0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Sarıyer'den Etiler'e Evden Eve Nakliyat

Sarıyer’den Etiler’e Güvenilir Nakliyat Firması Nasıl Bulurum?

Taşınma sürecinde her insan için kafalarda büyük soru işaretleri bırakan en önemli konulardan biri güvenilir bir nakliye firması bulmaktır. Bu noktada Octovan son derece güvenilir müşteri servisi açısından ve diğer seçenekleriyle de en doğru nakliyat firması olmaktadır.

Sarıyer’den Etiler’e Nakliyat Nasıl Yapılır?

Nakliyatın nasıl olacağı konusunda da seçenekleriniz mevcut. Yukarıda görmüş olduğunuz “Taşınma Hizmeti Al“ butonundan bilgilerinizi girerek taşınma lokasyonunuzu, ne zaman taşınmak istediğinizi, hangi nakliye arabasıyla eşyalarınızı taşımak istediğinizi, kaç elemanın sizin için çalışmasını istediğinizi ve diğer seçenekleri dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz.

Sarıyer’den Etiler’e Sorunsuz Nakliyat Nasıl Yaparım?

Nakliye sürecinin en zor konularından biri de iyi bir nakliye ekibi bulmak ve sabit fiyat almaktır. Octovan, alanında profesyonel olan güler yüzlü nakliye ekipleriyle çalışır. Taşınma bilgilerinizi eksik girdikten sonra eşyalarınıza göre bir hesaplama yapabilir ve taşınma sürecinizin sabit fiyatını öğrenebilirsiniz. Çıkan fiyat üzerinden onay verdiğinizde ve herhangi ekleme ya da çıkarma yapmadığınızda fiyatta herhangi bir değişiklik söz konusu değildir.

Sarıyer’den Etiler’e Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatlarımız her zaman için sabittir ve taşımak istediğiniz eşyalara göre kendi taşıma fiyatınızı belirleyebilirsiniz. Ekleme ya da çıkarma yapmadığınız sürece fiyatta herhangi bir değişiklik olmayacağı konusunda içiniz rahat olsun.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular