COVID-19'a yönelik önlemlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Eryaman Nakliye Hizmeti

Ankara Eryaman evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Octovan'da taşıma hizmetinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, ya da premium hizmetten faydalanabilirsiniz. Octovan güvencesiyle taşınmak için hemen tıklayın!

Eryaman Evden Eve Nakliyat

Eryaman evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda Ankara’da nakliyat sektörüne yön veren hizmetlerden bir tanesidir. Ankara’nın Etimesgut İlçesi’ne bağlı en büyük semtlerden Eryaman ev taşıma, evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma alanlarında sektöre öncülük etmektedir. 1990’lı yıllarda toplu konut projelerinin üst üste hayata geçirilmesi ile birlikte çok hızlı bir şekilde büyümeye başlayan Eryaman evden eve nakliyat hizmetinin en fazla talep edildiği merkezler arasında yer almaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Eryaman evden eve nakliyat hizmeti alabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Eryaman Parça Eşya Taşıma

Eryaman parça eşya taşıma hizmetlerinde de listenin en üst sıralarında kendine yer bulmaktadır. Bölgenin Türkiye’nin en fazla göç alan ve hızlı gelişen merkezlerinden biri olması nedeni ile Eryaman parça eşya taşıma hizmetlerine olan talep de oldukça yüksektir. Özellikle çamaşır makinası, bulaşık makinası ve buzdolabı gibi özel araç ile taşınamayacak kadar büyük ve geniş eşyaların istenen yere hızlı ve güvenli bir şekilde taşınabilmesi için parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. Ek olarak yapı marketlerden satın alınan büyük eşyaların problemsiz bir şekilde taşınabilmesi için de Eryaman parça eşya taşıma hizmeti çok yoğun bir şekilde talep edilmektedir. En iyi Eryaman parça eşya taşıma hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Eryaman Evden Eve Nakliye

Eryaman evden eve nakliye hizmetinin son yıllarda çok daha popüler hale gelmesinin en önemli nedeni bölgenin çok yoğun bir şekilde göç almasıdır. Eryaman’da inşa edilen devlet destekli büyük toplu konut projeleri nedeni ve bölgedeki iş olanaklarının artması ile birlikte Eryaman evden eve nakliye talepleri kısa süre içerisinden iki katına çıkmıştır. Eryaman’ın orta gelirli ailelere uygun olması ve çok sayıdaki sosyal yaşam alanları bu bölgeyi tam anlamı ile bir cazibe merkezine dönüştürmüştür. Sorun yaşamadan güvenli bir Eryaman evden eve nakliye hizmeti alabilmek için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Eryaman Evden Eve Taşımacılık

Eryaman evden eve taşımacılık işlemleri büyük bir deneyim ve özveri gerektirmektedir. Hizmet alan kişilerin memnuniyetini her zaman en önde tutan Octovan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile işbirliği yapmaktadır. Hizmet alan kişilere nakit ödeme imkanının yanı sıra kredi kartı ile de ödeme yapabilme fırsatı sunan Octovan ek olarak hasar güvencesi de sunmaktadır. Eşyaların taşınması sırasında oluşan hasarlar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. Sunduğu benzersiz fırsatlar ile fark yaratan Octovan, en kaliteli ve en uygun fiyatlı Eryaman evden eve taşımacılık hizmetini alabileceğiniz tek adrestir!

Eryaman Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eryaman evden eve nakliyat firmaları sayısı son yıllarda iki katına çıkmıştır. Bölgenin Türkiye’nin en fazla göç alan merkezlerinden biri olması nedeni ile nakliyat hizmetleri talepleri artmıştır. Nakliyat taleplerinin hızlı bir şekilde artması ile birlikte Eryaman evden eve nakliyat firmaları da katlanarak artmaktadır. Eryaman’ın en büyük nakliyat pazarlarından biri haline gelmesi ile birlikte bölgede çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması faaliyet göstermeye başlamıştır. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ika edebilmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir nakliyat firması ile karşılaştığında büyük sorunlar yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunlar yaşamamak için tek yapmanız gereken internet ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

## Eryaman Evden Eve Nakliyat Tavsiye Eryaman evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi aşamasında önemli bir rol oynamaktadır. Octovan çatısı altında hizmet veren tüm nakliyat firmaları verdikleri her nakliyat hizmetinin karşılığında hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanlarını inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Eryaman nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka Eryaman evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Eryaman Şehirler Arası Nakliyat

Eryaman şehirler arası nakliyat hizmetlerinin de en fazla talep edildiği noktalardan bir tanesidir. Ankara’nın en hızlı gelişen semtleri arasında yer alan Eryaman çok yoğun bir şekilde göç aldığı için Eryaman şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan talep de çok yüksektir. Bölgenin orta gelir seviyesine hitap etmesi nedeni ile farklı şehirlerden Ankara’ya göç eden ailelerin büyük bir çoğunluğu Eryaman bölgesinde yaşamayı tercih etmektedir. Sorunsuz ve güvenli bir Eryaman şehirler arası nakliyat hizmeti almak için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan ile iletişime geçmektir. Uzman ekipleri ve müşteri hizmetleri ile Octovan her zaman yanınızda!

## Eryaman Evden Eve Nakliyat Fiyatları Eryaman evden eve nakliyat fiyatları Ankara’nın diğer ilçe ve semtleri ile karşılaştırıldığında çok daha uygundur. Özellikle Çankaya gibi ilçelerde nakliyat hizmeti ücretleri çok yükselirken Etimesgut ve çevresinde bu ücretler daha makul seviyelerdedir. Eryaman evden eve nakliyat fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterse bu ücretler belirli bir seviyenin altına düşmemektedir. Piyasanın çok altında fiyat teklifi sunan firmalar genellikle dolandırıcı nakliyat firmalarıdır. Daha uygun ücretle hizmet almak isterken mağdur olmamak için doğru nakliyat firması seçimi yapmak büyük önem taşımaktadır. Taşınma günü olumsuz sürprizler yaşamamak için Octovan’ın uzman ekipleri ile işbirliği yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden bize ulaşmak!

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+0750 - 1000 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
1+1950 - 1250 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
2+11100 - 1350 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL
3+11450 - 1800 TL300 - 500 TL100 - 200 TL100 - 200 TL100 - 200 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Eryaman Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Octovan olarak en profesyonel ve güvenli evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Siz de taşıma hizmetlerinde en profesyonel güvenilir ve temiz bir taşıma hizmeti için hemen bizi arayın!

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular