0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Güngören Evden Eve Nakliye Hizmeti

Güngören içerisindeki bütün nakliyat işlemlerinizi Octovan ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğitimli ekiplerimiz eşliğinde profesyonel bir taşımacılık hizmeti alabilir, ek hizmetlerden yararlanarak paketinizi özelleştirebilirsiniz. Rezervasyon yapmak için hemen tıklayın.

Güngören Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin yüz ölçümü bakımından en küçük ilçesi olan Güngören, son zamanlarda atılan önemli adımlar ile İstanbul’un en gelişmiş semtlerinden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Evden eve nakliyat hizmetinin de sıkça talep edildiği Güngören; halka açık konserler gibi sosyo kültürel etkinlikleri, iş arayışında bulunan insanlar için kariyer ofisi aracılığıyla istihdam yaratması ve sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket etmesi ile taşınma taleplerini üzerine çeken Güngören’de en çok talep edilen nakliyat hizmetlerinden birisi “Güngören Evden Eve Nakliyat” hizmetidir.

Güngören Evden Eve Taşımacılık

Taşınırken dikkat edilmesi gereken püf noktalardan birisi yeni bir hayata başlayacağınız yerin güvenilir insanlardan oluşmasıdır. Taşınacağınız bölgenin insanlarının kalitesi ve güvenilirliği kadar tercih edeceğiniz nakliyat firmasının da güvenilir olması ve işini profesyonel bir şekilde yerine getirmesi gerekir. Octovan’da Güngören nakliye işleminiz için tercih edeceğiniz firmanın güvenilir olup kriterlerinize uyup uymadığını öğrenmek çok basittir. Çünkü Octovan’da nakliyat hizmeti veren her firma verdiği hizmetin ardından kullanıcı yorumuna ve puanına tabi tutulmaktadır. Bu sayede sizden önce işletmeyi tercih eden müşterilerin görüşlerinden yola çıkarak kriterlerinize en uygun firmayı bulabilirsiniz ve dilediğiniz firma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Octovan’ın memnuniyet puanı 5 üzerinden 4,67 olan ekipleri sayesinde taşınmanın kolaylaştırılabilir bir süreç olduğunu deneyimleyerek en kaliteli Güngören nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

Uzman Ekipler Eşliğinde Taşının

Octovan’da müşterilerimizin mutluluğu bizim için çok önemlidir. Bu yüzden yalnızca işini severek yapan ekipler ile işbirliği yapmaktayız. Ayrıca bu ekiplerimizin her biri alanında tecrübeli ve gerekli taşımacılık belgesine sahip profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede Güngören nakliye işlemlerinizi herhangi bir aksiliğe mahal vermeden pratik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sizde uzman ekipler eşliğinde kaliteli bir Güngören nakliyat hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Güngören Parça Eşya Taşımacılık

Müşterilerimize en kaliteli nakliyat hizmetini verme vizyonu ile hareket etmekteyiz. Bu amacımız doğrultusunda ise bünyemizde faaliyet gösteren eğitimli ekiplerin yeterlilik seviyelerini ve ekipmanlarını düzenli olarak denetlemekteyiz. Böylelikle sizlere en kaliteli Güngören nakliye hizmetini verebilmekteyiz. Güngören, parça eşya taşımacılık açısından büyük önem taşımaktadır. Çünkü bünyesinde birçok avm ve yapı market bulunmaktadır. Ayrıca bazı yapı marketlerin önemli şubeleri de bu ilçede yer almaktadır. Bundan dolayı “Güngören Parça Eşya Taşımacılık” hizmetine olan talep oldukça fazladır. Parça eşya nakliyat hizmeti, hizmetlerimiz arasında en ekonomik ve kolay olanıdır. Çünkü Güngören nakliye hizmeti için ödeyeceğiniz fiyat, tercih edeceğiniz araç tipine ve adresinizin uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Ek olarak yapı market vb. yerlerden aldığınız parça eşyaları aldığınız gün içerisinde nakliye ettirebilirsiniz. Bunun yanı sıra; Octovan Mini, Octovan Large, Octovan Xlarge araç çeşitlerinden eşyalarınızın boyutuna göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz ve eşyaların araçlara nasıl yerleştirileceğine dahi siz karar verirsiniz. En kaliteli Güngören nakliyat hizmeti için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Kendi Bütçenizi Ayarlayın

Octovan’da taşınma paketinizi kendi bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Sabit fiyat garantisi ile hizmet veren Octovan, talep edilen ilk hizmete ek olarak herhangi bir ek hizmet talep edilmediği sürece müşterilerinden ekstra ücret talep etmez. Dilerseniz premium taşımacılık hizmetimizden yararlanarak Güngören nakliyat işlemlerinizi daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Gün içerisinde yoğun olan kişiler tarafından sıkça tercih edilen premium taşımacılık hizmetinden yararlandığınız takdirde; kolileme, montaj ve demontaj işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan evden eve nakliyat hizmetinizi kısa sürede eşyalarınıza elinizi bile sürmeden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede en konforlu Güngören nakliye hizmetini deneyimleyerek eşyalarınızın nakliyat işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Güngören Evden Eve Nakliyat Rezervasyon

Octovan’da Güngören nakliyat hizmetiniz için rezervasyon ve fiyat alma işlemini mobil uygulamamız veya internet sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde gerçekleştirebilir, aklınıza herhangi bir soru takılması durumunda dilediğiniz gibi müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak yalnızca profesyonel ekipler ile çalışmaktayız. Bu sayede müşterilerimize en iyi nakliyat hizmetini vermekteyiz. Kusursuz bir nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!