0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Ankara Etlik Nakliye Hizmeti

Ankara Etlik evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Octovan'da taşıma hizmetinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, ya da premium hizmetten faydalanabilirsiniz. Octovan güvencesiyle taşınmak için hemen tıklayın!

Etlik Evden Eve Nakliyat

Etlik evden eve nakliyat hizmetleri Ankara’da en fazla ilgi gören nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır. Ankara’nın Keçiören İlçesi’ne bağlı bir semt olan Etlik ev taşıma, parça eşya taşıma ve ofis taşıma gibi hizmetlerin de sıkça talep edildiği merkezlerdendir. Ankara’nın en kalabalık semtlerinden biri olan Etlik her yıl çok sayıda göç almaya devam etmektedir. Aynı zamanda Ankara’nın ve Türkiye’nin en hızlı gelişen semtlerinden biri olan Etlik şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de öne çıkmaktadır. Ankara’nın en köklü semtleri arasında yer alan Etlik, konumu, sosyal yaşam alanları ve ulaşım kolaylıkları ile dikkat çekmektedir. En iyi Etlik evden eve nakliyat hizmeti için Octovan ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Etlik Parça Eşya Taşıma

Etlik parça eşya taşıma hizmetlerinin en fazla talep edildiği semtlerden bir tanesidir. Bölgenin çok yoğun bir şekilde göç alması ve gelişmeye devam etmesi nedeni ile parça eşya taşıma hizmetleri yoğun ilgi görmektedir. Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük ağır ve geniş eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için parça eşya taşıma hizmetleri talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden alınan büyük ve ağır eşyaların istenen noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması için de parça eşya taşıma hizmeti alınmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Etlik parça eşya taşıma hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Etlik Evden Eve Nakliye

Etlik evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Nakliyat firması seçimi yapılırken firmanın tecrübesi ve profesyonellik seviyesi hizmet kalitesini belirleyen en önemli unsurlardır. Bu neden ile Octovan, alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Hizmet alan kişilere sabit fiyat garantisi sunan Octovan’da taşınma günü ek ücret talebi gibi kötü sürprizler ile kesinlikle karşılaşılmamaktadır. En iyi ve en kaliteli Etlik evden eve nakliye hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Etlik Evden Eve Taşımacılık

Etlik evden eve taşımacılık hizmetleri büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Müşterilerine kusursuz bir nakliyat deneyimi sunan Octovan, uzman ekipleri ve ayrıcalıkları ile fark yaratmaktadır. Hizmet alan kişilere nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunan Octovan, sabit fiyat garantisi ile öne çıkmaktadır. Ek olarak müşterilerine hasar garantisi de sunan Octovan’da eşyalar taşınma sürecinde hasar görmesi durumunda oluşan hasar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Etlik evden eve taşımacılık hizmeti almak için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Etlik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Etlik evden eve nakliyat firmaları arasında çok yoğun bir rekabet yaşanmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise bölgede çok sayıda nakliyat firmasının faaliyet göstermesidir. Ek olarak, bölgenin nakliyat sektörünün en büyük pazarlarından biri olması nedeni ile Etlik’te çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Dolandırıcı firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunların yaşanmaması için doğru nakliyat firması seçimi yapmak gerekmektedir. En iyi Etlik evden eve nakliyat firmaları ile çalışmak için tek yapmanız gereken Octovan’a ulaşmaktır.

Etlik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Etlik evden eve nakliyat fiyatları Ankara’nın diğer büyük semtleri ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlıdır. Bunun en önemli nedeni ise Etlik evden eve nakliyat firmalarının sayısının çok fazla olmasıdır. Rekabet ortamında daha fazla iş almak isteyen nakliyat firmalarının fiyat indirimine gitmesi ile birlikte diğer firmalar da yarışta kalmamak için fiyat düşürmeyi tercih etmişlerdir. Bu yüzden de Etlik nakliyat fiyatları önemli bir düşüş yaşamıştır. En kaliteli nakliyat hizmeti ve en iyi Etlik evden eve nakliyat fiyatları için Octovan her zaman sizinle!

Etlik Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Etlik evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesidir. Octovan ile çalışan tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmeti karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler evden eve nakliyat bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat hizmetini hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Eğer Etlik nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız mutlaka Etlik evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. Octovan’da olumsuz yorumları bulunan ve düşük puanlı nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. Bu firmalar belirli bir süre içerisinde sistemden otomatik olarak silinmektedir.

Etlik Şehirler Arası Nakliyat

Etlik şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de öne çıkan semtlerden bir tanesidir. Ankara’nın en hızlı büyüyen ve gelişen semtlerinden biri olan Etlik, her yıl çok sayıda göç almaktadır. Orta gelirli ailelerin yaşam alanı olarak tercih ettiği Etlik şehir dışından gelen birçok aileye de ev sahipliği yapmaktadır. Bölgenin şehir merkezine yakın konumu, ulaşım kolaylıkları, sosyal yaşam alanları ve eğitim, sağlık fırsatları nedeni ile Etlik tam anlamı ile bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Farklı şehirlerden Ankara’ya taşınmaya karar veren birçok aile şehirler arası nakliyat hizmeti talep etmektedir. En iyi Etlik şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!