0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Samandıra Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Samandıra evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte hizmetinize paket ekleyerek özelleştirerek ek hizmetler ekleyebilir ya da premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Samandıra Evden Eve Nakliyat

Samandıra evden eve nakliyat hizmetleri İstanbul Anadolu Yakası’nda en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Sancaktepe İlçesi’ne bağlı olan Samandıra ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük etmektedir. Türkiye’nin ve İstanbul’un en hızlı büyüyen ve gelişen semtlerinden biri olan Samandıra çok yoğun bir şekilde göç almaktadır. Son yıllarda inşa edilen çok sayıda toplu konut projesi ile birlikte tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline gelen Samandıra orta ve düşük gelirli ailelerin yoğun bir şekilde yaşadığı bölgelerden bir tanesidir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Samandıra evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Samandıra Parça Eşya Taşıma

Samandıra parça eşya taşıma hizmeti son yıllarda İstanbul’da en fazla ilgi gören nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Bölgenin çok yoğun bir şekilde göç alması ve nüfusun hızlı bir şekilde artmaya devam etmesi nedeni ile parça eşya taşıma hizmeti talebi çok yüksektir. Özellikle çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların sorunsuz ve güvenli bir şekilde istenen noktaya taşınması için parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden satın alınan büyük ve ağır eşyaların da güvenli bir şekilde istenen noktaya nakledilmesi için de parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. En iyi Samandıra parça eşya taşıma hizmeti için yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Samandıra Evden Eve Nakliye

Samandıra evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Çünkü seçeceğiniz nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonelliği alacağınız nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyen en önemli unsurlardır. Bu nedenle ile birlikte çalıştığı tüm nakliyat firmalarına düzenli olarak eğitimler veren Octovan, alanın da en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Taşıma ekiplerinin güncelliğini ve donanımlarını sürekli olarak denetleyen Octovan, kusursuz bir evden eve nakliye deneyimi vaat etmektedir. En iyi Samandıra evden eve nakliye hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Samandıra Evden Eve Taşımacılık

Samandıra evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve özveri gerektirmektedir. Bu nedenle alanının en deneyimli ve profesyonel nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, sunduğu ayrıcalıklar ile fark yaratmaktadır. Müşterilerine nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme seçeneği sunan Octovan, sabit fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Ek hizmet talebi olmaması durumunda teklif edilen fiyat kesinlikle değişmemektedir. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret gibi kötü sürprizler ile karşılaşmamaktadır. Müşterilerine hasar güvencesi sunan Octovan’da eşyaların taşınması sırasında oluşan hasarlar, nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. En iyi Samandıra evden eve taşımacılık hizmeti ile tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır.

Samandıra Evden Eve Nakliyat Firmaları

Samandıra evden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bunun önemli nedenlerinden bir tanesi de bölgede çok sayıda nakliyat firmasının bulunmasıdır. Bölgenin nakliyat sektörünün önemli pazarlarından biri haline gelmesi birlikte Samandıra’da çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermeye başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. En iyi Samandıra evden eve nakliyat firmaları ile taşınmak için Octovan’a ulaşmanız yeterlidir.

Samandıra Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Samandıra evden eve nakliyat fiyatları oldukça düşük seviyededir. Bunun en önemli nedeni de bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firmasının faaliyet göstermesi ve diğer nakliyat firmalarının da bu firmaların sunduğu fiyatlarla rekabet edebilmesi için nakliyat fiyatları en alt seviyelere inmiştir. Ancak nakliyat firması seçimi yapılırken fiyat kadar nakliyat firmasının deneyimine ve profesyonellik düzeyine de dikkat edilmelidir. En uygun Samandıra evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Samandıra Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Samandıra evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Samndıra nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız mutlaka Samandıra evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Samandıra Şehirler Arası Nakliyat

Samandıra şehirler arası nakliyat hizmeti de son yıllarda öne çıkan bir başka nakliyat hizmetidir. Samandıra’nın çok hızlı bir şekilde gelişmeye başlaması ve büyük toplu konut projelerinin hayata geçirilmesi ile birlikte İstanbul’a taşınmaya karar veren düşük ve orta gelirli ailelerin büyük bir bölümü Samandıra’ya taşınmayı tercih etmektedir. Bu neden ile de şehirler arası nakliyat hizmeti talebi oldukça yüksektir. Şehirler arası nakliyat hizmeti büyük bir deneyim ve özveri gerektirmektedir. Bu nedenle Octovan alanının en deneyimli ekipleri ile çalışmaktadır. En iyi Samandıra şehirler arası nakliyat hizmeti için her zaman yanınızdayız!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Samandıra Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Hemen parça eşyanızı taşıtmak ya da ev taşıma hizmeti almak için aşağıya tıklayabilirsiniz!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!