0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

2. El Parça Eşya Taşıma

2. El Eşya Taşıma Nedir ?

  1. El eşya taşıma hizmetleri, çeşitli mağazadan ya da internet üzerinden satın alınan 2. El eşyaları istediğin lokasyondan alıp istediğiniz yere taşınmasını içermektedir. 2. El eşya taşıma hizmetleri ile satın aldığınız ürünler oldukça kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Böylece hiç bir sorun yaşamadan ister mağzadan aldığın istersen de internetten aldığın ürünler teslim edilecektir.

Neden 2. El Eşya Taşıma Hizmeti ?

İstanbul gibi büyük şehirlerde bir yerden bir yere özel araç ile eşya taşımak oldukça zor olabilmektedir. Özellikle yoğun bir şekilde çalışıyorsanız ve satın almak istediğiniz 2. el eşyayı evinize taşımak için Octovan 2. El eşya taşıma hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gerken eşyanızın nereden teslim alınacağını ve nereye teslim edileceğini belirttikten sonra saati belirlemektir. Ardından satın aldığınız 2. el eşyanız lokasyona teslim edilecektir.

2.El Eşya Taşıma Fiyatları

Octovan olarak hem hızlı hem de uygun fiyatlar ile ikinci el eşya taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda web sitemizden ya da mobil uygulamamız ile anında ikinci el eşya taşıma fiyatlarını hesaplayabilir ve ödemenizi isterseniz kredi kartıyla isterseniz de nakit olarak yapabilirsiniz.

Dilerseniz ikinci el eşya taşıma fiyatları tablomuzu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

2. El Parça Eşya Taşıma Araç BoyutuKm Başına ÜcretParça Eşya Taşıma Fiyatları
Mini Araç13 TL750 TL
Large Araç15 TL1000 TL
Xlarge Araç17 TL1500 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!