0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Şişli Evden Eve Nakliyat

İstanbul Şişli Evden eve nakliyat hizmetinde Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız. Şişli evden eve nakliye hizmetiniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetine rezervasyon yapmak veya fiyat almak için hemen tıklayın!

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliye hizmeti İstanbul’da en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinin başında gelmektedir. Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Şişli kentsel dönüşüm projeleri, konumu ve iş yerlerinin merkezi olması ile birlikte en hızlı gelişen ilçeler arasında yer almaktadır. Bölgenin çok fazla göç alması nedeni ile Şişli evden eve nakliyat hizmeti çok talep görmektedir. Alanında deneyimli ve profesyonel Şişli evden eve nakliyat firmaları ile hızlı, güvenli ve ekonomik olarak taşınmak için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan ile iletişime geçmektir. Hizmet alan kişilerin yaşayabileceği tüm sorunlar için müşteri hizmetleri ile destek sunan Octovan, nakliyat sektörünün en güvenilir markasıdır.

Şişli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şişli evden eve nakliyat firmaları sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Şişli ilçesinin Türkiye’nin en uzun zamandır yerleşkesi olan ve büyümeye devam eden bölgelerinden biri olması nedeni ile Şişli evden eve nakliyat firmaları da sürekli artmaktadır. Ancak ev taşıma sürecinde en önemli konulardan bir tanesi de Şişli evden eve nakliyat firmaları arasından doğru seçimi yapabilmektir. Alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, hizmet alan kişilere nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile ödeme yapabilme olanağı tanımaktadır. Bu ve benzeri birçok ayrıcalıktan faydalanmak ve yeni evinizi en güvenli hızlı şekilde taşınabilmeniz için için Octovan en iyi Şişli evden eve nakliyat firmaları ile hizmetinizde.

Şişli Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Şişli evden eve nakliyat tavsiye bölümü doğru nakliyat firması seçimi yapabilmek için büyük önem taşımaktadır. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Octovan’da düşük puanlı ya da olumsuz yorumları olan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Size en uygun nakliyat firmasını seçebilmek için Şişli evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemeniz yeterlidir. Nakliyat firmanızı seçmeden önce mutlaka Octovan’ın Şişli evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Octovan İle Ev Taşıma Avantajları

Yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşınmak ve taşınma işlemlerinin tadını çıkarabilmek için Octovan’ı tercih edebilirsiniz. Octovan sabit fiyat güvencesi ve nakliye hizmeti sırasında ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz ile hiç bir sorun yaşamadan taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ek paketlerimizi satın alarak profesyonel evden eve nakliye hizmeti almanın tadını çıkarabilirisiniz.

Bu içeriğimizi inceleyerek Şişli evden eve nakliye hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz: Profesyonel İstanbul Nakliyat Şirketi Nasıl Bulunur?

Şişli Şehirler Arası Nakliyat

Şişli şehirler arası nakliyat hizmetine olan talep her geçen gün artmaktadır. Özellikle Şişli bölgesinin Türkiye’nin en yerleşik ilçelerinden biri olması ve şehir dışından gelen gençlerin genellikle Şişli'de yaşamayı tercih etmesi nedeni ile Şişli şehirler arası nakliyat hizmeti çok fazla talep almaktadır. Bölgedeki iş imkanlarının ve İstanbul'un merkezinde yer almasının öneminin artması ile birlikte şehirler arası nakliyat hizmetlerinin en fazla talep edildiği merkezler arasına girmiştir. Eğer sorunsuz ve güvenli bir Şişli şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız Octovan ayrıcalıkları sizleri bekliyor.

Sabit Şişli Evden Eve Nakliye Fiyatları

Web sitemize girerek ya da mobil uygulamamızı indirerek Şişli evden eve nakliye işlemleriniz için fiyat hesaplama modülünü kullanabilirsiniz. Burada yapacağınız hesaplamalar sonucunda karşınıza çıkan fiyatlar, taşınma işlemlerinin sonuna kadar sabit kalacaktır. Dilerseniz aşağıdan Şişli evden eve nakliye ve taşıma fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile iş yapmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. İstanbul Şişli evden eve nakliye hizmetiniz için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen arayabilir ya da rezervasyon için aşağıya tıklayabilirsiniz!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!