0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Göztepe Evden Eve Nakliye Hizmeti!

Octovan'da en iyi nakliye ekipleri ile Göztepe evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, hizmetinizi özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Taşıma hizmetiniz için rezervasyon yapmak ve fiyat almak için hemen tıklayın!

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat işleminizde hiçbir problem yaşamadan nakliyatınızı gerçekleştirmek için firmanın size sunduğu seçenekleri değerlendirmelisiniz. Octovan sizlere nakliyatınız ile ilgili birçok seçenek sunar. Aynı zamanda bir çok imkan sağlar. Octovan;Eşya Sigortası, Sabit Fiyat Garantisi, Müşteri Servisi, Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı, Alanında Profesyonel Bir Nakliye Ekibi İle Çalışma, Nakliye Ekiplerinin Değerlendirilmesi, Nakliyeye Uygun Çeşitli Araç Tipi ve diğer imkanları ile senin yanında olmaktan gurur duyuyor !

Göztepe Evden Eve Nakliyat Rezervasyon Oluşturmak

Göztepe evden eve nakliyat işleminiz için Octovan’da rezervasyon oluşturmak çok kolay. Yapmanız gereken ana sayfamızda bulunan ve sizlere sabit fiyat garantisi sunan fiyat al modülümüzden nakliye bilgilerinizi girerek işleminiz için ayırmanız gereken bütçeyi görebiliyorsunuz. Sonrasında uygun olduğunuz bir için işleme devam ederek uygun bir tarih belirleyebilir ve Göztepe evden eve nakliyat işleminizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Göztepe Evden Eve Nakliyatta Fiyat Neye Göre Belirlenir ?

Octovan ile yapacağınız Göztepe evden eve nakliyat işleminizin fiyatını taşımak istediğiniz eşyaların sayısı, kullanılan araç, sizinle çalışacak personel sayısı, ek hizmetler alıp almamanız, evinizin kaç odalı olduğu gibi birçok etmen sonucunda toplam bir fiyat verilir. Fiyat oluşturmak için göze alınan maddeler çok gibi gözükse de Octovan, Göztepe evden eve nakliyat fiyatınızı sizler için uygun, bütçenizi aşmayacak fiyata indirmeye çalışır.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Göztepe evden eve nakliyat işleminiz için sizler de fiyat al modülümüzden nakliye detaylarınıza ilişkin sabit fiyat alabilir ve Göztepe evden eve nakliyat işleminize bir an önce başlayabilirsiniz! Dilerseniz ek hizmetlerimizden yararlanarak hiçbir uğraş vermeden nakliyat sürecinizin daha profesyonel bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!