0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

2+1 Evden Eve Nakliyat

Güvenli Bir Evden Eve Nakliyat Firması Bulmak

Tabii ki de evden eve nakliyat işlemlerinde en önemli madde güvenilir bir nakliyat firması bulmaktır. Sektördeki kirlilik ve güvenilir olmayan kalabalık dolayısıyla insanların seçim yapmaları gittikçe zorlaşmaktadır. Güvenilir evden eve nakliyat firması demek; işini en doğru şekilde yapan,gerekli olan tüm belgelere sahip, sizlere sabit fiyat garantisi ve eşya sigortası sunan, nakliyat işleminizin en doğru şekilde sonuçlanması için sizi yönlendiren,size olabildiğince uygun fiyat veren, sizler için daha pek çok seçeneği olan demektir.

2+1 Eviniz İçin Fiyat Almak

Evden eve nakliyat işleminizde evinizin kaç odalı olduğu, fiyat konusunda büyük rol oynamaktadır. Çünkü evinizin oda sayısı, evden eve nakliyat işleyişi içindeki bazı durumları değiştirecektir. Örneğin; 1+1 bir evdeki eşyalar, 3+1 bir evdeki eşyalara göre aynı olamayacağı için bu durum daha büyük araç, sizlere yardım edecek olan daha çok nakliyat çalışanı gibi durumlara sebep olmaktadır. Dilerseniz sizler de 2+1 evden eve nakliyat fiyat al modülümüzden evinizin oda sayısına göre kolaylıkla fiyat alabilir ve bütçe belirleyebilirsiniz.

Rezervasyon Oluşturmak

Rezervasyon oluşturmak en basit işlem gibi gözükse de aslında erken rezervasyon her zaman daha avantajlı olmaktadır. Zamanın sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Hatta bu yüzden evden eve nakliyat işleminizi olabildiğince sistemli ve hızlı bir şekilde yapmaktayız ve bizler her zaman hazırız. Bu konuda sizlerin kendinizin en müsait olduğu bir gün belirleyerek bizlere ulaşması yeterli olmaktadır. Erken rezervasyonun amacı ise, işinizi, planlarını ve kendinizi belirlediğiniz bir tarihe ayarlamışken rezervasyonu ise en son yapmak istediğinizde, o gün başkaları tarafından rezerve edilmiş olabilir. Dolayısıyla evden eve nakliyat işleminizde önce rezervasyonunuzu yapıp sonrasında planlama yapmanız sizler için daha doğru bir seçenek olabilir.

Evden Eve Nakliyat İşlemi Öncesi Eşyalarınızı Toplamak

Octovan olarak bizler, her zaman düzenden yanayız. Ve düzenli olmak nakliyat yapmamız için büyük fayda sağlıyor. Evden eve nakliyat işleminde sizlere düşen görev ise nakliyat için eşyalarınızı hazır hale getirmek ve yeni evinize gönlünüzün istediği gibi yerleştirmek. Bunu yapmanın en kolay yolu da kendiniz için belli bir düzen oluşturmaktır. Örneğin; Mutfak eşyaları,Salon eşyaları,Beyaz eşyalar,Aksesuarlar,Gereksiz eşyalar,Kıyafetler gibi çeşitli kategorilere ayırarak liste oluşturulabilir ve her paketleme yaptığınızda listenize tik atabilirsiniz. Böylece daha hızlı ve daha az hata oranıyla eşyalarınızı evden eve nakliyat işleminiz için hazır hale getirebilirsiniz.

Nakliyat Ekibi Gelmeden Eşya Yerleşim Planı Yapmak

Eğer eşyalarınız çoksa, nakliyat ekipleri eşyalarınızı evinize çıkarırken bir anda büyük bir yığınla karşılaşabilir ve neyi nereye koyacağınız bilemeyince ciddi oranda zaman kaybedip, sıkılabilirsiniz. Dolayısıyla evden eve nakliyat işleminizde, nakliyat ekipleri eşyalarınızı yeni evinize getirmeden önce hangi eşyalarınız hangi odanın neresine konacağı, nasıl bir dekor yapacağınızı önceden kafanızda belirlemeniz hatta unutmamak adına bir kağıda kabataslak çizmeniz daha hızlı olmanız ve her şeyin istediğiniz gibi gitmesi konusunda oldukça yararlı olacaktır.

2+1 Evden Eve Nakliyat Araç BoyutuKm Başına ÜcretParça Eşya Taşıma Fiyatları
Mini Araç13 TL750 TL
Large Araç15 TL1000 TL
Xlarge Araç17 TL1500 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!