0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Octovan ile eşyalarınızı en uygun araçlar ve güvenilir nakliyat ekipleri ile birlikte sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz. Pendik evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek ya da mobil uygulamamızı indirmektir. Ardından fiyat hesaplama bölümünden size özel Pendik evden eve nakliyat fiyatlarını görebilirsiniz.

Pendik Evden Eve Nakliyat Ekipleri

Yeni evinize taşınırken profesyonel ve tecrübeli ekipler ile çalışmanız oldukça önemlidir. Octovan olarak nakliyat ekiplerimizi tecrübeli ve profesyonel ekiplerden seçerek belirliyoruz. Böylece eşyalarınızı yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşıyabilirsiniz. Tüm ekiplerimiz sertifikalı ve sektörde uzun yıllardır hizmet veren nakliyecilerden oluşmaktadır.

Taşıma Sırasında Sorun Yaşarsam Ne Yapmalıyım ?

Octovan tarafından aldığınız nakliyat hizmetleri sırasında herhangi bir sorun yaşadığınız an bizimle iletişime geçebilir ve bütün sorunları aktarabilirsiniz. Bizlere ilettiğiniz sorunları nakliyat ekibimiz ile görüşerek hızlı bir şekilde çözüme ulaştıracağız. Böylece sorunsuz bir şekilde evden eve nakliyat işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!