0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Manavgat Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Manavgat evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte hizmetinize paket ekleyerek özelleştirerek ek hizmetler ekleyebilir ya da premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Manavgat Evden Eve Nakliyat

Manavgat evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda Antalya’da en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Antalya merkeze 75 km uzaklıkta bulunan ve Antalya’nın en büyük ilçelerinden bir tanesi olan Manavgat ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük etmektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Manavgat şelalesi ve akarsuyu ile ünlüdür. Turizm, hayvancılık ve tarım ile geçinen Manavgat, verimli toprakları, benzersiz doğası, tarihi ve benzersiz sahilleri ile tam anlamı ile bir cazibe merkezidir. En iyi Manavgat evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Manavgat Evden Eve Taşımacılık

Manavgat evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve özveri gerektirmektedir. Bu nedenle alanının en deneyimli ekipleri ile işbirliği yapan Octovan, müşterilerine en iyi nakliyat deneyimini yaşatmak için çalışmaktadır. Sunduğu fiyat garantisi ile dikkat çeken Octovan’da, teklif edilen fiyat kesinlikle değişmemektedir. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret talebi gibi kötü sürprizler ile karşılaşmamaktadır. Ek olarak hasar güvencesi de sunan Octovan’da, eşyaların taşınma esnasında hasar görmesi durumunda, oluşan hasar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. En iyi Manavgat evden eve taşımacılık hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Manavgat Evden Eve Nakliye

Manavgat evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Çünkü seçeceğiniz nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonellik düzeyi alacağınız nakliyat hizmetinin detaylarını belirleyen en önemli unsurlardır. Bu yüzden alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat ekipleri ile çalışan Octovan, nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Müşterilerine nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme ayrıcalığı sunan Octovan, destek hattı ile oluşabilecek her türlü soruna karşı her zaman yanınızdadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Manavgat evden eve nakliye hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Manavgat Parça Eşya Taşıma

Manavgat parça eşya taşıma hizmeti de son yıllarda en fazla talep gören nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Bölgenin çok hızlı bir şekilde büyümesi nedeni ile parça eşya taşıma hizmetine ilgili çok fazladır. Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden satın alınan büyük ve ağır eşyaların da problemsiz bir şekilde istenen noktaya ulaştırılabilmesi için de parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. En iyi Manavgat parça eşya taşıma hizmeti için bize ulaşmanız yeterlidir.

Manavgat Evden Eve Nakliyat Firmaları

Manavgat evden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Çünkü bölgede hizmet veren çok sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Bölgenin önemli bir nakliyat pazarı olması nedeni ile çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da bölgede faaliyet göstermeye başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir firmaya devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. En deneyimli ve profesyonel Manavgat evden eve nakliyat firmaları ile taşınmak için tek yapmanız gereken bize internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden ulaşmaktır.

Manavgat Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Manavgat evden eve nakliyat fiyatları Antalya’nın diğer ilçelerine göre çok da uygundur. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de bölgede çok sayıda nakliyat firmasının hizmet vermesi ve bu firmalar arasında yaşanan rekabettir. Rekabet ortamında öne çıkmak ve daha fazla iş almak isteyen nakliyat firmalarının fiyatları düşürmesi ile birlikte nakliyat fiyatları da bölgede otomatik olarak aşağı düşmektedir. Ancak nakliyat hizmeti alırken fiyat ile birlikte nakliyat firmasının tecrübesi ve profesyonellik düzeyine de dikkat etmek gerekmektedir. En uygun Manavgat evden eve nakliyat fiyatları için Octovan her zaman yanınızda!

Manavgat Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Manavgat evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları, verdikleri nakliyat hizmetinin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanı herkes tarafından incelenebilmektedir. Nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Eğer Manavgat nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız mutlaka Manavgat evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Manavgat Şehirler Arası Nakliyat

Manavgat şehirler arası nakliyat hizmeti en fazla talep edilen nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Özellikle Manavgat’ın birçok kişi için tam anlamı ile bir cazibe merkezi olması bölgenin nüfusunun çok hızlı bir şekilde artmasına neden olmaktadır. Birçok ailenin şehir dışından gelerek Manavgat’a yerleşmeyi tercih etmesi nedeni ile şehirler arası nakliyat hizmetlerine talep çok yüksektir. Şehirler arası nakliyat hizmeti büyük bir deneyim ve özveri gerektirmektedir. Bu nedenle alanının en deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, kusursuz bir şehirle arası nakliyat deneyimi sunmaktadır. En iyi ve en kaliteli Manavgat şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektedir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!