0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Etiler Evden Eve Nakliyat

Tecrübeli Etiler Evden Eve Nakliyat

Taşınma dönemi içerisindeyseniz ve güvenebileceğiniz bir evden eve nakliyat platformu arıyorsanız tam yerindesiniz demektir. Octovan ile güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde taşınarak hiçbir problem ile karşılaşmazsınız. Profesyonel nakliye ekibi ve kolay ödeme seçenekleri ile Octovan web sitesine göz atmalı ve taşınacağınız tarihe randevu almalısınız. Eğer aklınızda ki sorulara yanıt bulmak isterseniz yazımızın devamını okumayı unutmayın!

Etiler Evden Eve Nakliyat Hizmeti için Yapmam Gereken İşlemler Nelerdir?

Etiler evden eve nakliyat hizmetini Octovan ile almaya karar verdiyseniz randevu almak için yapmanız gereken adımlar çok basit. İlk olarak Octovan web sitesine girmeniz gerekiyor. Siteye girdikten sonra fiyat modülümüz sayesinde ödeyeceğiniz miktarı kendiniz hesaplayabilirsiniz. Fiyatı hesapladıktan sonra gerekli bilgileri girerek istediğiniz tarihte nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Etiler Evden Eve Nakliyat Hizmeti Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Octovan ile Etiler evden eve nakliyat hizmeti almak her açıdan çok kolaydır. Randevu alırken, ödeme yaparken ve taşıma günü hiçbir sıkıntı çıkmadan kolay bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Etiler evden eve nakliyat hizmetinin ödemesini iki şekilde yapabilirsiniz. Birincisi randevu alırken karşınıza çıkan Kredi Kartı ile ödeme ekranında güvenli şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz nakit olarak da taşıma gününde ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiler Evden Eve Nakliyat Fiyatları Sabit Midir?

Kesinlikle! Octovan ile alacağınız Etiler evden eve nakliyat fiyatları sabittir. Yani herkese aynı koşullarda aynı fiyat uygulanır. Girdiğiniz oda sayısı gibi bilgilere göre fiyat hesaplaması yapılır. Hatta bu hesaplamayı fiyat modülümüz sayesinde siz de yapabilirisiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Octovan web sitesine girip fiyat al seçeneğine tıklamanız olacaktır. Ödeme yaptığınızda hesapladığınız fiyat kadar ödeme yaparsınız.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!