0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Sahrayıcedit Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'ın güvenilir taşımacılık ekipleri ile Sahrayıcedit nakliyat işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ek hizmetleri tercih ederek paketinizi özelleştirebilir ve premium taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. En kaliteli nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yer alan ve bölgedeki en yaşanılası semtlerden bir tanesi olan Sahrayıcedit, güzide şehrimiz İstanbul'daki en nezih semtlerdendir. Buna bağlı olarak taşınma talebinin de bir hayli fazla olduğu bu semtte evden eve nakliyat hizmeti büyük önem arz etmektedir. En kaliteli Sahrayıcedit nakliyat hizmeti için Octovan doğru bir tercih olacaktır.

Sahrayıcedit Evden Eve Taşımacılık

Sahrayıcedit kendine has güzel kültürü ve nezih ortamı ile İstanbul'daki en güzel semtler arasında yer almaktadır. Bu özelliklerine ek olarak bulunduğu konum dolayısıyla ulaşımdaki kolaylığı ve sosyo ekonomik imkanları sebebiyle şehirde taşınma talebinin en fazla olduğu bölgelerden bir tanesidir. Buna bağlı olarak evden eve nakliyat hizmetinin de en fazla gerçekleştirildiği lokasyonlardandır. Octovan olarak sizlere bu hizmeti en yüksek kalite standartlarında sunabilmek için bünyemizde faaliyet gösteren ekiplerimizi alanında en az 5 yıl tecrübeli ve src taşıma belgesine sahip profesyonel kişilerden oluşturmaktayız. Böylelikle gözde fazla büyütülen ve çoğu zaman stresli geçen taşınma sürecini en konforlu hale getirip sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Eğer ki hizmetinizin konforunu daha da arttırarak hiçbir eşyaya elinizi sürmeden anahtar teslim taşınmak istiyorsanız premium paketimiz tam size göre! Premium paketimiz kapsamında bütün eşyalarınız bizim tarafımızdan paketlenir, taşınır ve montaj ile demontaj işlemleri gerçekleştirilerek taşınma işleminiz tamamlanır. En uygun fiyata en konforlu Sahrayicedit nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Sahrayıcedit Parça Eşya Taşımacılık

Bahçeli evleri ve yemyeşil sokakları ile İstanbul'un en güzel muhitlerinden birisi olan Sahrayıcedit'de en az evden eve nakliyat hizmeti kadar talep edilen hizmetlerden bir tanesi de parça eşya taşımacılık hizmetidir. Çünkü Sahrayıcedit'e ev sahipliği yapan Kadıköy kendi içerisinde ve çevresinde parça eşya satın almaya müsait onlarca market bulundurmaktadır. Buna bağlı olarak Sahrayıcedit parça eşya taşımacılık hizmetine olan talep bir hayli fazladır. Parça eşya taşıma işlemi eşyaların boyutu küçük ve miktarı az olabildiği için çoğu zaman göze kolay gözükmektedir ancak bu işlem tam tersi şekilde fazlasıyla profesyonellik gerektirmektedir. Çünkü eşyaların herhangi bir hasara uğramaması için iyi bir şekilde paketlenip güvenli bir şekilde taşınması gerekmektedir. Octovan olarak eşyalarınızın en güvenilir şekilde taşınabilmesi, yakıttan ve zamandan tasarruf etmek için sizlere birden fazla araç çeşidi ile Sahrayıcedit parça eşya taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Octovan Mini, Octovan Large ve Octovan Xlarge araç çeşitlerinden eşyalarınızın boyutuna ve miktarına göre dilediğinizi seçerek en uygun araç tipi ile taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kat ettiğiniz yol mesafesine göre ücret ödeyerek de en ekonomik Sahrayıcedit nakliye hizmetini deneyimleyebilirsiniz. En profesyonel Sahrayıcedit nakliye hizmeti için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Hasar Güvenceli Nakliyat Hizmeti

Taşınma hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de tercih ettiğiniz firmanın eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyıp taşımadığıdır. Çünkü güvensiz bir taşıma doğal olarak eşyalarınızın zarar görmesine ve sizlerin mağdur durumuna düşmesine sebep olmaktadır. Octovan olarak hiçbir müşterimizin mağduriyet yaşamaması ve Sahrayıcedit nakliyat sürecini en rahat şekilde atlatabilmesi için bünyemizde yer alan bütün ekiplerimizi güvenilir kişilerden oluşturmaktayız ve ekiplerimizin yetkinlik seviyelerini düzenli olarak denetlemekteyerek sizlere en güvenli Sahrayıcedit nakliye hizmetini sunabilmekteyiz. Eğer ki hizmetinizin güvenlik seviyesini daha da arttırarak hasar güvenceli nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken eşya sigortalama hizmetimizi paketinize eklemektir. Eşya sigortalamadan yararlandığınız taktirde bizim tarafımızdan paketlenen eşyalarınız en üst düzey güvenlik önlemleri ile taşınır ve eşyalarınızın başına herhangi bir hasar gelmesi durumunda oluşan zarar aynı gün içerisinde nakliyat firması tarafından karşılanır.

Sahrayıcedit Taşımacılık Hizmeti Rezervasyon

Octovan’da Sahrayıcedit nakliyat hizmetiniz için rezervasyon oluşturmak dakikalar içerisinde hallolan, çok kolay bir işlemdir. Mobil uygulamamız veya internet sitemiz üzerinden gerekli bilgileri doldurarak en uygun randevu tarihlerine ulaşabilir ve Sahrayıcedit taşımacılık işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için burayatıklayabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda 0850 305 16 90 numaralı müşteri hizmetlerimiz her zaman yanınızda!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan'ın kaliteli nakliyatçıları ile Sahrayıcedit nakliyat hizmetinizi en uygun fiyata pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ek hizmetlerden yararlanarak paketinizi özelleştirebilir ve premium taşımacılıktan yararlanabilirsiniz. En uygun nakliye hizmeti için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Bize hızlıca ulaşın!