0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliye ve Taşıma

İstanbul’un en hareketli semtlerinden biri olan Mecidiyeköy içerisinde evinizi taşımak istiyorsanız profesyonel ve tecrübeli ekipler ile çalışmanız oldukça önemlidir. Ancak doğru nakliye firmasını bulmak için uzun saatler boyunca araştırma yapmak yerine Octovan ile tüm taşınma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Octovan Mecidiyeköy Nakliye Ekipleri

Evden eve nakliyat işlemlerinde en tecrübeli ve profesyonel ekipler ile hizmet sunabilmek için Octovan olarak en iyi nakliyat firmalarını bünyemizde birleştiriyoruz. Böylece sizin istediğiniz tarihe uygun ve en tecrübeli ekiplerimiz ile ev taşıma işlemlerinizi hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda dilerseniz bir çok ek paketlerimizden yararlanarak, sadece oturduğunuz yerden tüm nakliyat işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek ya da mobil uygulamamızı indirmek.

Dilerseniz bu içeriğimizi okuyarak yeni eve taşınırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini inceleyebilirsiniz: Yeni Bir Eve Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken 9 Konu

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliye Fiyatları

Web sitemizden ya da mobil uygulamamız üzerinden yapacağınız nakliye fiyatları hesaplaması sonucunda çıkacak olan fiyatlar sizin için sabitlenmiştir. Hesaplama sonucunda karşınıza çıkan fiyatlar eğer doğru hesaplanmış ve ek paket kullanmamışsanız hiç bir şekilde taşınma sonucunda değişmeyecektir. Böylece oturduğunuz yerden taşınmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Aşağıdan Mecidiyeköy evden eve nakliye fiyatları tablomuzu inceleyebilir ve daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!