0850 305 16 90

Octovan ile İstanbul Kayaşehir Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Kayaşehir evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; istediğiniz hizmet paketlerini ekleyebilir ya da premium hizmet ve asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Kayaşehir evden eve nakliyat hizmeti İstanbul Avrupa Yakası’nda en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Başakşehir İlçesi’ne bağlı Kayaşehir ev taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de öne çıkmaktadır. Özellikle son yıllarda inşa edilen büyük toplu konut projeleri ile çok daha popüler bir hale gelen Kayaşehir nakliyat sektörüne yön veren merkezlerden biridir. Bölge çok hızlı bir şekilde göç almaya devam ederken, Kayaşehir’e yapılan yatırımlar da artarak devam etmektedir. En iyi Kayaşehir evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Kayaşehir Evden Eve Taşımacılık

Kayaşehir evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Bu nedenle alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için büyük çaba sarf eden Octovan, nakliyat firmalarının güncelliğini ve donanımlarını da sürekli olarak denetlemektedir. Hizmet alan kişilere sabit fiyat garantisi sunan Octovan’da, ek hizmet talep edilmemesi durumunda, ilk fiyat kesinlikle değişmemektedir. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret gibi kötü sürprizler ile karşılaşmamaktadır. En iyi Kayaşehir evden eve taşımacılık hizmeti için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır!

Kayaşehir Evden Eve Nakliye

Kayaşehir evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Seçeceğiniz nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonellik seviyesi alacağınız nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyen en önemli unsurdur. Bu yüzden alanının en deneyimli ve profesyonel nakliyat ekipleri ile çalışan Octovan, sunduğu ayrıcalıklar ile fark yaratmaktadır. Müşterilerine nakit ödemenin yanı sıra kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunan Octovan, hasar güvencesi ile öne çıkmaktadır. Taşınma esnasında, eşyaların hasar görmesi durumunda, nakliyat firması oluşan hasarı aynı gün içerisinde karşılamaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Kayaşehir evden eve nakliye hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Kayaşehir Parça Eşya Taşıma

Kayaşehir parça eşya taşıma hizmeti son yıllarda en fazla talep edilen nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Özellikle bölgenin çok yoğun bir şekilde göç almaya devam etmesi nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine ilgi çok fazladır. Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve koltuk takımları gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların taşınması için parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden satın alınan büyük eşyaların sorunsuz bir şekilde istenen noktaya taşınması için de parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. En iyi parça eşya taşıma hizmeti için Octovan’a ulaşmanız yeterlidir.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kayaşehir evden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır ve rekabet her geçen yıl bir üst seviyeye taşınmaktadır. Bölgede inşa edilen büyük toplu konut projelerinde yaşamın başlaması ile birlikte nakliyat hizmeti taleplerinde patlama yaşanmıştır. Bu nedenle de çok sayıda nakliyat firması bölgede hizmet vermeye başlamıştır. Ek olarak, dolandırıcı nakliyat firmaları da bölgede faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna etmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük sorunlar yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunlar ile karşılaşmamak için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayaşehir evden eve nakliyat fiyatları İstanbul’un diğer semtlerine göre çok daha uygundur. Çünkü bölgede çok sayıda nakliyat firması hizmet sunmaktadır. Rekabetin en üst seviyeye ulaşması ile birlikte nakliyat hizmeti fiyatları da aşağı düşmektedir. Bu nedenle Kayaşehir nakliyat fiyatları Beşiktaş, Kadıköy gibi büyük ilçeler ile kıyaslandığında çok daha uygundur. Ancak nakliyat firması seçimi yaparken fiyat kadar nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonellik düzeyi de önemlidir. En kaliteli ve en uygun Kayaşehir evden eve nakliyat fiyatları için Octovan’a internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Kayaşehir evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Octovan ile işbirliği yapan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını seçebilmektedir. Kayaşehir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız mutlaka Kayaşehir evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Kayaşehir Şehirler Arası Nakliyat

Kayaşehir şehirler arası nakliyat hizmeti en fazla öne çıkan nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. İstanbul’a taşınmaya karar veren düşük gelirli ailelerin büyük bir çoğunluğu uygun kiralık ve satılık ev fiyatları nedeni ile Kayaşehir’e taşınmayı tercih etmektedir. Bu nedenle de şehirler arası nakliyat hizmetlerine talep çok yüksektir. Şehirler arası nakliyat hizmetleri çok daha fazla deneyim ve özveri gerektirmektedir. Bu nedenle alanının en deneyimli nakliyat ekipleri ile çalışan Octovan, kusursuz bir şehirler arası nakliyat deneyimi sunmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Kayaşehir şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden bizimle iletişime geçmektir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Güvenilir Kayaşehir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Octovan olarak en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile iş yapıyoruz ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Siz de ev taşıma veya eşya taşıma hizmetinden hemen yararlanabilir ya da 0850 305 16 90 müşteri hizmetleri numaramızdan aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!