0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Maltepe'den Tuzla'ya Evden Eve Nakliyat

Maltepe'den Tuzla'ya Evden Eve Kolay Nakliyat

Octovan ile nakliyat işleminizi oturduğunuz yerden tek tıkla yapmanız mümkün. Sizlere sunduğumuz çeşitli imkanlardan yararlanarak çok kolay bir şekilde ister evinizi isterseniz parça eşyanızı taşıyabilirsiniz. Hem de her şey sizin istediğiniz şekilde gidiyor! Sizlere sunduğumuz fiyat modülümüz üzerinden eşya detaylarınızı girerek araç tipinden çalışan sayısına kadar birçok seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Maltepe'den Tuzla'ya Evden Eve Nakliyatta Ek Hizmetleri Nelerdir ?

Nakliyat işleminiz dışında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ek hizmetler sunmaktayız. Dilerseniz işinde profesyonel olan nakliye ekibimiz, ek hizmet dahilinde nakliyat öncesinde eşyalarınıza güvenli kolileme işlemini yapar ve nakliyat sonrasında eşyalarınızın montaj işlemlerini sizin için gerçekleştirirler. Bu noktada siz sadece arkanıza yaslanıp yeni evinizin tadını çıkarmaya bakın.

Maltepe'den Tuzla'ya Bugün Nakliyat Yapabilir miyim ?

Tabii ki de! Sadece evden eve değil, mağazadan yaptığınız alışverişten sonra bile bizimle iletişime geçerek o gün içinde nakliye işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Maltepe'den Tuzla'ya Nakliyat Fiyatları

Maltepe’den Tuzla’ya evden eve nakliyat fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Sizler de sabit fiyat modülümüzden kendi nakliyat fiyatınızı öğrenebilir ve işleminizi tek tıkla başlatabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!