0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Şile Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Şile'de evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Evden eve nakliye hizmet fiyatı alabilmek ve rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat hizmetleri İstanbul’da son yıllarda en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İstanbul’un Karadeniz kıyısında yer alan ilçelerinden biri olan Şile, Kandıra, Derince, Körfez, Pendik, Beykoz, Çekmeköy ve Gebze ile komşudur. Türkiye’nin ve İstanbul’un en hızlı büyüyen ve gelişen ilçelerinden bir tanesi olan Şile ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük etmektedir. Son yıllarda yapılan toplu konut projeleri ile daha fazla ilgi çekmeye başlayan Şile nakliyat sektörünün önemli merkezlerinden birdir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Şile evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Şile Parça Eşya Taşıma

Şile parça eşya taşıma hizmetlerine de yön veren merkezlerden bir tanesidir. Şile’nin çok yoğun bir şekilde göç almaya başlaması nedeni ile parça eşya hizmeti talepleri de çok fazladır. Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların problemsiz bir şekilde taşınabilmesi için parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden satın alınan büyük ve geniş eşyaların da sorunsuz bir şekilde istenen noktaya taşınabilmesi için parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. En iyi Şile parça eşya taşıma hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Şile Evden Eve Nakliye

Şile evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Seçeceğiniz nakliyat firmasının deneyimi ve çalışma şekli alacağınız nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyen en önemli unsurlardır. Bu nedenle alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının yeterlilik seviyesini ve donanımlarını sürekli olarak denetleyen Octovan, sunduğu ayrıcalıklar ile de fark yaratmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Şile evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Şile Evden Eve Taşımacılık

Şile evden eve taşımacılık hizmetleri büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu neden ile alanının en deneyimli ve yetenekli nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, hizmet alan kişilere sabit fiyat garantisi sunmaktadır. Ek hizmet talebi olmaması durumunda, Octovan’da teklif edilen fiyat kesinlikle değişmemektedir. Bu sayede hizmet alan kişilerin taşınma günü ek ücret gibi kötü sürprizler ile karşılaşması engellenmektedir. Müşterilerine nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme imkanı sunan Octovan, hasar güvencesi ile öne çıkmaktadır. Eşyaların taşınması esnasında, eşyaların hasar görmesi halinde, oluşan hasar aynı gün içerisinde nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. En iyi Şile evden eve taşımacılık hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Şile Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şile evden eve nakliyat firmaları gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle bölgenin son yıllarda çok yoğun bir şekilde göç almaya başlaması ile birlikte Şile nakliyat firması sayısı iki katına çıkmıştır. Bölgenin evden eve nakliyat sektörüne öncülük eden merkezlerden biri olması nedeni ile Şile’de çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altın fiyat teklifi sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar belirli bir komisyon karşılığında aldıkları işi farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük sorunlar yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunlar ile karşılaşmamak için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Şile Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şile evden eve nakliyat fiyatları İstanbul’un diğer ilçeleri ile kıyaslandığında çok daha uygundur. Bunun en önemli nedeni ise bölgede hizmet veren çok sayıda nakliyat firmasının bulunmasıdır. Yaşanan rekabet ortamında öne çıkmak isteyen nakliyat firmalarının fiyatları aşağı çekmesi ile birlikte Şile nakliyat hizmetleri otomatik olarak düşmektedir. Ancak nakliyat hizmeti alırken fiyat kadar nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonelliği de önem taşımaktadır. Bu nedenle sadece fiyata bakarak nakliyat firması seçmek büyük sorunların yaşanmasına neden olabilmektedir. En kaliteli ve en uygun Şile evden eve nakliyat fiyatları için Octovan her zaman hizmetinizde!

Şile Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Şile evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken öne çıkmaktadır. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları, verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet alan kişiler nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve güvenli bir şekilde seçebilmektedir. Şile nakliyat hizmeti alırken mutlaka Şile evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Şile Şehirler Arası Nakliyat

Şile şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük eden merkezler arasında yer almaktadır. Özellikle bölgenin son yıllarda çok daha yoğun bir şekilde göç alması nedeni ile şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan talepler de çok yükselmiştir. Özellikle bölgede inşa edilen büyük toplu konut projeleri ile birlikte Şile tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Doğası, Karadeniz iklimi ve sosyal yaşam alanları ile dikkat çeken Şile, farklı bir şehirden İstanbul’a taşınmak isteyen birçok ailenin yaşam alanı olarak seçtiği merkezlerdendir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Şile şehirler arası nakliyat hizmetleri için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Aklınızdaki tüm sorular için bizi 0850 305 16 90 müşteri hizmetleri numaramızdan arayabilirsiniz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!