0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Güneşli Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan'ın profesyonel ekipleri ile Güneşli içerisindeki nakliyat hizmetlerinizi sabit fiyat garantisi ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ek hizmetlerden yararlanabilir, paketinizi özelleştirebilirsiniz. En uygun fiyata nakliyat hizmeti almak için hemen tıklayın!

Güneşli Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde yer alan Güneşli, ilçe için kritik bir öneme sahiptir. Çünkü bölgedeki en önemli iş merkezleri ve kamu kurumlarının çoğu bu semtte yer almaktadır. Ek olarak belediye binasına da ev sahipliği yapan Güneşli, bulunduğu ilçedeki semtlere nazaran daha çok sosyal imkan bulundurması ve daha nezih bir yapıya sahip olması sebebi ile bölgede evden eve nakliyat talebinin en fazla olduğu yerlerden birisidir.

Güneşli Evden Eve Nakliye

Güneşli, kendi çevresindeki en gelişmiş ve gelişmeye devam eden semtlerden birisidir. Bundan dolayı bölgede yeni bir eve taşınmak isteyenlerin ilk tercih ettiği semtlerden birisi Güneşli’dir. Güneşli içerisindeki nakliyat işlemlerinizi kaliteli bir şekilde tamamlamak için en doğru firmayı arıyorsanız Octovan sizin için doğru bir tercih olacaktır. Çünkü Octovan olarak yalnızca profesyonel ekipler ile Güneşli nakliyat hizmeti vermekteyiz ve bu ekipleri düzenli olarak denetlemekteyiz. Ayrıca bu ekiplerin her biri alanında en az 5 yıl deneyimli ve gerekli belgelere sahip profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede Güneşli taşımacılık işlemlerinizi en rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak eşyalarınızı taşıyacak firmanın tecrübesinin ve kalitesinin yanında siz değerli müşterilerimizin diğer kriterlerine de uyum sağlaması gerekmektedir. Aksi halde taşınma günü istenmeyen sorunlar ile karşılaşmak kaçınılmaz olabilir. Bu ve bunun gibi durumlar için Octovan’ın eski müşterilerinden referans alabilirsiniz. Octovan’da Güneşli nakliye hizmeti veren her firma verdiği hizmetin ardından kullanıcı yorumuna ve puanına tabi tutulur. Böylelikle sizden önce herhangi bir Güneşli nakliyat firmasını tercih eden müşterilerin nasıl bir taşımacılık deneyimi yaşadığına dair detaylı bilgiye erişerek istediğiniz firmayı tercih edebilirsiniz. En temiz Güneşli evden eve nakliyat hizmeti için tercihinizi Octovan’dan yana kullanmanız yeterlidir.

Güneşli Premium Evden Eve Taşımacılık

Taşınma süresince evden eve nakliyat işlemlerinin seri ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Çünkü zaman insanlar için çok önemlidir. Ancak kimi zaman eşyaların hızlıca taşınmaya çalışılmasının sonucunda istenmeyen kazalar ve aksilikler olabilir. Octovan’da böyle bir durumun yaşanma ihtimali imkansız denecek kadar azdır. Çünkü evden eve, parça eşya veya ofis taşımacılık hizmeti için bünyemizde çalışan her firma nakliye alanında eğitimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Böylelikle Güneşli nakliye hizmetiniz konforlu bir şekilde gerçekleştirilir. Bazen eşyaları kolilemek ve montaj işlemlerini gerçekleştirmek onca işin üzerine gözde çok büyütülen bir işlem olabilir. Octovan bu noktada kalitesi ile tekrar yardımınıza koşuyor. Eğer ki eşyaların kolilenmesi, montaj ve demontaj edilmesi gibi işlemler ile uğraşmak istemiyorsanız Premium taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra taşınma işleminin yapılacağı alan dar bi konumda ise asansörlü nakliye hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bu sayede sadece anahtarı teslim ederek Güneşli nakliyat işlemlerinizi eşyalara elinizi bile sürmeden halletmiş olursunuz.

Güneşli Parça Eşya Taşımacılık

Güneşli kendi içerisinde birçok iş merkezine ve fabrika üretim merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır ve bu firmaların bir kısmının satış mağazaları da Güneşli’de faaliyet göstermektedir. Buna bağlı olarak Güneşli, Bağcılar ilçesindeki mobilya ve beyaz eşya gibi yapı marketlerden satın alınabilecek eşyaların ticaretinin en çok döndüğü semtlerden bir tanesidir. Octovan olarak bu tarz parça eşyalarınızın nakliye işlemleri en tasarruflu şekilde gerçekleştirilsin diye birden fazla araç tipi ile hizmet vermekteyiz. Bu araç tiplerimiz Octovan Mini, Octovan Large ve Octovan Xlarge olmak üzere üç çeşitten oluşmaktadır. Eşyalarınızın boyutuna göre Güneşli parça eşya taşımacılık hizmeti için istediğiniz araç tipini seçebilirsiniz ve ona göre bir ücret tarifesine tabi tutulursunuz. Buna bağlı olarak Güneşli parça eşya taşımacılık işlemlerinizi en ekonomik şekilde sabit fiyat garantisi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hasar Güvencesi İle Nakliyat Hizmeti

Bazı kişiler için eşyaları taşınırken uygulanan güvenlik önlemleri yeterli değildir. Çünkü bazı eşyaların maddi ve manevi değeri çok fazla olabilir. Bu yüzden kişiler ister istemez endişelenmektedir. Octovan’da eşyalarınızın güvenliği hususunda endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü eşyalarınız alanında profesyonel kişiler tarafından taşınır. Lakin güvenlik önlemlerini bir üst basamağa taşımak isterseniz “eşya sigortalama hizmeti” tam size göre. Bu hizmetimiz kapsamında bizim tarafımızdan paketlenip taşınan eşyalarınızın başına herhangi bir hasar gelir ise oluşan zarar firmamız tarafından karşılanır. Böylelikle ekstra masraflardan kaçınarak Güneşli nakliye işlemlerinizi en uygun fiyata kaliteli bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Güneşli Nakliyat Hizmeti İçin Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Güneşli nakliyat hizmeti için mobil uygulamamız veya internet sitemiz üzerinden gerekli bilgileri doldurduktan sonra en uygun tarih ve fiyat bilgisine ulaşarak Güneşli evden eve nakliyat, parça eşya ve ofis taşımacılık işlemlerinizi dilediğiniz gib kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk anında müşteri hizmetlerimiz her zaman yanınızda!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan ile taşınırken memnuniyet puanı 5 üzerinden 4,67 olan nakliyatçılarımız sayesinde eşyalarınız için endişelenmenize gerek kalmaz. Bu sayede en güvenilir nakliyat hizmetini deneyimlersiniz. En avantajlı fiyatlarla en kaliteli nakliyat hizmeti için hemen tıklayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!