0850 305 16 90

Octovan Güvencesiyle Evini Taşı

Güvenilir nakliyecilerle sorunsuz taşın.

1+1 Evden Eve Nakliyat

Bütçenize Uygun Firma Bulmak

1+1 Evden eve nakliyat işleminizde bütçenize uygun firma bulmak önemli bir maddedir. Çünkü bazı nakliyat firmaları, eviniz 1+1 bile olsa 3+1 evmiş gibi fiyat çıkarabiliyor karşınıza. Ya da anlaştığınız fiyatı, nakliyat sonunda gerçek bir sebebi olmaksızın bir bahane bulup arttırabiliyorlar. Dolayısıyla evden eve nakliyat firmalardan mutlaka sabit fiyat almalısınız ve 1+1 evden eve nakliyat işleminiz için verilen fiyatın nasıl hesaplandığını kolayca sorabilirsiniz.

1+1 Eviniz İçin Fiyat Almak

Octovan’da fiyatların uygunluğu ve açıklığı konusuna özen ve önem göstererek, web sitemiz üzerinden evden eve nakliyat fiyat al modülümüze nakliyat bilgilerinizi girerek evden eve nakliyat işleminiz için size özel oluşturulan sabit fiyatı öğrenebilirsiniz. Ayrıca evden eve nakliyat işleminizle ilgili sorularınızda, müşteri servisimizin de telefonları başında sizleri beklediğini unutmayın!

Taşınacak Eşyaların Listesi Oluşturmak

1+1 evinizi daha hızlı şekilde taşıyabilmek için belli başlı kategorilere ayırarak eşya listesi oluşturmanız işe yarayacaktır. Böylece evden eve nakliyat işleminiz esnasında unuttuğunuz bir eşyanın olmadığından emin olabilirsiniz. Ayrıca sizler için çok yararlı olacak bir konu da gereksiz eşyaları ayırmaktır. 1+1 evinizde çok fazla eşya bulunmuyorsa gereksiz gördüğünüz, yeni evime koymasam da olur dediğiniz eşyaları ayırabilir, dilerseniz ihtiyacı olan kimselere ya da yardım kuruluşlarına verebilirsiniz. Eğer gereksiz eşyalarınız çok ise ve taşınacak olan eşyalarınız birkaç parça eşya ise, Octovan parça eşya taşıma işlemiyle de evden eve nakliyat işleminizi yapabilirsiniz. Bu sayede evden eve nakliyat işlemine ayırdığınız bütçeden tasarruf etmiş olursunuz.

Yeni Evinizi Temizlemek

Bir evden eve nakliyat işleminde düzen ne kadar önemliyse temizlik de o kadar önemlidir. Nakliyat ekipleri yeni evinize eşyaları taşımak için gelmeden önce evinizi temizlemeniz sizler için oldukça zaman kazandıran bir etmen olacaktır. Yeni ve temiz evinize bir an önce eşyalarınızı yerleştirerek, huzur dolu bir şekilde oturarak ve genellikle son dakika yapıldığı için temizlik ve eşya yerleşimi sıkıntısına hiç girmeden yeni evinizin keyfini sürebilirsiniz.

1+1 Evden Eve Nakliyat Araç BoyutuKm Başına ÜcretParça Eşya Taşıma Fiyatları
Mini Araç13 TL750 TL
Large Araç15 TL1000 TL
Xlarge Araç17 TL1500 TL

Güvenilir nakliyecilerimiz kimdir?

+30.000 başarılı taşıma yapmış profesyonel nakliye ekipleri

Taşıma yetki belge kontrolü

Başvuran nakliye ekiplerinin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belge kontrolü yapıyoruz.

Araç Tipi ve Personel Yeterlilik Kontrolü

Nakliye ekibine ait araç durumu ve ekip yeterliliklerinin kontrollerini yapıyoruz.

Yüksek Puan ve Referansa Sahip Nakliyeciler

Her taşımada kullanıcı puanı ile en iyi ekipler belirlenir ve talepler yüksek puanlı ve referanslı ekiplere iletilir.

Evden Eve Nakliyenin En Kolay ve Güvenilir Hali

Yeni eve taşınmak zor ve yorucu bir iştir bu yüzden mutlaka sizin sorunlarınızı çözen ve yardımcı olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Octovan olarak sadece en profesyonel ve güvenilir evden eve nakliye firmaları ile çalışmaktayız ve muşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşınması

Piyano taşınmasında akorların bozulmaması için özel olarak piano uzmanları gözetiminde dengeli biçimde taşınması gereklidir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir.

Dış Asansör Hizmeti

Evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler asansör hizmeti satın alınması gereklidir.

Octovan'ı Tavsiye Edenler

Merve B.
UI/UX Designer

Yoğun iş tempomun arasında taşınırken en büyük yardımcım Octovan oldu. Taşınmadan 3 gün önce rezervasyonumu yaptım. Hiç bir sorun yaşamadan,nakliyat fiyatları değişmeden, hızlıca taşındım. Zaman sıkıntısı olan herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

Ali S.
Avukat, Aksan Hukuk Bürosu

Octovan ile komple evimi taşıdım. Çok hızlı ve özellikle çok iyi bir hizmet aldım. Özellikle paketleme yaparak eşyalarımı zarar vermeden taşıdılar. Evden eve nakliyat firması aramaya artık gerek yok. Gerçekten çok teşekkürler Octovan.

Hakan T.
İş Geliştirme Direktörü, Mastercard

Koltuğumu taşımak için bir çok nakliyeciyle konuşup farklı fiyatlar almak yerine Octovan'dan çağırdım ve sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Parça eşya taşıma konusunda Hayat kurtaran bir çözüm.

Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum

Sıkça Sorulan Sorular’dan veya 0850 305 16 90 Octovan hattından her türlü soruna cevap alabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize hızlıca ulaşın!