0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat Opsiyonlu Nakliyat Firması Bulmak

Ne yazık ki günümüzde birçok evden eve nakliyat firmaları müşterinin fikrini almamakta ve müşteriye sadece tek bir seçenek sunmaktadır. Bu firmaların aynı zamanda personel ve araç yetersizliğinden dolayı aslında ufak ücretler ödemeniz gereken nakliyatlarınıza tek tip nakliyat aracı ile çalıştıkları için daha fazla ücret ödemek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu da sizin bütçenizi aşmanıza ve stres üstüne stres almanıza sebep olmaktadır. Octovan ise nakliyat süreciniz için birçok seçenek sunmaktadır. Erenköy evden eve nakliyat işlemlerinde araç tipinden, nakliyatınızı gerçekleştirecek personel sayısına kadar seçenekleriniz mevcuttur ve fiyatlar açık olarak belirtilmiştir.

Octovan’da Nakliyat Arabası Çeşitliliği!

Octovan’da nakliyat yoğunluğunuza göre araba kullanılır. Octovan’da 4 tip nakliye arabası vardır. Bunlar; Octovan Mini ,Octovan Large, Octovan XLarge, Octovan Ev Taşıma Kamyoneti. Mini, Large ve XLarge araçlarımız daha çok parça eşya taşımak için tercih edilmektedir. Çünkü ebatları tüm evi taşımaya uygun değildir. Dolayısıyla Erenköy evden eve nakliyat işleminiz için ev taşıma kamyonetimizi tercih etmeniz sizler için en sorunsuz ve güvenilir yöntem olmaktadır. Çünkü bir evinizin tüm eşyalarını taşımak istiyorsanız, ev taşıma kamyonetimizle tek seferde taşımak eşyalarınızın hasar görmemesi ve sizin için daha tasarruflu olması için önemlidir.

Erenköy Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Octovan’da tüm nakliyat işleminiz sistematik ve profesyonel şekilde yapılır. Nakliyat işleminizi yüksek puan alan ve referansa sahip olan nakliyat ekiplerimizle tamamlamaktasınız. Dilerseniz ek hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. En önemlisi ise Erenköy evden eve nakliyat işleminiz için ne kadar bütçe ayıracağınızı belirleyebilir ve nakliyatınızı gerçekleştirmeden önce bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Teklif verdiğimiz fiyatta siz herhangi bir ekleme ya da çıkarma yapmadığınız takdirde bir artış ya da azalış olmamaktadır.

Erenköy Evden Eve Nakliyat Ek Hizmetler Seçeneği

Sizlere sadece nakliyat arabasını sağlayarak taşıma işleminizi yapmak yerine daha çok imkan sunmak istiyoruz. Octovan’da ek hizmetlerimizden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Ek hizmetlerimiz,Kolileme Hizmeti,Duvar Montaj ,Avize Montaj,Stor Perde Montaj olarak ayrılmaktadır. Alanında oldukça deneyimli ve profesyonel olan ekiplerimiz sizler için bu hizmetleri karşılamaktadırlar. Montaj ve kolileme işlemi her ne kadar basit görünse de, bilmeyen bir kişi için bu işlemler beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Örneğin; montaj işleminin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız yanlış montaj dolayısıyla yeni evinize ya da eşyanıza zarar verebilirsiniz . Kolileme işlemi için de irçok eşyayı kolileme sırasında büyük zaman kaybına uğrayabilir ve yanlış kolilendiği takdirde değerli eşyalarınız taşıma sırasında zarar görebilir. Bu bağlamda Erenköy evden eve nakliyat işleminizde herhangi bir soruna ve aksaklığa yer vermemek için kolileme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Erenköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Erenköy evden eve nakliyat fiyatları aşağıdaki gibidir. Sizler de Octovan’la yapacağınız kendi nakliyat işleminize ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini öğrenmek için fiyat al modülümüzden nakliyat detaylarınızı ve tercihlerinizi belirterek sabit bir fiyat alabilirsiniz. Verilen fiyat, nakliyatınızla ilgili herhangi bir değişiklik yapmadığınız sürece değişmeyecektir.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!