0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Güzelyalı Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan kalitesi ile evden eve, şehir dışı veya parça eşya nakliyat işlemlerinizi kısa süre içerisinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak premium hizmetlerden de yararlanarak paketinizi özelleştirebilirsiniz. Sabit fiyat garantisi ile konforlu bir nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

Adını güzelliğinden alan Güzelyalı, taşınmak için çok ideal bir yerdir. Çünkü bölgenin kendi içerisinde birçok avantajı bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü Güzelyalı evden eve nakliyat hizmetine olan talep oldukça fazladır. En kaliteli nakliyat hizmeti için Octovan her zaman yanınızda.

Güzelyalı Evden Eve Taşımacılık

İhracat açısından önemli bir rolü bulunan Güzelyalı, nakliyat firmaları açısından da büyük bir öneme sahiptir. Bunun nedeni bölgeye taşınma talebinin gün geçtikçe artış göstermesidir. Kolay ulaşımı, çağdaş insanı, sosyal tesisleri ve modern parkları ile bölge sakinlerine huzurlu bir şehir hayatı sunan Güzelyalı’da evden eve nakliyat hizmeti en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden birisidir. Octovan olarak sizlere en iyi nakliye hizmetini vermek için bünyemizde faaliyet gösteren tüm ekiplerimizi düzenli olarak denetlemekteyiz. Çünkü müşterilerimizin taşınma işlemlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi bizim için çok önemlidir. Ek olarak Octovan’ın mutluluk taşıyan ekiplerini src taşıma belgesine sahip profesyonel kişilerden oluşturmaktayız. Böylelikle Güzelyalı evden eve nakliye işlemlerinizi yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmekteyiz. Kusursuz bir nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Octovan Evden Eve Nakliyat İşlemleriniz Nasıl Gerçekleştirilir

Taşınma hizmeti alacak kişilerin en çok önem gösterdiği konulardan birisi ise eşyalarının özenle taşınmasıdır. Çünkü bazen taşınması gereken eşyalar zarara uğramaya oldukça müsait ve hassastır. Octovan’da eşyalarınızın güvenliği için endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü en az 5 yıl tecrübesi bulunan ve taşımacılık üzerine eğitim almış ekiplerimiz eşliğinde taşınan eşyalarınızın herhangi bir zarara uğraması neredeyse imkansızdır. Memnuniyet puanımızın 5 üzerinden 4,67 olması iş birliği içerisinde bulunduğumuz firmaların ne kadar güvenilir olduğunu kanıtlar niteliktedir. En özel muhafaza önlemleri ile taşınan eşyalarınızın güvenlik seviyesini bir üst seviyeye çıkarmak isterseniz Octovan eşya sigortalama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylelikle bizim tarafımızdan kolilenen eşyalarınızın başına herhangi bir hasar gelmesi durumunda oluşan zarar nakliyat firması tarafından karşılanır ve siz değerli müşterilerimizin nakliyat sürecini sıfır masraf ile gerçekleştirmesi sağlanır. En güvenli nakliye hizmetini deneyimlemek için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Güzelyalı Parça Eşya Taşımacılık

Nakliyat hizmeti yalnızca ev için değil, yapı marketlerden veya spotçulardan alınan parça eşyalar için de talep edilmektedir. Kişiler bu eşyaları için nakliyat firmalarından hizmet talep ettiklerinde beklemedikleri cevaplar ile karşılaşmaktadır. Çünkü çoğu firma kamyonetlerine küçük gelen eşyaları taşımak istemezler veya taşıyacakları zaman da gerekenden fazla ücret isteyerek gereksiz masrafa yol açarlar. Haliyle kişiler de gereksiz masraf yapmak istemediği için eşyalarını kendi araçları ile taşımayı tercih ederler. Lakin müşteriler nakliye konusunda acemi oldukları için parça eşyalarına zarar verebilirler ve masraflardan kaçınayım derken daha fazla masrafa yol açarlar. Bu ve bunun gibi sebeplerden yola çıkarak sektördeki araç tipi eksikliğinin farkına varan Octovan, Güzelyalı parça eşya taşımacılık hizmeti talep eden müşterilerimiz için birden fazla araç tipi ile faaliyet göstermektedir. Bu araç çeşitlerimiz Octovan Mini, Octovan Large, Octovan Xlarge ve Octovan Ev Taşıma Kamyoneti olmak üzere dört çeşitten oluşmaktadır. Böylelikle müşterilerimiz eşyalarının boyutuna en uygun araç tipini seçer ve taşımacılık sürecini hızlandırarak en ekonomik nakliye hizmetinden yararlanır. Ayrıca parça eşya taşımacılık için ödeyeceğiniz fiyat; seçeceğiniz araç tipi, eşyalarınızın boyutu ve yol mesafesine göre farklılık göstermektedir. Bu sayede kendi bütçenize göre dilediğiniz araç tipini seçerek en uygun fiyata parça eşya nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Güzelyalı Nakliyat Hizmeti İçin Fiyat Bilgisi Almak

Octovan’da taşımacılık hizmetiniz için ilk teklif edilen fiyat sektördeki diğer firmaların aksine herhangi bir ek hizmet talep edilmediği müddetçe sabittir. Hizmetinizin konforunu bir üst seviyeye çıkarmak isterseniz ek hizmetlerimizden yararlanarak paketinizi özelleştirebilirsiniz. Premium nakliyat paketimiz özellikle taşınma günü evde bulunamayacak veya taşınma süresince halledilmesi gereken diğer işlemlerin yoğunluğunun üzerine, eşyaların kolilenmesi ve monte edilmesi gibi işlemleri de eklemek istemeyenler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Çünkü premium nakliyat paketimizi tercih ettiğiniz taktirde taşınırken eşyalara elinizi sürmenize ve evde bulunmanıza dahi gerek kalmadan nakliye işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Rezervasyon

Octovan’da evden eve, parça eşya, şehir içi veya şehir dışı nakliyat işlemleriniz için mobil uygulamamız veya internet sitemiz üzerinden kısa bir süre içerisinde taşımacılık hizmetiniz için en uygun tarihe rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra Octovan nakliyat hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız veya kafanıza bir soru takılması durumunda dilediğiniz gibi müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Kolay ve Güvenilir Güzelyalı Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'ın mutluluk taşıyan ekipleri alanında en az 5 yıl tecrübeli ve işini severek yapan profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede sizlere en kaliteli nakliyat hizmetini vermekteyiz. Memnuniyet puanı yüksek nakliyeciler eşliğinde Octovan nakliyat hizmeti almak istiyorsanız aşağıya tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!