakmazlar ya da aracın neredeyse tamamı dolmuş gibi bir ücret teklif ederler. Tam olarak bu noktada Octovan birden fazla araç çeşidi ile yardımınıza koşuyor. Octovan'da, Octovan Mini, Octovan Large, Octovan Xlarge ve Octovan Ev Taşıma kamyoneti seçeneklerinden dilediğinizi tercih ederek eşyanıza en uygun boyutlu araçlar ile nakliyat işlemlerinizi tamamlarsınız ve birkaç parça için gereğinden fazla ücret ödemezsiniz. Sizde en uygun fiyatlı nakliye hizmetinden kolay bir şekilde yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken tercihinizi Octovan'dan yana kullanmaktır.

Tekirdağ Evden Eve Nakliye

Bölgenin eşsiz konumu ve diğer özellikleri nedeniyle Tekirdağ her yıl oldukça fazla sayıda göç almaktadır. Doğal olarak bu durumda şehirlerarası nakliyat hizmetine olan talebin artması demektir. Tekirdağ'ın bu sektördeki önemi nedeniyle bölgede birçok nakliyat firması faaliyet göstermektedir ve siz değerli müşterilerimizin evden eve nakliyat işlemlerini kusursuz bir şekilde tamamlayabilmesi açısından en doğru firmayı bulup, taşınma işlemlerini kolay bir şekilde tamamlaması gerekmektedir. Seçeneklerin çeşitliliği karşısında en doğru firmayı bulmak oldukça zorlu bir işlemdir. Otovan bu noktada yine sizlere kolaylık sağlıyor. Octovan'da evden eve, parça eşya, şehirler arası nakliyat hizmeti veren her nakliyat ekibimiz verdiği hizmetin ardından memnuniyet puanına tabi tutulmaktadır. Bu sayede kullanıcılarımız ekiplerimiz arasından kendi için uygun olan firmayı eski müşterilerimizin yorum ve puanlarından yola çıkarak bulabilme kolaylığına erişmektedir. Sizde en kolay nakliye hizmetinden yararlanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Tekirdağ Evden Eve Taşıma

Nakliyat; profesyonellik, kalite ve titizlik gerektiren bir işlemdir. Aksi taktirde taşınma günü kötü sürprizlerle karşılaşma şansınız oldukça fazladır. Bunun bilincinde olan ve her zaman müşteri memnuniyetine önem veren Octovan sadece alanında en az 5 yıl deneyimli ve gerekli bütün belgelere sahip nakliyatçılarla çalışmaktadır. Böylelikle hizmet kalitemizi en üst düzeye çıkarabilmekteyiz.

Tekirdağ Taşınma Fiyatları

Octovan olarak günümüz şartlarını göz önünde bulundurarak müşterilerimize sunduğumuz hizmete en ideal fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Böylelikle herkesin taşınma sürecini mutlu ve ekonomik bir şekilde tamamlamasını sağlamaktayız. Çoğu taşınma işleminde, firmalarla anlaşılan ilk fiyat genellikle sabit kalmaz ve anlaşmazlıklar yaşanır. Bunun sebebi nakliye ekiplerinin taşınma esnasında ek hizmet olarak gördükleri faaliyetleri müşterilere ekstra fiyat olarak yansıtmasıdır. Octovan'da böyle tutarsızlıklara yer yoktur, çünkü güvenilirlik bizim için çok önemlidir. Sabit fiyat garantisi ile sonradan çıkan ek ücretlerle uğraşmadan kolay ve konforlu bir şekilde taşınmak istiyorsanız hemen tıklayın!

Tekirdağ Nakliye Rezervasyon

Octovan'da Tekirdağ taşınma işlemleriniz için randevu almak dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Kolay ve anlaşılır arayüzümüz sayesinde birkaç tıkla nakliyat talebinde bulunabilir, fiyat alabilir ve kendinize en uygun tarihe taşıma rezervasyonu alabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız veya kafanıza soru işareti oluşması durumunda 0850 305 16 90 numaralı müşteri hizmetleri hattımız her zaman yanınızda!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan'nın güleryüzlü ve memnuniyet puanı yüksek ekipleri ile en kaliteli evden eve nakliyat hizmetinin tadını çıkarın. Rezervasyon yapmak için hemen tıkla, yalnızca 3 adımda taşın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!