0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Octovan ile Pursaklar içerisindeki tüm nakliyat hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evden eve nakliye hizmetinin yanı sıra premium taşımadan yararlanabilir, şehirler arası taşınabilir; ya da eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerini alabilirsiniz. Rezervasyon için hemen tıklayın!

Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar evden eve nakliyat hizmetleri Ankara’da en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Ankara’nın en büyük ilçelerinden biri olan Pursaklar eşya taşıma, ev taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde sektöre öncülük eden merkezlerdendir. 2008 yılından Keçiören’den ayrılarak ilçe olan Pursaklar; Ayyıldız, Abadan, Tevfik İleri, Altınova, Fatih, Karşıyaka, Kösrelikkızığı, Saray Gümüşoluk, Merkez, Mimar Sinan, Peçenek, Saray Cumhuriyet, Saray Fatih, Yeni Karaköy, Saray Osmangazi, Sirkeli Yeşilova, Sirkeli Yeşilyurt, Yuva, Yıldırım Beyazıt, Yunus Emre ve Karaköy mahallelerinden oluşmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Pursaklar evden eve nakliyat hizmeti için mobil uygulama ya da internet üzerinden Octovan’a ulaşmanız yeterlidir!

Pursaklar Evden Eve Taşımacılık

Pursaklar evden eve taşımacılık hizmetlerinin son yıllarda popülerliği iki katına çıkmıştır. Türkiye’nin ve Ankara’nın en hızlı büyüyen ilçelerinden biri olan Pursaklar 1970’li yıllardan itibaren çok yoğun bir şekilde göç almaya başlayan bir ilçedir. Son yıllarda büyük toplu konut projelerinin hayata geçirilmesi ile Pursaklar nüfusu da katlanarak artmaya devam etmektedir. Bölgenin aldığı göç hızlı bir şekilde arttığı için Pursaklar evden eve taşımacılık hizmetlerine olan talepler de en üst seviyeye ulaşmıştır. Bu yüzden de bölgede çok sayıda Pursaklar evden eve taşımacılık hizmeti veren firma bulunmaktadır. Sorunsuz bir ev taşıma deneyimi için doğru nakliyat firması seçimi yapmak gerekmektedir. Doğru firma ile işbirliği yapmak için ise tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Pursaklar Parça Eşya Taşıma

Pursaklar parça eşya taşıma hizmeti bölgede en fazla talep edilen nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Son yıllarda nüfus artış hızının katlanarak artması nedeni ile Pursaklar parça eşya taşıma hizmeti en popüler hizmetlerden biri haline gelmiştir. Özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük ve geniş eşyaların istenen noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması için Pursaklar parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve ağır eşyaların nakliye edilmesi için de parça eşya taşıma hizmeti alınmaktadır. Parça eşya taşıma hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Pursaklar Evden Eve Nakliye

Pursaklar evden eve nakliye hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Hizmet alan kişilerin kusursuz bir nakliyat deneyimi yaşaması için sadece alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, sunduğu ayrıcalıklar ile fark yaratmaktadır. Octovan’da sunulan fiyat teklifi, ek hizmet talepleri olmaması durumunda, kesinlikle değişmemektedir. Bu sayede de hizmet alan kişiler taşınma günü maddi olumsuzluklar ile karşılaşmamaktadır. Hizmet almak isteyen kişilere en iyi Pursaklar evden eve nakliye hizmetini sunabilmek için birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler veren Octovan, sadece bir tık uzağınızda!

Pursaklar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pursaklar evden eve nakliyat firmaları arasındaki rekabet her geçen gün bir üst seviyeye çıkmaktadır. Bölgedeki ev taşıma hizmetlerine olan taleplerin katlanarak artması nedeni ile Pursaklar evden eve nakliyat firmaları da artmaktadır. Pursaklar’ın nakliyat sektörünün en önemli pazarlarından biri haline gelmesi ile birlikte bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermeye başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna etmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük sorunlar yaşanabilmektedir. Pursaklar evden eve nakliyat firmaları arasından en doğru tercihi yapabilmek için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Pursaklar evden eve nakliyat fiyatları yaşanan yoğun rekabet nedeni ile Ankara’nın diğer ilçeleri ile kıyaslandığında çok uygundur. Nakliyat hizmetlerinin en fazla talep edildiği merkezler arasında yer alan Pursaklar’da çok sayıda nakliyat firması hizmet sunmaktadır. Bu zorlu rekabet ortamında bir adım öne çıkmak isteyen nakliyat firmaları fiyatları aşağı indirerek daha fazla iş almayı hedeflemektedir. Bu nedenle de Pursaklar evden eve nakliyat fiyatları otomatik olarak aşağı çekilmektedir. Ancak nakliyat firması seçimi yaparken sadece fiyata odaklanmak doğru bir tercih değildir. En kaliteli hizmeti en uygun fiyat ile alabilmeniz için Octovan her zaman yanınızda!

Pursaklar Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Pursaklar evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Pursaklar evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve güvenli bir şekilde seçebilmektedir. Nakliyat firması seçimi yapmadan önce Pursaklar evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. Firmaların yorumlarını okuyarak size en uygun firmayı çok kısa bir süre içerisinde seçebilirsiniz.

Pursaklar Şehirler Arası Nakliyat

Pursaklar şehirler arası nakliyat hizmetleri alanında da sektöre öncülük eden hizmetlerden bir tanesidir. Ankara’ya farklı şehirlerden göç eden orta ve alt gelirli ailelerin tercih ettiği Pursaklar son yıllarda tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline gelmiştir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Pursaklar şehirler arası nakliyat hizmetleri için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır. Hizmet alan kişilere nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunan Octovan, hasar güvencesi ile fark yaratmaktadır. Taşınma esnasında eşyalarda oluşan hasarlar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. Octovan ayrıcalıklar dünyasından faydalanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Güvenilir ve Kolay Evden Eve Nakliye

Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Evden Eve Nakliye, Kurumsal nakliyat veya parça eşya taşıma hizmeti için size yardımcı olacak ve tüm taşınma sorunlarınızda size çözüm sunacak olan Octovan ile profesyonel ve temiz nakliye hizmetini almak için hemen rezervasyon yapın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!