0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Kolileme Hizmeti

Kolileme Hizmeti Nedir?

Taşınacak olan eşyaların taşımaya uygun hale gelmesi için kolilere koyulması gerekir. Bu işlemin nakliyat firmaları tarafından yapılmasına Kolileme Hizmeti denir. Kolileme hizmeti, evinizi taşıyacağınız zaman yardım aldığınız nakliyat firması tarafından sağlanır. Genellikle nakliyat hizmetinin dışında ek paket olarak verilen bu hizmeti seçip seçmemek sizin elinizdedir. Nakliyat hizmetinin dışında olduğu için fiyatı da ek olarak nakliyat hizmetinin üstüne eklenir. Taşınırken kolileme ile uğraşmak, bu detaylı iş için zaman ayırmak ve eşyalarınızın taşınırken hasar görmesini istemiyorsanız mutlaka kolileme hizmeti almalısınız.

Dilerseniz kolileme ile ilgili içeriğimizi inceleyerek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz: Kolileme Nasıl Yapılır ?

Neden Kolileme Hizmeti Almalıyım?

Evinizi ya da ofisinizi taşıyacaksınız ama hazırlanmaya zaman ayıramıyorsanız veya taşınma esnasında kendinizi fazla yormak istemiyorsanız kolileme hizmeti tam size göre. Kolileme hizmeti sırasında ekip arkadaşlarımız bütün eşyalarınızı taşıma sırasında zarar görmeyecek şekilde kolilere yerleştirir ve güvenli bir hale getirir. Küçük ev aletlerinizden tutun nevresimlerinize kadar kolilenmesi gereken ne varsa organize bir şekilde kolilenecek ve taşınmaya hazır hale gelecektir. Kolileme hizmetinin diğer avantajı ise yerleşirken sizi hiç yormayacak bir sisteme sahip olmasıdır. Yeni evinize yerleşirken odalara göre ayrılmış olan kolilerde aradığınızı bulmak çok daha kolay olacaktır.

Aşağıdaki tablodan kolileme hizmetimiz ile ilgili fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Kolileme Hizmeti Araç BoyutuKm Başına ÜcretParça Eşya Taşıma Fiyatları
Mini Araç13 TL750 TL
Large Araç15 TL1000 TL
Xlarge Araç17 TL1500 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!