COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliye ve Taşıma Hizmetleri

İstanbul’un en geniş alana sahip olan semtlerinden birisi olan Şişli’de evden eve nakliyat işlemlerinin dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmasına özen gösterilmelidir. Bununla birlikte taşıma süresinin de doğru hesaplanması önemlidir. Eşyalar evden teslim alındıktan sonra dikkatli bir şekilde taşıma ve teslimat işlemleri gerçekleştirilmelidir. Octovan’ın deneyimli taşıma ekipleri ile nakliye işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Octovan İle Ev Taşıma Avantajları

Yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşınmak ve taşınma işlemlerinin tadını çıkarabilmek için Octovan’ı tercih edebilirsiniz. Octovan sabit fiyat güvencesi ve nakliye hizmeti sırasında ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz ile hiç bir sorun yaşamadan taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ek paketlerimizi satın alarak profesyonel evden eve nakliye hizmeti almanın tadını çıkarabilirisiniz.

Bu içeriğimizi inceleyerek Şişli evden eve nakliye hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz: Profesyonel İstanbul Nakliyat Şirketi Nasıl Bulunur?

Sabit Şişli Evden Eve Nakliye Fiyatları

Web sitemize girerek ya da mobil uygulamamızı indirerek Şişli evden eve nakliye işlemleriniz için fiyat hesaplama modülünü kullanabilirsiniz. Burada yapacağınız hesaplamalar sonucunda karşınıza çıkan fiyatlar, taşınma işlemlerinin sonuna kadar sabit kalacaktır. Dilerseniz aşağıdan Şişli evden eve nakliye ve taşıma fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular