0850 305 16 90

Octovan ile İçerenköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle İçerenköy evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirerek istediğiniz hizmet paketlerini ekleyebilir ya da premium hizmet ve asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

İçerenköy Evden Eve Nakliyat

İçerenköy evden eve nakliyat hizmetleri İstanbul Anadolu Yakası’nda en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. 2008 yılına kadar Kadıköy İlçesi’ne bağlı olan ve bu tarihten itibaren Ataşehir’e bağlanan İçerenköy ev taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük etmektedir. Türkiye’nin en kalabalık semtlerinden biri olan İçerenköy her yıl yoğun bir şekilde göç almaya devam etmektedir. İmara açık yapısı ve ulaşım kolaylıkları nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilen İçerenköy nakliyat sektörünün de en önemli merkezlerinden bir tanesidir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı İçerenköy evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

İçerenköy Parça Eşya Taşıma

İçerenköy parça eşya taşıma hizmetleri de son yıllarda İstanbul’da en fazla talep edilen nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Bölgenin çok yoğun bir şekilde göç alması nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine ilgi de çok fazladır. Özellikle çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve koltuk takımları gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde istenen noktaya nakledilmesi için parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve ağır eşyaların taşınması için de parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. En iyi İçerenköy parça eşya taşıma hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

İçerenköy Evden Eve Nakliye

İçerenköy evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Nakliyat firmasının tecrübesi ve profesyonellik seviyesi alacağınız nakliyat hizmetinin kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan bir tanesidir. Bu nedenle alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Nakliyat firmalarının güncelliğini ve donanımlarını da sürekli olarak denetleyen Octovan sunduğu ayrıcalıklar ile fark yaratmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı İçerenköy evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır!

İçerenköy Evden Eve Taşımacılık

İçerenköy evden eve taşımacılık hizmeti büyük bir deneyim ve tecrübe gerektirmektedir. Bu yüzden alanının en deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, müşterilerine sabit fiyat garantisi sunmaktadır. Octovan’da teklif edilen fiyat, ek hizmet talebi olmaması durumunda, kesinlikle değişmemektedir. Bu sayede hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret gibi kötü sürprizlerle karşılaşmamaktadır. Hizmet alan kişilere nakit ödeme ile birlikte kredi kartı ile de ödeme yapabilme seçeneği sunan Octovan’da hasar güvencesi de bulunmaktadır. Taşınma esnasında eşyaların hasar görmesi durumunda, oluşan hasar aynı gün içerisinde nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. En iyi İçerenköy evden eve taşımacılık hizmeti için her zaman yanınızdayız!

İçerenköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

İçerenköy evden eve nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabet her geçen yıl bir üst seviyeye taşınmaktadır. Bölgenin çok yoğun bir şekilde göç alması nedeni ile evden eve nakliyat hizmetlerine olan talep de çok fazladır. Bu nedenle bölgedeki nakliyat firması sayısı ve rekabet sürekli olarak artmaktadır. İçerenköy’ün en büyük nakliyat pazarlarından biri olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması da faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet alan kişileri ikna etmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri problemler ile karşılaşmamak için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

İçerenköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İçerenköy evden eve nakliyat fiyatları İstanbul’un diğer semtlerinde göre çok daha uygundur. Bunun en önemli nedeni de bölgede hizmet veren nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabettir. Rekabet ortamında öne çıkmak isteyen firmaların fiyat düşürmesi ile birlikte evden eve nakliyat fiyatları da otomatik olarak düşmektedir. Nakliyat firması seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi de firmanın deneyimi ve profesyonellik düzeyidir. Bu nedenle en kaliteli hizmet ve en uygun İçerenköy evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

İçerenköy Evden Eve Nakliyat Tavsiye

İçerenköy evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken büyük önem taşımaktadır. Octovan ile çalışan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puanı almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumu ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. İçerenköy nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız İçerenköy evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. Octovan’da düşük puanlı ve olumsuz yorumları bulunan nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

İçerenköy Şehirler Arası Nakliyat

İçerenköy şehirler arası nakliyat hizmeti de İstanbul’da en fazla talep gören nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Bölgenin ulaşım kolaylıkları, merkezi konumu, sosyal yaşam alanları ve uygun kira ve ev fiyatları şehir dışından İstanbul’a taşınan birçok kişi İçerenköy’de yaşamayı tercih etmektedir. Bölgenin çok hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmesi ve yoğun olarak göç almaya devam etmesi nedeni ile şehirler arası nakliyat hizmeti talepleri de sürekli olarak artmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı İçerenköy şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktadır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!