0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle İzmir Bornova Nakliye Hizmeti

Octovan güvencesiyle Ankara Keçiören evden eve nakliye, eşya taşıma ve ofis taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Octovan'da taşıma hizmetinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, ya da premium hizmetten faydalanabilirsiniz. Bornova nakliyat rezervasyonunuzu yapıp fiyatını öğrenmek için tıklayın!

Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova evden eve nakliyat hizmetleri İzmir’de öne çıkan nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. İzmir’in en büyük ve en önemli ilçelerinden biri olan Bornova parça eşya taşıma, ev taşıma ve eşya depolama gibi hizmetlere de öncülük etmektedir. Karşıyaka, Menemen, Manisa, Bayraklı, Kemalpaşa, Konak ve Buca ile komşu olan Bornova, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen ilçelerinden bir tanesidir. Ege Üniversitesi ve Hastanesi’ne de ev sahipliği yapan bölge öğrencilerin yoğun olarak yaşadığı merkezler arasında yer almaktadır. Bölgenin çok yoğun bir şekilde göç alması nedeni ile nakliyat hizmeti talepleri de çok fazladır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Bornova evden eve nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Bornova Evden Eve Taşımacılık

Bornova evden eve taşımacılık hizmetleri büyük bir deneyim ve profesyonellik istemektedir. İşbirliği yapacağınız nakliyat firmasının sunduğu hizmet kalitesi aynı zamanda alacağınız nakliyat hizmetinin de kalitesini belirlemektedir. Bu yüzden alanında en az 5 yıl deneyimli nakliyat firmaları ile çalışan Octovan, müşterilerine kusursuz bir nakliyat deneyimi yaşatmak için taşıma ekiplerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Birlikte çalıştığı nakliyat firmalarının donanımlarını ve güncellik seviyelerini de sürekli olarak denetleyen Octovan, sabit fiyat garantisi ile öne çıkmaktadır. Sabit fiyat garantisi ile hizmet alan kişiler taşınma günü ek ücret talepleri gibi olumsuz sürprizlerle karşılaşmamaktadır. En iyi Bornova evden eve taşımacılık hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Bornova Evden Eve Nakliye

Bornova evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de nakliyat firması seçimidir. Nakliyat firmasının tecrübesi profesyonelliği sorunsuz bir evden eve nakliye hizmeti için en önemli unsurlardır. Bu nedenle alanının en deneyimli nakliyat ekipleri ile çalışan Octovan, sunduğu ayrıcalıklarla da öne çıkmaktadır. Hizmet alan kişilere nakit ödemenin yanı sıra kredi kartı ile de ödeme yapabilme olanağı sunan Octovan, hasar garantisi ile fark yaratmaktadır. Octovan’da taşınma esnasında eşyaların hasar görmesi durumunda, oluşan hasar nakliyat firması tarafından aynı gün içerisinde karşılanmaktadır. En iyi Bornova evden eve nakliye hizmeti için Octovan’a ulaşmanız yeterlidir.

Bornova Parça Eşya Taşıma

Bornova parça eşya taşıma hizmetleri de İzmir’de öne çıkan bir başka nakliyat hizmetidir. Bölgenin çok hızlı bir şekilde göç alması ve öğrenci nüfusunun çok yoğun olması nedeni ile parça eşya taşıma hizmetlerine olan ilgi çok yüksektir. Özellikle özel araç ile taşınamayacak kadar büyük, geniş ve ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için parça eşya taşıma hizmeti talep edilmektedir. Ek olarak, yapı marketlerden satın alınan büyük ve ağır eşyaların taşınması için de parça eşya taşıma hizmeti tercih edilmektedir. En iyi Bornova parça eşya taşıma hizmeti için Octovan her zaman yanınızda!

Bornova Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bornova evden eve nakliyat firmaları arasında yoğun bir rekabet yaşanmaktadır. Özellikle bölgenin her yıl çok sayıda göç alması nedeni ile nakliyat hizmetlerine olan talep en üst seviyededir. Bu nedenle de Bornova’da çok sayıda nakliyat firması hizmet vermektedir. Öte yandan, bölgenin nakliyat sektörünün önemli merkezlerinden biri olması nedeni ile çok sayıda dolandırıcı nakliyat firması bu merkezde faaliyet göstermektedir. Dolandırıcı nakliyat firmaları piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunarak hizmet almak isteyen kişileri kolayca ikna edebilmektedir. Bu firmalar aldıkları işi belirli bir komisyon karşılığında farklı bir nakliyat firmasına devretmektedir. Hizmet alan kişiler taşınma günü farklı bir firma ile karşılaştığında büyük problemler yaşanabilmektedir. En iyi Bornova evden eve nakliyat firmaları ile çalışmak için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektir.

Bornova Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bornova evden eve nakliyat fiyatları İzmir’in diğer ilçeleri ile kıyaslandığında daha uygun fiyatlıdır. Bunun en önemli nedeni de nakliyat firmaları arasında yaşanan rekabettir. Rekabet ortamında öne çıkmak isteyen nakliyat firmalarının fiyatları aşağı çekmesi ile birlikte Bornova nakliyat hizmetleri fiyatları da düşüş yaşamıştır. En kaliteli ve en uygun Bornova evden eve nakliyat fiyatları için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Bornova Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Bornova evden eve nakliyat tavsiye bölümü nakliyat firması seçimi yaparken öne çıkmaktadır. Octovan ile çalışan tüm nakliyat firmaları, verdikleri her hizmetin karşılığında, hizmet alan kişilerden kullanıcı yorumu ve puan almaktadır. Nakliyat firmalarının kullanıcı yorumları ve puanları herkes tarafından incelenebilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler evden eve nakliyat tavsiye bölümünü inceleyerek kendilerine en uygun nakliyat firmasını hızlı ve kolay bir şekilde seçebilmektedir. Eğer Bornova nakliyat hizmeti almayı planlıyorsanız mutlaka Bornova evden eve nakliyat tavsiye bölümünü incelemenizi tavsiye ediyoruz. Octovan’da olumsuz yorumları bulunan ve düşük puanlı nakliyat firmaları kesinlikle iş alamamaktadır. En kaliteli nakliyat hizmetleri için tek yapmanız gereken Octovan ile iletişime geçmektedir.

Bornova Şehirler Arası Nakliyat

Bornova şehirler arası nakliyat hizmeti de İzmir’de en fazla talep gören nakliyat hizmetlerinden bir tanesidir. Özellikle Bornova’nın Ege Üniversitesi’ne ev sahipliği yapması nedeni ile şehir dışından çok sayıda öğrenci okumak için Bornova’ya gelmektedir. Öğrenci nüfusunun çok fazla olması nedeni ile de şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan talepler de çok fazladır. Şehirler arası nakliyat hizmeti daha fazla tecrübe ve özveri gerektirmektedir. Bu nedenle Octovan, alanının en deneyimli nakliyat firmaları ile çalışmaktadır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Bornova şehirler arası nakliyat hizmeti için tek yapmanız gereken internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Octovan’a ulaşmaktır.

Ek Hizmet Paketleri (İsteğe Bağlı)
Taşıyacağınız Evin BüyüklüğüNakliye FiyatıKolileme HizmetiAvize Montaj PaketiDuvar Montaj PaketiStor Perde Montaj Paketi
1+07000 TL2000 TL500 TL500 TL500 TL
1+19500 TL2500 TL500 TL500 TL500 TL
2+112000 TL3500 TL600 TL600 TL600 TL
3+115000 TL4000 TL600 TL600 TL600 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

En Profesyonel ve Temiz Evden Eve Nakliye Hizmeti

Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!