0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Tecrübeli Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Octovan ile tecrübeli Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti almaya ne dersiniz? Profesyonel nakliyat ekibi, güvenli ödeme yöntemleri ve eşya sigortası ile kolay bir taşınma dönemi geçirin.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat İşlemleri Nelerdir?

Eğer sizde Octovan ile evden eve nakliyat hizmeti almak isterseniz yapmanız gerekenler çok kolay. Octovan’ın sitesine giriyor ve randevu almak için gerekli yerleri dolduruyorsunuz, dilerseniz bu sırada kredi kartı ile ödeme de yapabilirisiniz. Ama nakit ödeme yapmak isterseniz taşınmanın gerçekleştiği gün ekip arkadaşlarımıza ödeme yapabilirsiniz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Öncesinde Hangi Hazırlıkları Yapmalıyım?

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti gerçekleşmeden önce taşınacak eşyalarınızı taşımaya uygun hale getirmeniz gerekir. Yani kırılacak olanları kolileyip boşaltılacak olanları boşaltmak gibi. Ama eğer kolileme hizmetinden yararlandıysanız nakliyat işlemi öncesinde ekip arkadaşlarımız gelerek evinizde kolilemeye uygun hangi eşyalar varsa onları düzenli ve dikkatli bir şekilde kolileyip taşımaya uygun hale getireceklerdir.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Octovan ile aldığınız Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatları sabittir. Yani ek paket almadığı sürece herkes aynı ücreti öder. İsterseniz Octovan sitesine girerek fiyat modülünden Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplayabilirsiniz. Hesapladığınız miktar ek paket almadığınız ve yanlış hesaplama yapmadığınız sürece değişmeyecektir. Dilerseniz aşağıdaki tablodan sabit Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!