0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

İstanbul - İzmir Arası Evden Eve Nakliyat

İstanbul – İzmir Nakliyat İşleminde Profesyonel Nakliyat Ekipleri

İstanbul – İzmir nakliyat işleminde profesyonel evden eve nakliyat ekibi bulmak oldukça önem taşıyan konulardan biridir. Çalıştığınız nakliyat ekibinin profesyonel olmadığı ve yeteri kadar deneyime sahip olmadığı takdirde, İstanbul – İzmir nakliyat işleminiz sizin için bir hüsrana dönüşebilir. Eşyalarınıza zarar gelebilir, nakliyat ekipleri gerekli belgelere sahip olmayabilir, fiyatlar konusunda sorun çıkarabilir vs. Bu gibi durumlara maruz kalmamak adına İstanbul – İzmir nakliyat işleminizi gerçekleştirmek istediğiniz firmayı çok iyi araştırmalı ve sizler için hangi fırsatları olduğunu değerlendirmelisiniz. Örnek verecek olursak; Sabit fiyat garantisi, Eşya sigortası, K3 Belgesi, SRC Belgesi, Yeterli nakliyat deneyimi olması, Talep ettiğiniz saate uyulması, Müşteri Servisi gibi maddeleri göz önünde bulundurabilirsiniz. İstanbul – İzmir nakliyat işleminiz için donanımlı bir nakliyat firması seçmek konusunda ne kadar hassas ve titiz davranırsanız, nakliyat işleminiz de o kadar sorunsuz ve hızlı biter. Çünkü İstanbul – İzmir nakliyat mesafesi oldukça uzun olduğundan dolayı uzun mesafede oluşacak riskleri, durumları ve diğer detayların, nakliye ekiplerince eksiksiz şekilde biliniyor ve önlemi alınıyor olmalıdır.

İstanbul – İzmir Nakliyat İşleminde Hasar Güvencesi

Şehir içi evden eve nakliyat işleminde eşya sigortası önemli olduğu kadar İstanbul – İzmir nakliyat işleminde de bir o kadar önem taşır. Hatta nakliyat mesafesi uzadıkça risk arttığı için, daha da önemli bir hale gelmektedir. İstanbul – İzmir nakliyat işleminizi gerçekleştirmek istediğiniz nakliyat firmasının eşyalarınıza sigorta yapması durumuna çok dikkat edin. Taşımak istediğiniz her eşya sizin için ne kadar önemliyse, bir nakliyat firması için de o kadar önemli olmalıdır. Dolayısıyla iyi bir nakliyat firması ilk olarak eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi için nakliyat ekiplerini çok iyi seçer, eşya paketlemesi, yerleşimi ve diğer işlemleri doğru bir şekilde tamamlayarak yol boyunca eşyalarınızın güvenliği için en iyi hizmeti sunmak adına çalışırlar. Fakat olası bir aksilikte, eşyalarınız hasara uğradıysa bunun maddi bedelini ödeyeceklerinin taahhüdünü almak, sorunsuz bir İstanbul - İzmir nakliyat işlemi için dikkate alınması gereken bir konudur.

Octovan’da İstanbul - İzmir Nakliyat İşleminde Online Ödeme Seçeneği

Dijital dünyaya ayak uydurmak dikkat ettiğimiz bir noktadır. Dolayısıyla ödemenizi internet üzerinden kartla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme işlemleri, yüzlerce firmanın güvenle kullandığı Iyzico platformu ile yapılmaktadır. Ayrıca SSL Sertifikası ile kredi kartı bilgileriniz koruma altına alınmaktadır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!