0850 305 16 90

En Profesyonel ve Güvenilir Küçükköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Küçükköy evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte hizmetinize paket ekleyerek özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın!

Küçükköy Evden Eve Nakliyat

Küçükköy evden eve nakliyat hizmetleri İstanbul’da en fazla talep edilen nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Tarihi bir köy merkezi olan Küçükköy, Gaziosmanpaşa İlçesi’ne bağlı bir semttir. Ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük eden Küçükköy, Bayrampaşa, Alibeyköy, Sultançiftliği ve Eyüp Sultan ile komşudur. Kalabalık bir nüfusa sahip olan Küçükköy, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen semtlerinden bir tanesidir. Özellikle son yıllarda inşa edilen toplu konut projeleri ile orta ve düşük gelirli aileler için bir cazibe merkezi haline gelen Küçükköy nakliyat sektörünün önemli merkezleri arasındadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Küçükköy evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Küçükköy Evden Eve Nakliye

Küçükköy evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta nakliyat firması seçimidir. Çünkü seçeceğiniz nakliyat firmasının profesyonellik düzeyi ve seviyesi alacağınız nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyen en önemli unsurlardır. Bu nedenle alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, müşterilerine sabit fiyat garanti sunmaktadır. Octovan’da teklif edilen fiyat, ek hizmet talebi olmaması durumunda, kesinlikle değişmemektir. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret talebi gibi kötü sürprizlerle karşılaşmamaktadır. En iyi Küçükköy evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Küçükköy Evden Eve Taşımacılık

Küçükköy evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu nedenle alanının en deneyimli ve profesyonel ekipleri ile çalışan Octovan, sunduğu ayrıcalıklar ile fark yaratmaktadır. Hizmet alan kişilere hasar güvencesi sunan Octovan’da eşyaların taşınma esnasında hasar görmesi durumunda, oluşan hasar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. Müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için birlikte çalıştığı nakliyat firmalarına düzenli olarak eğitimler veren Octovan, nakliyat firmalarının donanımlarını ve güncelliğini sürekli olarak denetlemektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Küçükköy evden eve taşımacılık hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden bize ulaşmaktır.

Küçükköy Parça Eşya Taşıma

Küçükköy parça eşya taşıma hizmeti de İstanbul’da en fazla talep edilen nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Bölgenin düzenli olarak yoğun bir şekilde göç alması nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine ilgi çok fazladır. Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük, geniş ve ağır eşyaların da güvenli bir şekilde istenen noktaya ulaştırılması için de parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. En iyi Küçükköy parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Küçükköy evden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bunun en önemli sebebi de bölgede çok fazla sayıda nakliyat firmasının hizmet vermesidir. Bölgenin nakliyat sektörünün en önemli merkezlerinden biri haline gelmesi nedeni ile çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da Küçükköy’de faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştıklarında büyük problemler yaşanabilmektedir. En deneyimli ve profesyonel Küçükköy evden eve nakliyat firmaları ile taşınmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Küçükköy evden eve nakliyat fiyatları İstanbul’un diğer ilçeleri ile kıyaslandığında çok daha uygundur. Bunun en önemli nedeni ise bölgede hizmet veren çok sayıda nakliyat firmasının bulunmasıdır. Yaşan rekabet ortamında öne çıkmak isteyen nakliyat firmalarının fiyat düşürmesi ile birlikte Küçükköy nakliyat fiyatları da aşağı düşmektedir. Ancak nakliyat firması seçimi yaparken fiyat ile birlikte nakliyat firmasının tecrübesi ve profesyonelliği de dikkate alınması gereken en önemli unsurlardır. En uygun Küçükköy evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan ile iletişime geçmektir.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Küçükköy evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında çalışan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Küçükköy nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız mutlaka Küçükköy evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Küçükköy Şehirler Arası Nakliyat

Küçükköy şehirler arası nakliyat hizmeti de son yıllarda popüler hale gelen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Bölgenin çok yoğun şekilde göç alması nedeni ile şehirler arası nakliyat hizmeti talebi de çok fazladır. Özellikle şehir dışından gelerek İstanbul’a taşınmak isteyen orta ve düşük gelirli ailelerin tercih ettiği Küçükköy, çok hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmeti büyük bir deneyim ve özveri gerektirmektedir. Bu nedenle alanının en deneyimli ekipleri ile çalışan Octovan, en kaliteli ve en uygun fiyatlı Küçükköy şehirler arası nakliyat hizmetini sunmaktadır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Octovan ile Profesyonel Nakliye Hizmetinden Yararlanın!

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Hemen parça eşya taşıma ya da ev taşıma hizmetimiz için rezervasyon yapabilir, ya da 0850305 16 90 müşteri hizmetlerinden aklınıza takılan sorulara cevap alabilirsiniz!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!