0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Mecidiyeköy’den Beşiktaş’a Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy’den Beşiktaş’a Profesyonel Nakliyat Firması Nasıl Bulurum?

Yüzlerce nakliyat firması arasında en profesyonel olanını bulmak sizin için çok zor olabilir. Bu yüzden işinizi kolaylaştırmak ve sizi en güvenilir olan nakliyat platformuyla tanıştırmak istiyoruz. Octovan yüzlerce firma arasında sizi yormadan kolay ve hızlı bir şekilde evinizi taşır. Octovan ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz yazımızın devamını okuyabilir ve web sitemize göz atabilirsiniz.

Mecidiyeköy’den Beşiktaş’a Nakliyat İşlemleri Nelerdir?

Mecidiyeköy’den Beşiktaş’a evinizi Octovan ile taşımaya karar verdiyseniz yapmanız gereken işlemlerden bahsedeceğiz. Octovan ile yorulmadan randevu alabilir ve yorulmadan ödemenizi yapabilirsiniz. Randevu almak için tek yapmanız gereken Octovan web sitesine girmek olacaktır. Siteye girdikten sonra fiyat al butonundan nakliyat işleminizin ne kadar tutacağını öğrenebilir ve dilediğiniz tarihe randevu oluşturabilirsiniz.

Mecidiyeköy’den Beşiktaş’a Nakliyat Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Aldığınız nakliyat hizmetinin ödemesini iki şekilde yapabilirisiniz. İlk olarak randevu oluştururken karşınıza çıkan Kredi Kartı ekranı ile online ödeme yapabilirsiniz. İkinci seçenek olarak ise taşıma günü geldiğinde ekip arkadaşlarımıza nakit ödemenizi yapabilirisiniz.

Mecidiyeköy’den Beşiktaş’a Nakliyat Fiyatları

Mecidiyeköy’den Beşiktaş’a nakliyat fiyat uygulamamız sabittir ve fiyat modülümüz ile kendiniz hesaplayabilirsiniz. Gireceğiniz bilgilere göre karşınıza bir fiyat çıkar ve yanlış hesaplama yapmadığınız ve ek paket almadığınız sürece değişmez. Ödemenizi yaparken o fiyatı göz önüne alabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!