0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Gemlik Evden Eve Nakliyat

Octovan'da güvenilir nakliyecilerle Gemlik evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerinin yanı sıra, aldığınız hizmeti özelleştirebilir; premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bursa gemlik nakliyat hizmeti rezervasyonu için tıklayın!

Gemlik Evden Eve Nakliyat

Gemlik evden eve nakliyat hizmetleri Bursa’da en fazla ilgi gören nakliyat hizmetlerinin başında gelmektedir. Bursa’nın en büyük ilçelerinden biri olan Gemlik, ev taşıma, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de listenin en üst sıralarında yer almaktadır. Şehir merkezine 32 km uzaklıkta olan Gemlik, Armutlu, Çınarcık, Orhangazi, Yenişehir, Kestel, Gürsu, Osmangazi ve Mudanya ile komşudur. Konumu ve sunduğu sosyal yaşam alanları ile öne çıkan Gemlik özellikle zeytin tarlaları ile tanınmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Gemlik evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Gemlik Parça Eşya Taşıma

Gemlik parça eşya taşıma hizmetlerine de yön veren merkezlerden bir tanesidir. Bölgenin, Türkiye’nin en hızlı büyüyen merkezlerinden biri olması nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine olan talep çok yüksektir. Özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve koltuk takımları gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların istenen noktaya sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınabilmesi için Gemlik parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden satın alınan büyük ve ağır eşyaların da hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye edilmesi için parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Gemlik parça eşya taşıma hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Gemlik Evden Eve Nakliye

Gemlik evden eve nakliye işlemlerinde profesyonellik ve tecrübe büyük önem taşımaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıma vizyonu ile hizmet sunan Octovan, kusursuz bir ev taşıma deneyimi vadetmektedir. Alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapan Octovan, hizmet alan kişilere nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunmaktadır. Nakliyat firmalarının taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler veren Octovan, hasar garantisi ile fark yaratmaktadır. Nakliyat esnasından eşyalarda oluşan hasarlar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. Kusursuz bir Gemlik evden eve nakliye hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Gemlik Evden Eve Taşımacılık

Gemlik evden eve taşımacılık hizmetleri alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonelliği yaşayacağınız taşınma tecrübesine yön vermektedir. Bu yüzden en doğru nakliyat firmasını seçebilmek kritik bir öneme sahiptir. Hizmet almak isteyen kişilere taşınma öncesinde ve sonrasında sürekli olarak destek olan Octovan, problemsiz bir taşınma deneyimi için uzman ekipleri ile her zaman yanınızdadır. Yaşanan herhangi bir sorunda Octovan’ı arayarak sorunun çözümü için destek alabilirsiniz. Alanında deneyimli ve profesyonel nakliyat ekipleri ile her zaman yanınızda olan Octovan, en iyi Gemlik evden eve taşımacılık hizmeti için de en güvenilir adrestir.

Gemlik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Gemlik evden eve nakliyat firmaları arasındaki rekabet her geçen gün bir üst seviyeye çıkmaktadır. Bölgenin çok yoğun şekilde göç alması nedeni ile nakliyat firmalarının sayısı da hızlı bir şekilde artmaktadır. Bu nedenle firmalar arasındaki rekabet çok üst seviyededir. Gemlik’in nakliyat sektörünün önemli pazarlarından biri olması nedeni ile bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmaları aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük sorunlar yaşanmaktadır. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Gemlik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gemlik evden eve nakliyat fiyatları Bursa’nın diğer büyük ilçeleri ile kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlıdır. Bölgede çok fazla sayıda nakliyat firmasının faaliyet göstermesi fiyatların aşağı inmesine neden olmaktadır. Bölgedeki nakliyat firmaları, yaşanan yoğun rekabet ortamında rakiplerinin önüne geçebilmek için fiyatlarda indirim yapmayı tercih etmektedir. Bunun sonucu olarak Gemlik evden eve nakliyat fiyatları da aşağı inmektedir. Ancak sorunsuz bir nakliyat deneyimi yaşamak için tek kriter fiyat değildir. Nakliyat firmasının deneyimi ve profesyonelliği de büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle en iyi Gemlik evden eve nakliyat fiyatları ve en iyi hizmet kalitesini bulabileceğiniz tek adres Octovan’dır.

Gemlik Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Gemlik evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firmasını seçimi yapılırken büyük önem taşımaktadır. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her hizmetin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler Gemlik evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Nakliyat firması seçimi yapmadan önce mutlaka Gemlik evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Gemlik Şehirler Arası Nakliyat

Gemlik şehirler arası nakliyat hizmetlerine de öncülük eden ilçelerden bir tanesidir. Bursa’nın ve Türkiye’nin en hızlı gelişen ve nüfusu artan merkezlerinden biri olan Gemlik şehirler arası nakliyat hizmetlerinin en fazla ilgi gördüğü ilçeler arasındadır. Bölgenin nüfusunun her geçen yıl katlanarak artması nedeni ile Gemlik şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan talep de sürekli artmaktadır. Şehir dışından Bursa’ya göç eden orta gelirli ailelerin büyük bir bölümü Gemlik’te yaşamayı tercih etmektedir. Bu yüzden Gemlik şehirler arası nakliyat hizmetlerine de yön vermektedir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Gemlik şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Güvenilir Gemlik Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Gemlik evden eve nakliyat, eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetlerinin yanı sıra, Octovan özel hizmetlerinden yararlanarak premium hizmet veya asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!